"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #4021
    Re: "Yes" thread



    lõpuks külastas see v2rdjas mind kah:P

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #4022
      Re: "Yes" thread

      Solid hero call.
      Ja ärge küsige mitu x ma vale olen olnud taolised calle tehes,sest see aasta 3as kord kui ma hero calli teinud pmst ja igakord on õigus olnud.

      Käe kohta pole eriti midagi öelda.Standard 3bet preflop maniakk stealeri vastu all day long.Flopi bettisin,et kohe pot maha võtta,aga turnil andsin alla millegipärast.Flopil oleks võinud mingi 14$ ka bettida tglt,aga 12$ teeb ka tavaliselt oma töö ära.
      Turni ma snap callisin ta beti peale kuidagi kahtlane tundus.Riveril mõtlesin kõik võimalused läbi mis tal seal olla võib ning callisin viimasel sekundil.
      Vastane on suht agro regular.
      Turn ja river olid tema jaoks suht blank ma usun.Seega kui ta bettis turnil drawiga siis ta sinna ei jõudnud ja millegi muu peale ma eriti ka ei pannud.Eeldasin,et kas KQ/KJ/QJ vbl drawiga betib või mida iganes.Need käed on sellised millega ta BVB preflop ära calliks.Ta piisavalt agro ja AK-ga paneks ta nuppe preflop ja isegi AQ-ga ma arvan.Nõrga ässaga vaevalt preflop callib.J10/Q10 samas jamh oleks ka ta ranges kui calli teeb pre.
      Ju siis läks õnneks seekord.

      Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1254804
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      UTG: $100.00
      UTG+1: $55.30
      MP1: $103.40
      MP2: $121.00
      CO: $100.00
      BTN: $100.00
      Hero (SB): $100.00
      BB: $104.15

      Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with 9 8
      5 folds, BTN raises to $3, Hero raises to $10, 1 fold, BTN calls $7

      Flop: ($21.00) A T T (2 players)
      Hero bets $12.00, BTN calls $12

      Turn: ($45.00) 8 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $25.00, Hero calls $25

      River: ($95.00) 5 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $53.00, Hero calls $53

      Final Pot: $201.00
      BTN shows K J
      Hero shows 9 8
      Hero wins $198.00
      (Rake: $3.00)
      Last edited by qbj0hn; 29.03.11, 09:32.

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #4023
        Re: "Yes" thread

        Just olin saand 4kätt tagasi teises lauas KK vs AA.

        $0.10/$0.25 Ante $0.05 No Limit Holdem
        PokerStars
        8 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG LeiMel ($108.63)
        UTG+1 sulamees ($30.29)
        MP1 EisiT ($23.88)
        MP2 BlackRain79 ($25)
        CO dirt eh ($70.76)
        BTN wilmaatje ($26.89)
        SB veer1 ($51.44)
        BB jencredible ($19.79)

        Pre-Flop: ($0.75, 8 players) sulamees is UTG+1 K K
        1 fold, sulamees raises to $1, 3 folds, wilmaatje raises to $2.50, 2 folds, sulamees raises to $7, wilmaatje calls $4.50

        Flop: K A Q ($14.75, 2 players)
        sulamees checks, wilmaatje bets $19.84, sulamees calls $19.84

        Turn: 9 ($54.43, 2 players)

        River: K ($54.43, 2 players)

        Final Pot: $54.43
        sulamees shows
        K K
        wilmaatje shows
        A A

        sulamees wins $52.43 (net +$25.54)

        wilmaatje lost $26.89

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #4024
          Re: "Yes" thread

          Selle kuu käsi. Tegelt lihtsalt 2-outer, mida minu vastu tehakse iga päev mitu tükki, kui mul tuleb, siis on pidupäev.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #4025
            Re: "Yes" thread

            never mind
            Last edited by K2snakas; 30.03.11, 07:14. Põhjus: unine pea

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #4026
              Re: "Yes" thread

              shiiiippppp eeemmmmmm

              Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1256598
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              UTG: $190.10
              UTG+1: $88.05
              MP: $108.50
              CO: $110.00
              Hero (BTN): $269.70
              SB: $218.25
              BB: $112.20

              CO posts a big blind ($1.00)

              Pre Flop: ($2.50) Hero is BTN with 9 9
              3 folds, CO checks, Hero raises to $4, SB calls $3.50, 1 fold, CO calls $3

              Flop: ($13.00) 9 2 8 (3 players)
              SB checks, CO checks, Hero bets $10.00, SB calls $10, CO calls $10

              Turn: ($43.00) 9 (3 players)
              SB checks, CO checks, Hero bets $10.00, SB calls $10, CO raises to $28, Hero calls $18, SB raises to $204.05, CO folds, Hero calls $176.05

              River: ($479.10) 3 (2 players)

              Final Pot: $479.10
              Hero shows 9 9
              SB shows 8 8
              Hero wins $477.50
              (Rake: $1.60)

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #4027
                Re: "Yes" thread

                running bad & bi-winning
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kõik kuu eesmärgid ka täidetud nüüd,võtan vbl üldse vabaks.Eks näeb.Kuigi samas ei viitsi niisama ka passida :D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #4028
                  Re: "Yes" thread

                  2bi alla on running bad`? wtf`?

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #4029
                    Re: "Yes" thread

                    Lõõpisin niisama.Loomulikult pole.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #4030
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      running bad & bi-winning
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Kõik kuu eesmärgid ka täidetud nüüd,võtan vbl üldse vabaks.Eks näeb.Kuigi samas ei viitsi niisama ka passida :D
                      Miks päevikut ei tee? Parem jälgida imo.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #4031
                        Re: "Yes" thread

                        Ma 2x päevikut teinud,aga tulid need sissekanded kuidagi hädised vms :D.Tundus kuidagi kohustus aktiivne olla,et millepärast ma selle päeviku tegin vms

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #4032
                          Re: "Yes" thread

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #4033
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas levis Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Ilus käsi, kas liiga bling layout ei ole?

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #4034
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas Konso Vaata postitust
                              Ilus käsi, kas liiga bling layout ei ole?
                              Ei,
                              muide see "*" all asuv number näitab, et mitmel laual keegi mängib :),
                              see toimib siis kui on olemas HEM Table Scanner.

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #4035
                                Re: "Yes" thread

                                Mõtlesin, et teeks kuulõpus vahelduseks veidi omahat, tuligi rekordpäev buyinides
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...