"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JapaneseMerc
    Julm Donk
    • Feb 2009
    • 43

    #301
    Re: "Yes" thread

    standard no doubt, see mind ei häirind üldse. lihtsalt kaardipaki omadus mingi eriline kirves riverisse vedada vahetevahel ei sobi. :) eks lahinguväljal varsti näeb jälle. ilma selle callita ei teaks ma pokkeriprod.com-ist mitte midagi, täitsa võimalik et täiesti long term +ev kaotus oli. :D

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #302
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas JapaneseMerc
      standard no doubt, see mind ei häirind üldse. lihtsalt kaardipaki omadus mingi eriline kirves riverisse vedada vahetevahel ei sobi. :) eks lahinguväljal varsti näeb jälle. ilma selle callita ei teaks ma pokkeriprod.com-ist mitte midagi, täitsa võimalik et täiesti long term +ev kaotus oli. :D
      kui 19 veb Riiga Triobet LIVE-le tuled siis seal olen kohal. eesti oma jääb vahele, olen bratislavas

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #303
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas JapaneseMerc
        standard no doubt, see mind ei häirind üldse. lihtsalt kaardipaki omadus mingi eriline kirves riverisse vedada vahetevahel ei sobi. :) eks lahinguväljal varsti näeb jälle. ilma selle callita ei teaks ma pokkeriprod.com-ist mitte midagi, täitsa võimalik et täiesti long term +ev kaotus oli. :D
        100% kindel

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #304
          Re: "Yes" thread

          jõudsin hommikul tööle, lükkasin pacificus oleva lucky ace pokeri käima ning läksin PLO25.
          Kuna seal oli üks aktiivne laud, siis joinisin 6maxi.
          Teise laua võtsin ka lahti, istusin ja ootasin.
          Lõpuks tuli soome donk, kes tegelikult tundub jutukas ja lahe vend olema ;D, hahe

          Istusin mõlemasse lauda 20$ga.
          Esimene käsi mul AAXX, teen pot raisei, ta callib. Flop: 33A
          Check-Check.
          Turni tuleb K. Tema paneb 3$, ma raisen 8$. Ta re-raise allin ma callin. POT oli 40$
          Tema käsi A3XX

          ta ei riverdanud 1 oudilist ja essa pot mulle.

          Tema teeb kiirelt rebuy ning üks käsi vahele ning sain taaskord 20$ temalt juurde. Hetkel tuli lauda 2 tightässi, aga ma ootan nutsi sest ta on KULLAAUK

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #305
            Re: "Yes" thread

            hotcocacola >> niceee
            zercy >> kkjj
            Dealer >> (Hand# 185542599) nsl4020 won $7.60, didn't show hand
            zercy >> nice that you are here again!
            hotcocacola >> im on work :D
            zercy >> mr 3 outer insta caller
            hotcocacola >> hahe


            -----------------------------------------


            zercy >> wp keke
            zercy >> i play kk also like that
            hotcocacola >> :D
            hotcocacola >> i had to push
            hotcocacola >> 2 cheks
            Dealer >> (Hand# 185543683) hotcocacola won $4.10, didn't show hand
            zercy >> ofc
            hotcocacola >> and magic was peeing :D
            hotcocacola >> lol
            zercy >> limp call and any flop and all in
            hotcocacola >> :D:D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #306
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas ment52
              Ma saadan sulle 10$ starsi kui sa enam ei postita.
              miilits, milles on probleemuška

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #307
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas ment52
                Ma saadan sulle 10$ starsi kui sa enam ei postita.
                Rahulikult.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #308
                  Re: "Yes" thread

                  :D

                  DonkCocaCola
                  FishCocaCola

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #309
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas RudiTurbo
                    :D

                    DonkCocaCola
                    FishCocaCola
                    kusjuures ma ei saa aru tema tekstist, mis 3 oudine ?!?!
                    Kui ta mõtleb teist suurt potti, siis see polnud päris nii :D, mul oli overpair + OESD.
                    turnis sain nutsi ja ta bettis, ma allini, ta call. :D

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #310
                      Re: "Yes" thread

                      võtke kokku ennast ja lugege reeglid läbi

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #311
                        Re: "Yes" thread

                        Pole küll esikoht aga kuna starsis lihtsalt killiti cashi lauas siis tore turnal kah midagi saada kui see niisama kõrval jookseb

                        [img width=750 height=549]http://img8.imageshack.us/img8/4602/dsfdgi8.jpg[/img]

                        Comment

                        • UdusOlevSiil

                          #312
                          Re: "Yes" thread

                          Hea töö, õnnitlused!

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #313
                            Re: "Yes" thread

                            Ma räägin, et mõni turna taustaks tasub alati jooksma panna, niisamma neid toksida jällegi kahtlane.

                            Hea töö

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #314
                              Re: "Yes" thread

                              Väga hea.

                              Endal ka vaikselt tilgutavad juba mitu kuud. Mängin turnasid väga vähe ja mõned FT kohad tulnud, 5dast ülessepoole pole veel jõudnud ning magusamad summad saamata.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #315
                                Re: "Yes" thread

                                Neid Trio tournasi tasub jah taustale tiksuma panna, omal ka enamus tulemused tulnud, kui lihtsalt tiksub ning järsku tekib kuskilt stack, siis juba natuke asja jälgima ning kui rahad käes ja endiselt mingi decent stack, siis kõik muu kinni ja fishe tükeldama võidu nimel ;D

                                Comment

                                Working...