"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #4351
    Re: "Yes" thread

    Võtsin täna esimese coaching tunni, Tasus esimese sessiga ära :P

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #4352
      Re: "Yes" thread

      alati tore kui sessi alguses paned 6bi jahedaks ning uni on peal ja sunnid end päeva min kogust täis grindima ja siis 4,5k kätt hiljem, kui motivatsioon on nullis ja süda paha, sest oled jube sitasti mänginud ning ootad robustset miinust, vaatad trackerisse ja näed, et kõigest 1bi miinust :).

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #4353
        Re: "Yes" thread

        Kõrgemad jõud tulid mängu vist.Hakka või uskuma LOL.
        Eile tütrekesel 2a sünnipäev ja jooksin laudades nagu noor jumal.
        Kui tavaliselt kolmapäeva õhtuti donke üldse näha pole siis eile oli igasse lauda pundiga visatud.
        Kokku 14,5bi plussi.Full ringi päevarekord peaks olema.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #4354
          Re: "Yes" thread

          Poker Stars $70+$7 No Limit Hold'em Tournament - t300/t600 Blinds + t70 - 6 players - View hand 1379917
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          UTG: t7252 M = 5.49
          MP: t7186 M = 5.44
          Hero (CO): t19647 M = 14.88
          BTN: t9984 M = 7.56
          SB: t11282 M = 8.55
          BB: t16265 M = 12.32

          Pre Flop: (t1320) Hero is CO with K A
          1 fold, MP raises to t7116 all in, Hero raises to t19577 all in, 1 fold, SB calls t10912 all in, 1 fold

          Flop: (t30560) J T T (3 players - 3 are all in)

          Turn: (t30560) Q (3 players - 3 are all in)

          River: (t30560) 9 (3 players - 3 are all in)

          Final Pot: t30560
          MP shows 9 J (two pair, Jacks and Tens)
          Hero shows K A (a straight, Ten to Ace)
          SB shows A A (two pair, Aces and Tens)
          Hero wins t8192
          Hero wins t22368

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #4355
            Re: "Yes" thread

            vapsee highroller, nh

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #4356
              Re: "Yes" thread

              satikad obv. Muidu omal järgmine nädal sünnipäev, siis mõtlesin, et peab omale väikese kingi kah tegema:D



              Uploaded with ImageShack.us

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #4357
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                satikad obv. Muidu omal järgmine nädal sünnipäev, siis mõtlesin, et peab omale väikese kingi kah tegema:D



                Uploaded with ImageShack.us
                Väga kõva, edu sulle. Olgu turnal hitttttt suur nagu....maitea mis....edu vähemalt :)

                Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                Ma armastan enda elu ülimalt palju
                parandan enda nädala tagust postitust :) (life heater kuni surmani, buuuuujaaa)

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #4358
                  Re: "Yes" thread

                  absoluutselt ainuke positiivne asi ja prolly ainus pot täna, kus flopped nutsiga midagi võitsin. esimene royal see kuu vist, mingi paarikümnes total.

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #4359
                    Re: "Yes" thread

                    Suutsin isegi trios NL10's 250€ raket nädalaga kokku keevitada(27,4k kätt), 40% rakeback, is nice. Järgmine nädal NL20 shot.

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #4360
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                      Suutsin isegi trios NL10's 250€ raket nädalaga kokku keevitada(27,4k kätt), 40% rakeback, is nice. Järgmine nädal NL20 shot.
                      aga palju sa võitsid/kaotasid?

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #4361
                        Re: "Yes" thread

                        11bi.

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #4362
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                          (life heater kuni surmani, buuuuujaaa)
                          +million rsk : ), viimased kolm nädalat on mind väga palju kasvatanud.

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #4363
                            Re: "Yes" thread

                            Tükk aega mõtlesin,kuhu kirjutada.Kuu alguses 15 päeva ei joonud ja tegin pokkeris 100bi omas limiidis.Edasi olen joonud iga päev ja kasum on umbes sama,aga elu palju huvitavam.Nüüd siis dilemma-kas juua edasi 0 kasumiga või olla kaine ja võita!Päris elus teenin raha kordi rohkem,kui pokkeriga.Mis teeksite!

                            Comment

                            • SanderT
                              Julm Donk
                              • Jan 2010
                              • 56

                              #4364
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas viki Vaata postitust
                              Tükk aega mõtlesin,kuhu kirjutada.Kuu alguses 15 päeva ei joonud ja tegin pokkeris 100bi omas limiidis.Edasi olen joonud iga päev ja kasum on umbes sama,aga elu palju huvitavam.Nüüd siis dilemma-kas juua edasi 0 kasumiga või olla kaine ja võita!Päris elus teenin raha kordi rohkem,kui pokkeriga.Mis teeksite!
                              Marihuann ja bridž?

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #4365
                                Re: "Yes" thread

                                Tänks!Mõtlen selle peale!

                                Comment

                                Working...