"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #5581
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Proper winstop

    kudos


    aga liiga vähe üle EV (n)

    Võiks see kuu EV tagasi joosta jah :D

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #5582
      Re: "Yes" thread

      6k hitt. 88 vs a8 oleks hoidnud, oleks 8k olnud, aga polnud, oli kuus.

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #5583
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        6k hitt. 88 vs a8 oleks hoidnud, oleks 8k olnud, aga polnud, oli kuus.
        Biidid ikka , ilus!

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5584
          Re: "Yes" thread



          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #5585
            Re: "Yes" thread

            Väike süst 3nda maailma riikide inflatsiooni tõstmis fondi

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by qbj0hn; 04.05.14, 14:54.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #5586
              Re: "Yes" thread

              Päris tubli ikka. Eeldan, et lennupiletid on bronnitud juba jah.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #5587
                Re: "Yes" thread

                Nop, ei ole plaanis enam "uut teenida".

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #5588
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Nop, ei ole plaanis enam "uut teenida".
                  siis võib vast foorumi quittida ka (ka sina...).

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #5589
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    siis võib vast foorumi quittida ka (ka sina...).
                    Pigem mõtlesin peost suhu teemat, et on vaja "paksuks süüa" ja siis degenida, mitte €25k~ 60 päevaga spewida ja siis loote asendis kuid grindida.
                    Lisaks cashi paremini biitida, donkamentidel väga solid tulemused, aga närvisüsteem ei kannata neid full time lasta.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #5590
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Pigem mõtlesin peost suhu teemat, et on vaja "paksuks süüa" ja siis degenida, mitte €25k~ 60 päevaga spewida ja siis loote asendis kuid grindida.
                      Lisaks cashi paremini biitida, donkamentidel väga solid tulemused, aga närvisüsteem ei kannata neid full time lasta.
                      ei jea. Ma ise mõtlesin seda, et kui sa enam tais ei käi, siis foorumi entertainment value langeb ning ei ole mõtet enam siin olla. Praegu ju põhiootus sellel, et kuna qb uue teenib...:D

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #5591
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        ei jea. Ma ise mõtlesin seda, et kui sa enam tais ei käi, siis foorumi entertainment value langeb ning ei ole mõtet enam siin olla. Praegu ju põhiootus sellel, et kuna qb uue teenib...:D
                        Parem huumor on veel kindlasti ees, aga kõik omal ajal.
                        Mingeid erilisi tuleviku plaane anyway ei ole, kergelt printima lihtsalt ja päev korraga.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #5592
                          Re: "Yes" thread

                          keep up jah, presidendiks sa nagunii enam ei saa(proof olemas) niiet võid huumorit teha küll.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #5593
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Parem huumor on veel kindlasti ees, aga kõik omal ajal.
                            Mingeid erilisi tuleviku plaane anyway ei ole, kergelt printima lihtsalt ja päev korraga.
                            Mingid tulevikuplaanid võiksid olla siiski. Elasid vist kuskil väikses külas? 25k€ eest mingi metsa sisse maja, hea rahulik grindida ja sauna teha. Tilti lähed, siis lõhud talveks puid jne. Kui puid ei viitsi lõhkuda, siis talv Tais. Ilma naljata

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #5594
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              Mingid tulevikuplaanid võiksid olla siiski. Elasid vist kuskil väikses külas? 25k€ eest mingi metsa sisse maja, hea rahulik grindida ja sauna teha. Tilti lähed, siis lõhud talveks puid jne. Kui puid ei viitsi lõhkuda, siis talv Tais. Ilma naljata
                              Päris külas mitte, aga jah see kõlab väga hästi.
                              Istubki igapäevaselt siuke rahulik eluke rohkem ilma sebimiseta. Ennem elaksin kuskil hubases majakeses kuskil maakohas ja aegajalt tõttaks mujale tsirkust tegema kui kuskil suurlinnas.
                              Plaanide kohalt mõtlesin miski 5-10a vms, kunagi isal enam jaksu pole siis heameelega läheks abiks ja aitaks mesindus asja edasi ajada.
                              Pokkerit poleks siis oleksin praegugi seal, siuke kollektiivne teema ei istu eriti, vaikselt enda asja ajada mõnus.

                              Comment

                              • Herbert Sammal
                                Jube Noob
                                • Jul 2013
                                • 165

                                #5595
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Päris külas mitte, aga jah see kõlab väga hästi.
                                Istubki igapäevaselt siuke rahulik eluke rohkem ilma sebimiseta. Ennem elaksin kuskil hubases majakeses kuskil maakohas ja aegajalt tõttaks mujale tsirkust tegema kui kuskil suurlinnas.
                                Plaanide kohalt mõtlesin miski 5-10a vms, kunagi isal enam jaksu pole siis heameelega läheks abiks ja aitaks mesindus asja edasi ajada.
                                Pokkerit poleks siis oleksin praegugi seal, siuke kollektiivne teema ei istu eriti, vaikselt enda asja ajada mõnus.
                                +1

                                Comment

                                Working...