"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #4036
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    Mõtlesin, et teeks kuulõpus vahelduseks veidi omahat, tuligi rekordpäev buyinides
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Teema: "Yes" thread
    JIPPIII!!!!!

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #4037
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas levis Vaata postitust
      Teema: "Yes" thread
      JIPPIII!!!!!
      Tal sai graafik kogemata valepidi üles laetud.

      Siin on õige
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #4038
        Re: "Yes" thread

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #4039
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas levis Vaata postitust
          Ei,
          muide see "*" all asuv number näitab, et mitmel laual keegi mängib :),
          see toimib siis kui on olemas HEM Table Scanner.
          Kas kaartide mod'i jagad? :P

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #4040
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas levis Vaata postitust
            Ei,
            muide see "*" all asuv number näitab, et mitmel laual keegi mängib :),
            see toimib siis kui on olemas HEM Table Scanner.
            väga lahe HUD stat.. PT vist seda ei paku jh?

            Comment

            • Ermii
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 402

              #4041
              Re: "Yes" thread

              No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              saw flop | saw showdown

              MP ($67.60)
              CO ($35.15)
              Button ($49.80)
              SB ($89.02)
              Hero (BB) ($85.82)
              UTG ($96)

              Preflop: Hero is BB with 10, 7
              UTG calls $0.25, 1 fold, CO (poster) checks, Button calls $0.25, SB calls $0.15, Hero checks

              Flop: ($1.25) 8, 5, 9 (5 players)
              SB bets $2.25, Hero calls $2.25, UTG raises $5.50, 2 folds, SB calls $3.25, Hero calls $3.25

              Turn: ($17.75) K (3 players)
              SB checks, Hero checks, UTG bets $12.25, 1 fold, Hero calls $12.25

              River: ($42.25) 3 (2 players)
              Hero checks, UTG bets $27, Hero raises $63, UTG raises $50.95, Hero calls $4.77

              Total pot: $177.79

              Results:
              Hero had 10, 7 (flush, King high).
              UTG had 5, 5 (three of a kind, fives).
              Outcome: Hero won $176.09

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #4042
                Re: "Yes" thread



                YES, ajasin fishi kurjaks

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #4043
                  Re: "Yes" thread

                  YES!
                  Võitsin 4+0.4$ RODi, good for 210$, RAHUL!

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #4044
                    Re: "Yes" thread

                    Kuu on hästi alanud, järgmise nädala lõpus puhkusele ka. Peab meeldima!


                    (nl100)

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #4045
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                      Kuu on hästi alanud, järgmise nädala lõpus puhkusele ka. Peab meeldima!
                      Holy ********* !

                      Comment

                      • Kloonike
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 898

                        #4046
                        Re: "Yes" thread

                        Lol, oli +23bi, aga kaotasin 2 potti :(
                        50% full ring ja 50% 6max btw.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #4047
                          Re: "Yes" thread

                          PKR?

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #4048
                            Re: "Yes" thread

                            Pokerstarsis FR ja 6max on igal pool mujal urgastes.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #4049
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                              Pokerstarsis FR ja 6max on igal pool mujal urgastes.
                              nice!

                              Minu Yesss on see, et ma sain kuu tagasi plussi lol...
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Vaatasin Milwaukee NL200 videot ja seal oli lauas keegi OMGBentley, kes 24 tables. Milwaukee mainis videos, et OMGBentley on üks suurimaid kui mitte kõige suurem võitja sellel limiidil (mida ta kindlasti ei ole).
                              Siis vaatasin tableratingust, et ta mängib ka NL25 ja täna ta oligi Starsis NL25 24laual.
                              Samas FR laudadest on tulemused väheke imelikud IMO:
                              NL200 2,3miljonit kätt -> 1.17bb/100
                              NL100 550k kätt -> 0.71bb/100
                              NL50 450k kätt -> 0.88bb/100
                              NL25 129k kätt -> 1.29bb/100

                              Imelik on see, et 24 laual mängides laseb NL25 to NL200 enam-vähem sama winratega. Kas tõesti tase on nii ühtlane nendes limiitides?

                              Ja üldse, et miks peaks NL200 regular mängima NL25, ma mõtlen, et ta ei lasknud seal auru välja, mängis ikka tõsiselt ja 24 laual.
                              Last edited by levis; 05.04.11, 01:39.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #4050
                                Re: "Yes" thread

                                [X] Confirmed jesus

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...