"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #151
    Re: "Yes" thread

    sain EMV main evendie 4950 kr sisseostule, sümboolne saavutus

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #152
      Re: "Yes" thread

      nüüd pead kinni panema

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #153
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas Lutzky
        nüüd pead kinni panema
        vaevalt et see väga raske on

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #154
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas ESTPatrick
          vaevalt et see väga raske on

          vaatame seda.
          drawin ära.
          esimene päev peaks lõppema(kui enne FT-ni ei jõuta) hommikul 7 paiku. edasi mängitakse kell 16.00 pühap.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #155
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas vsiu100

            vaatame seda.
            drawin ära.
            esimene päev peaks lõppema(kui enne FT-ni ei jõuta) hommikul 7 paiku. edasi mängitakse kell 16.00 pühap.
            luban et südaööst, kui sinnani peaksin vastu pidama, hakkan rummi kummutama

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #156
              Re: "Yes" thread

              ..ja kui priit juba rummi kummutab, siis luckbox on tal megakõva. kellegil ei ole võimalust.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #157
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas Lutzky
                ..ja kui priit juba rummi kummutab, siis luckbox on tal megakõva. kellegil ei ole võimalust.
                kui homme tuju siis harjutan, kuigi praegu alko isu ei ole

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #158
                  Re: "Yes" thread

                  eks vaatab. ikkagi sess ehk peab vist kaine olema...

                  L.

                  Comment

                  • gert23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #159
                    Re: "Yes" thread

                    viimased kuu aega mu elus nagu lill :) Dets. lõpp hittisin Tai reisi triobetis, mille tegin cashiks (15k eeke). Üleile panin kinni classikus live turna (esimest korda käisin seal) ning tagatipuks tegime eile 4-kesi trios 21,45 algava 2,75Guaranteed diili kust sain ka 5K.
                    Pole paha :). Väiksemaid kordaminekuid veel.
                    Tänud rankale, tigranole ja lencile selle foorumi eest! Mäng on paranenud tunduvalt! Lolle otsusi teen palju vähem.
                    Edu kõigile!
                    krt raske jälle tööl olla, kui uneaega jäi 3h :(

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #160
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas gert23
                      Tänud rankale, tigranole ja lencile selle foorumi eest! Mäng on paranenud tunduvalt! Lolle otsusi teen palju vähem.
                      Sama siin! :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: "Yes" thread

                        Pole tänu väärt.

                        Comment

                        • leits

                          #162
                          Re: "Yes" thread

                          nyyd kiiresti oplympsi ja kogu raha pane 0 peale .. 2kki hitid ..lakbox on sul hea atm.

                          Comment

                          • gert23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #163
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas leits
                            nyyd kiiresti oplympsi ja kogu raha pane 0 peale .. 2kki hitid ..lakbox on sul hea atm.
                            :)

                            Comment

                            • mihkel88
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 140

                              #164
                              Re: "Yes" thread

                              [img width=150 height=96]http://img233.imageshack.us/img233/1227/krokodilliluglg4.th.png[/img]

                              [img width=150 height=96]http://img299.imageshack.us/img299/4666/krokodillilug2yw3.th.png[/img]

                              päevad pole vennad ;D oi kus ma suckoutisin täna...ja oi kus mind eile suckouditi

                              Comment

                              • timukasr
                                Vana Tegija
                                • Nov 2008
                                • 1099

                                #165
                                Re: "Yes" thread

                                [img width=750 height=540]http://www.timmu.planet.ee/pokker/HUsuccess.png[/img]

                                Comment

                                Working...