"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MTTSNG
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    • Sep 2011
    • 621

    #4831
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas vennike Vaata postitust
    Fuck yea uus viisa käes, see tähendab tummist palgatõusu, 38 päeva makstud puhkust, ületundide eest kahekordset tasu jne. Tra kui rahul ma olen.
    Auss jes?

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #4832
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
      Auss jes?
      jaa, viisa kehtib kuni 26.03.2016 :P Aga olen suht kindel, et kahe aasta pärast juba permanent residency käes. siis on veel suurem "yes"

      Comment

      • MTTSNG
        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
        • Sep 2011
        • 621

        #4833
        Re: "Yes" thread

        Sain täna enda viisa kätte ja üli " yes " olla. 25 Aprill tulen tulema. Maandub brisbanes. Kus ise kah?

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #4834
          Re: "Yes" thread

          Perth, pole muud austraaliat väga näinud, aga tundub suht nutsine, rikkaim osariik ilma looduskatastroofideta ja kliima on väga mõistlikult kuiv. 300+ päikesepaistelist päeva aastas, enamat oleks raske tahta.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #4835
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas vennike Vaata postitust
            Perth, pole muud austraaliat väga näinud, aga tundub suht nutsine, rikkaim osariik ilma looduskatastroofideta ja kliima on väga mõistlikult kuiv. 300+ päikesepaistelist päeva aastas, enamat oleks raske tahta.
            suured pensionid btw aussies on? kui mingi elamisloa saad ja tööl käid siis see läheb kõik penssi ka ilmselt? Või läheb ka see mis on juba viisa ajal ka töötatud?

            Comment

            • MTTSNG
              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
              • Sep 2011
              • 621

              #4836
              Re: "Yes" thread

              Sain flopist seti. Hea tunne. Viimati juhtus see ammu.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #4837
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                suured pensionid btw aussies on? kui mingi elamisloa saad ja tööl käid siis see läheb kõik penssi ka ilmselt? Või läheb ka see mis on juba viisa ajal ka töötatud?
                tööandja maksab 9% brutopalgast / palgale lisaks sinu poolt valitud pensionifondi. Riigi käest saad ka midagi kui pensioniikka jõuad, täpset summat ei oska öelda. Kohustuslik koguminspension on siin olnud ca 15 aastat alles. Ma ei tea palju need eelmised generatsioonid saavad. Mitte väga vähe.

                kõik maksavad seda pensionifondi jah, isegi kui working holiday viisa peal oled. Kui riigist lahkud igaveseks, siis saad tagasi.
                Last edited by vennike; 01.04.12, 00:38.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #4838
                  Re: "Yes" thread

                  A-game ka joogiselt

                  $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 8 players
                  BTN: $17.81
                  SB: $31.53
                  Hero (BB): $26.14
                  UTG: $13.50
                  UTG+1: $9.75
                  MP1: $9.40
                  MP2: $40.44
                  CO: $10.07

                  Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with A A
                  UTG calls $0.25, 3 folds, CO calls $0.25, BTN calls $0.25, 1 fold, Hero raises to $1.35, 1 fold, CO calls $1.10, 1 fold

                  Flop: ($3.30) 3 3 8 (2 players)
                  Hero checks, CO bets $1, Hero folds

                  Priidix: HAD AA
                  Priidix: lucky you
                  ak100681: no lucky you i had 3 4 suited
                  Dealer: ak100681, it's your turn. You have 15 seconds to act
                  Priidix: kidding?
                  ak100681: nope
                  Priidix: nice one

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #4839
                    Re: "Yes" thread

                    Hakkad ronfar3 tasemele jõudma vist.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • TrvP
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2012
                      • 409

                      #4840
                      Re: "Yes" thread

                      Ei olnud parim preflop call...Siiski läks õnneks...

                      CO: $0.68
                      BTN: $1.83
                      SB: $1.98
                      BB: $1.14
                      Hero (UTG): $2.23
                      MP: $2.62

                      Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG with J J
                      Hero raises to $0.08, MP calls $0.08, CO calls $0.08, 1 fold, SB raises to $0.24, 1 fold, Hero calls $0.16, 1 fold, CO raises to $0.68 all in, SB raises to $1.98 all in, Hero calls $1.74

                      Flop: ($4.74) 5 J J (3 players - 2 are all in)

                      Turn: ($4.74) A (3 players - 2 are all in)

                      River: ($4.74) 2 (3 players - 2 are all in)

                      Final Pot: $4.74
                      CO shows 5 5 (a full house, Fives full of Jacks)
                      SB shows A A (a full house, Aces full of Jacks)
                      Hero shows J J (four of a kind, Jacks)
                      Hero wins $2.50
                      Hero wins $2.07
                      (Rake: $0.17)

                      Comment

                      • PlanetRJ
                        Jube Noob
                        • Oct 2011
                        • 173

                        #4841
                        Re: "Yes" thread

                        suht sick imo http://www.upload.ee/image/2219611/Untitled.jpg

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #4842
                          Re: "Yes" thread

                          hea pangarull kolmesteks

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #4843
                            Re: "Yes" thread

                            jess, varsti pulmad tulekul :)
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #4844
                              Re: &quot;Yes&quot; thread

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              jess, varsti pulmad tulekul :)
                              Külaline või Peigmees?

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #4845
                                Re: &quot;Yes&quot; thread

                                peigmees ikka. (vale thread?)
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...