"Yes" thread
Collapse
X
-
Re: "Yes" thread
jaa, viisa kehtib kuni 26.03.2016 :P Aga olen suht kindel, et kahe aasta pärast juba permanent residency käes. siis on veel suurem "yes"Algselt postitas MTTSNG Vaata postitustAuss jes?
Comment
-
Re: "Yes" thread
suured pensionid btw aussies on? kui mingi elamisloa saad ja tööl käid siis see läheb kõik penssi ka ilmselt? Või läheb ka see mis on juba viisa ajal ka töötatud?Algselt postitas vennike Vaata postitustPerth, pole muud austraaliat väga näinud, aga tundub suht nutsine, rikkaim osariik ilma looduskatastroofideta ja kliima on väga mõistlikult kuiv. 300+ päikesepaistelist päeva aastas, enamat oleks raske tahta.
Comment
-
Re: "Yes" thread
tööandja maksab 9% brutopalgast / palgale lisaks sinu poolt valitud pensionifondi. Riigi käest saad ka midagi kui pensioniikka jõuad, täpset summat ei oska öelda. Kohustuslik koguminspension on siin olnud ca 15 aastat alles. Ma ei tea palju need eelmised generatsioonid saavad. Mitte väga vähe.Algselt postitas leits Vaata postitustsuured pensionid btw aussies on? kui mingi elamisloa saad ja tööl käid siis see läheb kõik penssi ka ilmselt? Või läheb ka see mis on juba viisa ajal ka töötatud?
kõik maksavad seda pensionifondi jah, isegi kui working holiday viisa peal oled. Kui riigist lahkud igaveseks, siis saad tagasi.Last edited by vennike; 01.04.12, 00:38.
Comment
-
Re: "Yes" thread
A-game ka joogiselt
$0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 8 players
BTN: $17.81
SB: $31.53
Hero (BB): $26.14
UTG: $13.50
UTG+1: $9.75
MP1: $9.40
MP2: $40.44
CO: $10.07
Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with A
A
UTG calls $0.25, 3 folds, CO calls $0.25, BTN calls $0.25, 1 fold, Hero raises to $1.35, 1 fold, CO calls $1.10, 1 fold
Flop: ($3.30) 3
3
8
(2 players)
Hero checks, CO bets $1, Hero folds
Priidix: HAD AA
Priidix: lucky you
ak100681: no lucky you i had 3 4 suited
Dealer: ak100681, it's your turn. You have 15 seconds to act
Priidix: kidding?
ak100681: nope
Priidix: nice one
Comment
-
Re: "Yes" thread
Hakkad ronfar3 tasemele jõudma vist.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Re: "Yes" thread
Ei olnud parim preflop call...Siiski läks õnneks...
CO: $0.68
BTN: $1.83
SB: $1.98
BB: $1.14
Hero (UTG): $2.23
MP: $2.62
Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG with J
J 
Hero raises to $0.08, MP calls $0.08, CO calls $0.08, 1 fold, SB raises to $0.24, 1 fold, Hero calls $0.16, 1 fold, CO raises to $0.68 all in, SB raises to $1.98 all in, Hero calls $1.74
Flop: ($4.74) 5
J
J
(3 players - 2 are all in)
Turn: ($4.74) A
(3 players - 2 are all in)
River: ($4.74) 2
(3 players - 2 are all in)
Final Pot: $4.74
CO shows 5
5
(a full house, Fives full of Jacks)
SB shows A
A
(a full house, Aces full of Jacks)
Hero shows J
J
(four of a kind, Jacks)
Hero wins $2.50
Hero wins $2.07
(Rake: $0.17)
Comment
-
Comment
-
Re: "Yes" thread
jess, varsti pulmad tulekul :)"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: "Yes" thread
Külaline või Peigmees?Algselt postitas nikitheone Vaata postitustjess, varsti pulmad tulekul :)
Comment
-
Re: "Yes" thread
peigmees ikka. (vale thread?)"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
Comment