Re: "Yes" thread
Mul on vara veel "Yes" õelda, aga nähes Ranka graafikut tuli tahtmine enda oma ka siia üles panna. Raha numbrid küll "veidi" väiksemad, aga arvan et muret sama palju. Igatahes valgus vee alt juba paistab.
[img width=720 height=489]http://i44.tinypic.com/2h4df0y.gif[/img]
Mul on vara veel "Yes" õelda, aga nähes Ranka graafikut tuli tahtmine enda oma ka siia üles panna. Raha numbrid küll "veidi" väiksemad, aga arvan et muret sama palju. Igatahes valgus vee alt juba paistab.
[img width=720 height=489]http://i44.tinypic.com/2h4df0y.gif[/img]
TC
8
J
($9.60, 3 players)
, 
,
,
, 2
(three of a kind, twos).
, 5
Comment