"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #346
    Re: "Yes" thread

    Mul on vara veel "Yes" õelda, aga nähes Ranka graafikut tuli tahtmine enda oma ka siia üles panna. Raha numbrid küll "veidi" väiksemad, aga arvan et muret sama palju. Igatahes valgus vee alt juba paistab.

    [img width=720 height=489]http://i44.tinypic.com/2h4df0y.gif[/img]

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #347
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas virx747
      Mul on vara veel "Yes" õelda, aga nähes Ranka graafikut tuli tahtmine enda oma ka siia üles panna. Raha numbrid küll "veidi" väiksemad, aga arvan et muret sama palju. Igatahes valgus vee alt juba paistab.

      [img width=720 height=489]http://i44.tinypic.com/2h4df0y.gif[/img]
      Väga hea töö. Keep working.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #348
        Re: "Yes" thread

        Mingi aeg sai Betfairis mölisetud ühe regulariga, sõimas fishiks vms ja ütlesin, et teeme homme HU challenge, 3-4 lauda korraga, oli nõus, aga midagi tuli vahele ja ununes ära... Nüüd leidsin poisi laudadest üles ja tuli meelde, pakkusin, et teeme praegu challenge ja nõustus. Kokku mängisime peaaegu 3 tundi 4 laual mis oli ülisick arvestades Betfairi softiga mis on 5x kiirem kui Starsi oma. 4-tabledes mängisin ikka väga sitasti võrreldes tavalise mänguga, aga õnneks vastane mängis kõvasti sitemini ;D

        Anyway, graph ja statsid:
        [img width=750 height=385]http://img6.imageshack.us/img6/1725/huchallengena0.png[/img]
        [img width=750 height=34]http://img6.imageshack.us/img6/8849/huchallengestatswa4.png[/img]


        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #349
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas Codecci
          Mingi aeg sai Betfairis mölisetud ühe regulariga, sõimas fishiks vms ja ütlesin, et teeme homme HU challenge, 3-4 lauda korraga, oli nõus, aga midagi tuli vahele ja ununes ära... Nüüd leidsin poisi laudadest üles ja tuli meelde, pakkusin, et teeme praegu challenge ja nõustus. Kokku mängisime peaaegu 3 tundi 4 laual mis oli ülisick arvestades Betfairi softiga mis on 5x kiirem kui Starsi oma. 4-tabledes mängisin ikka väga sitasti võrreldes tavalise mänguga, aga õnneks vastane mängis kõvasti sitemini ;D

          Anyway, graph ja statsid:
          [img width=750 height=385]http://img6.imageshack.us/img6/1725/huchallengena0.png[/img]
          [img width=750 height=34]http://img6.imageshack.us/img6/8849/huchallengestatswa4.png[/img]



          mis tase :)?

          cod, muide, kuulsin et betfair sai endale uue softi ja kujunduse. Nagu sain aru, siis see on väga kiire.
          Kas oskad öelda, kas seal mini view lauad on?
          Kui palju rahvast on madalal omaha limidil? PLO20. On seal PLO20 või 25? ja kas järgmine on PLO50 ?

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #350
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas hotcocacola

            mis tase :)?

            cod, muide, kuulsin et betfair sai endale uue softi ja kujunduse. Nagu sain aru, siis see on väga kiire.
            Kas oskad öelda, kas seal mini view lauad on?
            Kui palju rahvast on madalal omaha limidil? PLO20. On seal PLO20 või 25? ja kas järgmine on PLO50 ?
            NL200.

            Ei muutunud midagi kui sa mõtled viimase paari kuu jooksul toimunud muutust, mingi värv vahetati ära ja kogu muusika pmselt. Hetkel PLO20 on kolm 6-maxi lauda, järgmine tase PLO50.

            Comment

            • Maheaatom
              Grinder
              • Oct 2008
              • 958

              #351
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas Codecci
              Mingi aeg sai Betfairis mölisetud ühe regulariga, sõimas fishiks vms ja ütlesin, et teeme homme HU challenge, 3-4 lauda korraga, oli nõus, aga midagi tuli vahele ja ununes ära... Nüüd leidsin poisi laudadest üles ja tuli meelde, pakkusin, et teeme praegu challenge ja nõustus. Kokku mängisime peaaegu 3 tundi 4 laual mis oli ülisick arvestades Betfairi softiga mis on 5x kiirem kui Starsi oma. 4-tabledes mängisin ikka väga sitasti võrreldes tavalise mänguga, aga õnneks vastane mängis kõvasti sitemini ;D

              Anyway, graph ja statsid:
              [img width=750 height=385]http://img6.imageshack.us/img6/1725/huchallengena0.png[/img]
              [img width=750 height=34]http://img6.imageshack.us/img6/8849/huchallengestatswa4.png[/img]


              Jah, tuleb siin plõksima Eesti HU meistriga :)

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #352
                Re: "Yes" thread

                Nonii mehed võib magama minna täna +10 buyin , ajasin veel tagA viimast donki, ja siin 1 väga suur nl10 pot, donk oli endale ilusti stacki kogunud ja hakkasin teda vaikselt sebiitama kuni ära tuli lõpus 5buyinile pot

                [img width=750 height=600]http://img16.imageshack.us/img16/7500/dongisurmag6.jpg[/img]

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #353
                  Re: "Yes" thread

                  NL20-s ka üks ilus pott täna.

                  $0.1/$0.2 No Limit Holdem
                  10 players
                  Converted at weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG+1 ($3.40)
                  UTG+2 ($23.36)
                  MP1 ($4.20)
                  Hero (MP2) ($30.82)
                  MP3 ($5.70)
                  CO ($47.76)
                  BTN ($20.98)
                  SB ($17.93)
                  BB ($19.10)

                  Pre-flop: ($0.30, 10 players) Hero is MP2 9 8
                  3 folds, Hero raises to $0.90, 1 fold, CO calls $0.90, BTN calls $0.90, 3 folds

                  Flop: 5 J 6 ($3, 3 players)
                  Hero bets $2.20, CO calls $2.20, BTN calls $2.20

                  Turn: 7 ($9.60, 3 players)
                  Hero bets $7.20, CO raises to $25.20, BTN calls $17.88, Hero calls $18

                  River: 2 ($77.88, 3 players)
                  Hero checks, CO bets $7, Hero calls $2.52

                  Final Pot: $87.40
                  Hero shows: 9 8
                  CO shows: J J

                  Hero wins $81.42 ( won +$50.60 )
                  CO wins $4.48 ( lost -$30.82 )
                  BTN lost -$20.98

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #354
                    Re: "Yes" thread

                    et ma ikka pole viitsinud kuhugi kolida.. siis vahest õhtuti ikka triobetis klõpsin ringi.. mängin kuni NL20ni kui vähegi laud kannatab mängida ja fishe on... täna oli üks parimaid sessioone.. kuigi alguses tegin NL20s veidi donkplayd ja lendasin -15 taalasesse miinusesse...

                    kõik AA'd ja KK'd pidasid

                    Comment

                    • UdusOlevSiil

                      #355
                      Re: "Yes" thread

                      Proovisn 6-maxi täna vahelduseks:

                      No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      Hero (BB) ($10.15)
                      UTG ($16.70)
                      MP ($8.75)
                      Button ($16.30)
                      SB ($9.85)

                      Preflop: Hero is BB with ,
                      1 fold, MP calls $0.10, 2 folds, Hero checks

                      Flop: ($0.25) , , (2 players)
                      Hero bets $0.20, MP raises $0.80, Hero raises $2.10, MP raises $3.40, Hero raises $7.75 (All-In), MP calls $4.45 (All-In)

                      Turn: ($17.55) (2 players, 2 all-in)

                      River: ($17.55) (2 players, 2 all-in)

                      Total pot: $17.55

                      Results:
                      Hero had K, 2 (three of a kind, twos).
                      MP didn't show
                      Outcome: Hero won $18.10

                      Vastasel siis Ässad.

                      Comment

                      • lenin
                        Jube Noob
                        • Dec 2008
                        • 133

                        #356
                        Re: "Yes" thread

                        sain PS sunday 200k turnale 25fpp eest pileti, selleks oli vaid vaja 2 korda foldida ;D

                        Comment

                        • UdusOlevSiil

                          #357
                          Re: "Yes" thread

                          6-maxi on vahelduseks päris huvitav mängida. Regularidega oli ka väheke madinat, aga halbu mängijaid on ka päris palju ikka. See vastane oli siis üks regulrari mõõtu mees. See kord läks asi siis täkke, mida küll iga kord ei juhtunud. Kokkuvõttes ka plusspoolel ilusti.

                          No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          UTG ($2.40)
                          MP ($10.75)
                          Hero (Button) ($19.70)
                          SB ($33.45)
                          BB ($9.45)

                          Preflop: Hero is Button with A, 3
                          1 fold, MP bets $0.40, Hero raises $1.10, 2 folds, MP calls $0.70

                          Flop: ($2.35) 5, 5, 6 (2 players)
                          MP checks, Hero bets $2, MP raises $9.65 (All-In), Hero calls $7.65

                          Turn: ($21.65) 8 (2 players, 1 all-in)

                          River: ($21.65) 10 (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: $21.65

                          Results:
                          Hero had A, 3 (one pair, fives).
                          MP had J, K (one pair, fives).
                          Outcome: Hero won $20.60

                          Comment

                          • rynno
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 511

                            #358
                            Re: "Yes" thread

                            preflop bluffist saan aru, aga kuidas sa said CRAI callida A3 highga, eriti kui vastas oli reg. ?!
                            mille peale sa vastase panid?

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #359
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas rynno
                              preflop bluffist saan aru, aga kuidas sa said CRAI callida A3 highga, eriti kui vastas oli reg. ?!
                              mille peale sa vastase panid?
                              Standard call ju, any2 võib vastas olla, enamasti on küsimus ega vastasel parem A high ei ole

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #360
                                Re: "Yes" thread

                                Ma ei tea, mis NL200-s toimub aga sel tasemel on enamasti vastasel seal ikka mingi pocket pair. Väga harva palja A highga võidab ka sellises flopis. Eriti veel sellise A highga ja regulari vastu. Aga vahest joppab muidugi.
                                Paneks ka vahelduseks ühe toreda käe, eeskätt seetõttu, et mingi tunni juba püüdsin ühte fishi nimega melonolsztyn. Õnneks sain paar tk. kauba peale. Kahjuks keegi neist ei re-loadinud enam.


                                Comment

                                Working...