"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #4051
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Pokerstarsis FR ja 6max on igal pool mujal urgastes.
    kas sa mängid üheaegselt mitmel saidil korraga? Või üks sess starsis üks sess kuskil mujal?

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #4052
      Re: "Yes" thread

      Olenevalt tujust. Mängud on väga erinevad, kui parasjagu ühte ei viitsi, siis vb mõni teine mäng läheb paremini peale ja teen hoopis seda. Nt fishide ja retard regularidega, kes on väga random ma üldiselt olen väga nit ja see vajab kannatust. Full ringis seevastu on väga mõnus loose aggro mängida, sest fold equity on väga suur ja saab pmst auru välja lasta.

      Võrdluseks 6max statsid: 18.7/15.3 3b 3.7 (suhteliselt loose isegi, standard on veidi tightim, mingi 16/12 vms) ja full ring: 22.6/19.8 3b 10.1 [see kuu]

      Mängud on nagu öö ja päev :D Vahel on ühest mängust nii kopp ees, et tahan üldse ära lõpetada ja ainult teist mängida, kuid järgmine päev obv nii ei arva. Eks lähitulevik näitab kuhu suunas trend on, kuid hetkel kisub starsi poole. Asi on selles, et retardite üle edge saavutamine on pmst ainult card advantagega, mis mõningal määral piirab ikka potentsiaali (ei ole võimalik 6maxi mängida palju laudu ja inimesi outplayda, sest kõik on väga erinevad ja randomness on suur, vaja on kaarti). Starsis aga 90% regulare mängib sarnaselt, sest kõik vaatavad mingit cardrunnersit vms ja õpivad ühelt inimeselt. Nende vastu saab skilliga teenida ja sellest olenevalt on ka mõnus mängida kui tõesti motivatsiooni ja keskendumist on.

      Õnneks mul praegu hea tuju, viitsisin detailselt vastata. Miks üldse selline küsimus?

      PS! Starsi soft on ikka fucking nuts. Mõnus on pelada seal.
      Last edited by Kloonike; 05.04.11, 08:36.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #4053
        Re: "Yes" thread

        ma rohkme mõtlesin et kas võtad starsist al la mõned lauad ja siis kuskilt mujalt saidilt kah samaaegselt. Sest ise olen proovinud ja alati siis kuidagi kisub rappa.

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #4054
          Re: "Yes" thread

          Korra proovisin, aga ei saa, sest lagiseks kisub kui tableninja, hem jms kõik korraga töötavad, kuigi mul on väga hea masin. 5 wowi (multibox) veab välja aga 2 pokkeriklienti + abiprogrammi on juba üle jõu :D

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #4055
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
            Starsis aga 90% regulare mängib sarnaselt, sest kõik vaatavad mingit cardrunnersit vms ja õpivad ühelt inimeselt. Nende vastu saab skilliga teenida ja sellest olenevalt on ka mõnus mängida kui tõesti motivatsiooni ja keskendumist on.
            Huvitav lähenemine. Lahe oleks, kui viitsiksid sellest veidi põhjalikumalt rääkida (mida standard regide vastu nende "kottimiseks" ette võtad, mis state jälgid, notesi teed etc). GLGL!

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #4056
              Re: "Yes" thread

              ja pärast pooleteisetunnist jamamist saingi vajaliku paberi välja prinditud. pärast rekordpäeva pokkeris pole ka nii hea tunne kui praegu.

              YES!

              Comment

              • Ermii
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 402

                #4057
                Re: "Yes" thread

                esimest korda vist peab miinus päeva üle önnelik olema :)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #4058
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                  esimest korda vist peab miinus päeva üle önnelik olema :)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Kena comeback...

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #4059
                    Re: "Yes" thread

                    Mis limiit ?

                    Comment

                    • Ermii
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 402

                      #4060
                      Re: "Yes" thread

                      limiidid siis sellised:

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #4061
                        Re: "Yes" thread

                        loldonkaments

                        Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1265374
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        BB: $199.35
                        Hero (BTN/SB): $200.90

                        Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with A 7
                        Hero raises to $3, BB calls $2

                        Flop: ($6.00) 9 3 9 (2 players)
                        BB bets $4.00, Hero calls $4

                        Turn: ($14.00) 5 (2 players)
                        BB bets $14.40, Hero calls $14.40

                        River: ($42.80) 4 (2 players)
                        BB bets $43.20, Hero calls $43.20

                        Final Pot: $129.20
                        BB shows J Q
                        Hero shows A 7
                        Hero wins $129.10
                        (Rake: $0.10)

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #4062
                          Re: "Yes" thread

                          Kaks posti järjest nüüd,aga peab ära mainima oma uue rekord poti NL100s :D.

                          Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1266857
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          BTN/SB: $273.60
                          Hero (BB): $816.40

                          Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with A 4
                          BTN/SB raises to $3.50, Hero calls $2.50

                          Flop: ($7.00) 5 8 2 (2 players)
                          Hero checks, BTN/SB bets $5.00, Hero raises to $15, BTN/SB calls $10

                          Turn: ($37.00) A (2 players)
                          Hero bets $14.00, BTN/SB raises to $50, Hero calls $36

                          River: ($137.00) 3 (2 players)
                          Hero checks, BTN/SB bets $105.00, Hero raises to $747.70, BTN/SB calls $100.10 all in

                          Final Pot: $547.20
                          BTN/SB mucks 5 5
                          Hero shows A 4
                          Hero wins $546.70
                          (Rake: $0.30)
                          Last edited by qbj0hn; 08.04.11, 02:36.

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #4063
                            Re: "Yes" thread

                            Vaatasin isegi veerand tunnikest kuidas sa selle regulariga madistad. Kas tundsid edge sellepärast, et ta multitables üsna korralikult või lihtsalt oskuste arendamise eesmärgil? Mul ta väga soliidseks mängijaks märgistatud.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #4064
                              Re: "Yes" thread

                              Ta tglt ei multitablenud,ta istus üksinda laudades ma vaatasin.
                              Pigem oskuste arendamise eesmärgil.Ma ise ainult temaga mängisingi ja polnud muidu laudu lahti samal ajal.

                              Mul on temaga suur history lihtsalt ja tean,et kui piisavalt keskundud siis saan hakkama temaga küll.

                              Kui juba ütlesid,et sul ta soliidseks m2rgitud siis postitan graafiku ka ta vastu m2ngitud kätest.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              See on lifetime ta vastu m2ngitud käed.Enamus HU.

                              Väidetavalt on ta parim PL100 mängija...:D..väidetavalt..

                              Nali naljaks,ta peaks vist olema jah suht hea mängija ikka.Ta mängib PL100 kuni 600 välja vist.

                              Üritasin lihtsalt nii head mängu teha kui suutsin.Igatahes ta viimased sõnad olid mulle,et ta ei mängu kunagi enam minuga ja et ma ta lauda enam ei istuks sest actionit ta ei anna enam mulle :D
                              Last edited by qbj0hn; 08.04.11, 04:20.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #4065
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Ta mängib PL100 kuni 600 välja vist.
                                PL laudu eksisteerib kõrgemal kui PL100?
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...