"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #4171
    Re: "Yes" thread

    No-Limit Hold'em, €0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP (€12.58)
    CO (€11.08)
    Button (€57.54)
    Hero (SB) (€18.59)
    BB (€13.85)
    UTG (€9.10)

    Preflop: Hero is SB with 7, 7
    1 fold, MP calls €0.10, 2 folds, Hero bets €0.30, BB calls €0.25, MP calls €0.25

    Flop: (€1.05) A, 7, K (3 players)
    Hero bets €0.50, BB calls €0.50, MP raises €2.10, Hero calls €1.60, BB raises €12.90, MP calls €10.13 (All-In), Hero calls €11.30

    Turn: (€40.08) Q (3 players, 1 all-in)

    River: (€40.08) 2 (3 players, 1 all-in)

    Total pot: €40.08

    Results:
    Hero had 7, 7 (three of a kind, sevens).
    BB had 4, 5 (high card, Ace).
    MP didn't show
    Outcome: Hero won €38.08


    MP'l AK, nice setup.. :P

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #4172
      Re: "Yes" thread

      Kaardid hakkavad pidama...3..2..1...nüüd!

      Comment

      • redddman10
        Grinder
        • Aug 2010
        • 703

        #4173
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Viimasest 5st omaha turnast 4 FT ja 3 võitu...võiksin siis oma liistude juurde jääda 1 kord elus..
        hullumaja.kõva turnaspets oled.palju coachimise tund on?

        Comment

        • Kriminaal
          Bännitud
          • Apr 2011
          • 225

          #4174
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Viimasest 5st omaha turnast 4 FT ja 3 võitu...võiksin siis oma liistude juurde jääda 1 kord elus..
          Mis turnadest täpsemalt jutt?

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #4175
            Re: "Yes" thread

            Väiksemad 3-4 usd turnad, esikohad $400-500.

            Comment

            • Kriminaal
              Bännitud
              • Apr 2011
              • 225

              #4176
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Väiksemad 3-4 usd turnad, esikohad $400-500.
              Sa pead tõsisse kullahunniku otsas istuma kui 4st 3 võidad ja ei komista

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #4177
                Re: "Yes" thread

                Peaks tänase päeva/ööga rahul olema. EI spewwwwinud väga, korraks tuli väike doomer aga ei teinud sellest välja.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Kriminaal
                  Bännitud
                  • Apr 2011
                  • 225

                  #4178
                  Re: "Yes" thread

                  Said palju blinde, aga mis see rahas teeb :P
                  Mis limiiti lased ?

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #4179
                    Re: "Yes" thread

                    nl10

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #4180
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                      Kaardid hakkavad pidama...3..2..1...nüüd!
                      I hope so.. igapäev võiks nii kuldne jooks olla :) Aga päevad pole vennad :D

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #4181
                        Re: "Yes" thread

                        Alaska vs EV joon
                        1:0
                        Ei uskunud enam, et see kunagi võimalik on.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Edit: Hiljem samal päeval
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by alaska; 12.05.11, 17:22.

                        Comment

                        • PriitA
                          Räme Fish
                          • Feb 2011
                          • 10

                          #4182
                          Re: "Yes" thread

                          läheks edasi samamoodi
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Murdock
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 690

                            #4183
                            Re: "Yes" thread

                            Mida mängid?

                            Comment

                            • PriitA
                              Räme Fish
                              • Feb 2011
                              • 10

                              #4184
                              Re: "Yes" thread

                              90 mängjaga KO sng-si, alustasin 3$ buyin, ja hetkel lasen 12$ ja mixin sisse 24$ (10-16 lauda korraga)

                              Comment

                              • JaanusX
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2010
                                • 392

                                #4185
                                Re: "Yes" thread

                                Peab meeldima kui istud üksinda lauas ja tuleb sulle vastane kes esmalt kingib sulle 3 BId 14 käega - siis teeb ettepaneku mängida 4 laual (liiga palju isildurit jälginud vist :D)
                                Tulemus + 17 BI
                                AITÄH AITÄH AITÄH :P
                                Käki pokkeris ikka leidub sihkseid jõuluvanasid, et uuel kuul võib NL25 ronida (või isegi NL50:P)

                                Comment

                                Working...