Re: "Yes" thread
Alustasin mingi kuu aega tagasi trios ühte pisukest projekti $0->>> kui keegi viitsib lugeda minu donkamisest siis aga palun :) Esimesed 1,2k kätt oli täiesti kohal tammumine aga nuh sai nats minema!
http://tarmooza.blogspot.com/
T
Alustasin mingi kuu aega tagasi trios ühte pisukest projekti $0->>> kui keegi viitsib lugeda minu donkamisest siis aga palun :) Esimesed 1,2k kätt oli täiesti kohal tammumine aga nuh sai nats minema!
http://tarmooza.blogspot.com/
T
TC

Comment