"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #706
    Re: "Yes" thread

    loodan, et hitid kenasti!

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #707
      Re: "Yes" thread

      positiivsed arengud: 6 järgi, ma kuues

      Edit: Tänud kaasa elamise eest, ma siis kuues. AT vs AA, üks suurtest stäkkidest CO'lt tõstis, ma SB'lt AI.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #708
        Re: "Yes" thread

        milla olympsi läheme ja õlli välja käristad?

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #709
          Re: "Yes" thread

          peab vaatama jah :) See teisipäev tegelt käisin, aga see oli nii uitmõte, et ei jõudnu foorumisse panna. Järgmise nädala teisel poolel lähen Tartusse, seal läheb niigi joomiseks, ei tea kas jõuan nii palju juua ;D Kui ise peaksid minema, siis anna enda teemas teada, vbla tulen ikka


          Ranka, see artikkel oli väga lahe. 5+

          Üks küsimus veel, kas teatan teine kord ka kui finaallaua lähedal olen või alles siis kui finaallauas chipleader? ;D Äkki tüütab ära ;D Ei, tegelt ma nii õhku täis ei ole.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #710
            Re: "Yes" thread

            elus veel?

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #711
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas pikk28
              elus veel?
              6 koht j2i vist!

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #712
                Re: "Yes" thread

                mhhh, no ilus ikka :)
                peab meeldima!

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #713
                  Re: "Yes" thread

                  Kirjutasin tulemuse eelmise posti lõppu editisse.
                  Tulemuseks jäi jah 6 koht ja 1112 taala. ATs vs AA, üks suur stäkk CO'lt tõstis ja ma SB'lt AI

                  Viimased vähem kui kuu aega on lihtsalt liiga uskumatu olnud, kolm suurema turna final tabelit, millest üks esikoht, üks esikoha jagamine, ja üks kuues koht. Pluss Naxeri diil ja Olümpsist veel midagi. Varem olin vaevalt ühe kuupalga kokku ajanud pokkeriga 4-5 kuu jooksul.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #714
                    Re: "Yes" thread

                    naudi seda aega :)

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #715
                      Re: "Yes" thread

                      Aah, jube mõnus tunne on ikka kui lõpuks koolipäev läbi on ning saab asuda päeva esimese eine juurde.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #716
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas Vapsik
                        Aah, jube mõnus tunne on ikka kui lõpuks koolipäev läbi on ning saab asuda päeva esimese eine juurde.
                        Veel mõnusam tunne on, kui saad eine juurde asuda pärast 4-5h rattasõitu, selja taga on 80-100 km ning kogu keha on nõrkemas. oioi , maailma kõige sitemad söögid olid ka siis Jumalikud :)

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #717
                          Re: "Yes" thread

                          midagi hingele :D - http://www.pokerhand.org/?4148628

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #718
                            Re: "Yes" thread

                            Pacificu võrgus toimuv 150$ GTD omaha hi turniir, kus sisseost on 5,5$. Tavaliselt on seal 15 inimest või 17 max ja raha jaotatakse kolme vahel.
                            Seekord aga :o :o :o :o :o OVERLAY








                            EDIT:


                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #719
                              Re: "Yes" thread

                              Antud sait www.paynorake.com on kõige fishisem. Hetkel olen aru saanud, et NL25-30 vms on hull.
                              Pm kandsin 10$ MBst sinna, et niisama vaadata, mis toimub jne. Kuna turnasid seal eriti ei toimu, siis läksin cashi. Tegin end 20$ peale, siis langesin 1,5$ peale ja lõin käega.
                              Järgmine päev sain 3$ rakebacki juurde (50% rakebacki on standard alguses ja siis teenid seda vaid juurde, hetkel mul 55%- seda makstakse iga päev !!!!)

                              Igastahes, tegin end 100$ peale, kandsin 25$ MBsse tagasi ning siis liikusin grindima NL100sse kahes lauas, shortstackina, ringlesin 100$ kandis.
                              Nüüd hommikul läksin taaskord 100ga kahte lauda, ehk 50 ja 50$.
                              Esimeses lendasin bustosse top 2 paariga, ta tõmbas rida, obv et riverisse :D

                              Teises lauas sain duubli 99 vs 55, siis paar väikest potti veel ning olin 100$ peal.
                              Leian buttonilt KK, raisen 4$, BB lendab full stackiga allini, ma instacall:
                              Enam fishisem ei saa olla :D

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #720
                                Re: "Yes" thread

                                Soft näeb pehmelt öeldes filigraanne välja :D.

                                Comment

                                Working...