"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #226
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas Marks111
    Esimest korda päevaga üle 1k käe :) ja kasumil ka viga pole +$970
    WD SIR! Kui upswing on, siis lase aina edasi!

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #227
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas Marks111
      Esimest korda päevaga üle 1k käe :) ja kasumil ka viga pole +$970
      oluline on et ninjad pere ära ei varastaks

      Comment

      • Marks111
        Jube Noob
        • Nov 2008
        • 111

        #228
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas ESTPatrick
        oluline on et ninjad pere ära ei varastaks
        [img width=640 height=480]http://wnd.katei.fi/t/ninjas.png[/img]

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #229
          Re: "Yes" thread

          [img width=480 height=360]http://a4.vox.com/6a00c2252bab08604a00fad69651140005-500pi[/img]

          Comment

          • Uniquest
            Grinder
            • Oct 2008
            • 615

            #230
            Re: "Yes" thread

            Minu nädal (don´t try this at home):

            Otsustasin mitu taset vahele jätta ja hakata 25+2$ Starsi SnG-sid mängima (sest bankroll nagu lubas :-[). Muidugi kukkusin alguses kohe 300-400$. Aga hull tahtmine tuli sisse seda taset mängida. Vaatasin Sippin_Criss videosid Stoxpokeris, muretsesin HEM-i uue versiooni triali. Varem polnud SnG-del HUD-i kasutanud, kuid sellel tasemel tundub see juba väga hea valik. Kuna keskmiselt on igas lauas 1-3 regulari, koguneb käsi nende kohta väga kiiresti. Hakkan võitma äkki. Ei tea, kas tõesti asi HEM-is, aga näib nii. StarsHotKey on ka super, ilma selleta lendaksin pooltelt laudadelt sit-out vist ega leiaks neid pärast üles.
            Olgu, gamblen edasi ja hakkan laudu lisama. 10 lauaga kõik hästi. Proovin aina rohkem. Viimased 2 sessiooni olen siis mänginud 20-l laual ja viimase 2 päeva peale plussis 1300$. Eks ma katseta edasi, enne pole vist mõtet pooleli jätta, kui mõne sessiooni miinusesse jään.

            Tulemused (alguses oli swong hullem tegelt, ma olen mõned HH-d ära kaotanud kuidagi):
            [img width=750 height=525]http://img118.imageshack.us/img118/7710/1ndaljh6.jpg[/img]

            Comment

            • Metsapull

              #231
              Re: "Yes" thread

              Party Poker $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 18761
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              BTN: $34.75
              SB: $5.00
              Hero (BB): $51.30
              UTG: $4.65
              UTG+1: $27.75
              MP1: $27.35
              MP2: $26.95
              CO: $28.35

              Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with J K
              1 fold, UTG+1 raises to $0.75, 1 fold, MP2 calls $0.75, 1 fold, BTN calls $0.75, 1 fold, Hero calls $0.50

              Flop: ($3.10) K 6 5 (4 players)
              Hero checks, UTG+1 checks, MP2 bets $0.25, BTN folds, Hero calls $0.25, UTG+1 folds

              Turn: ($3.60) K (2 players)
              Hero checks, MP2 bets $5.25, Hero calls $5.25

              River: ($14.10) 9 (2 players)
              Hero checks, MP2 bets $20.70, Hero calls $20.70

              Final Pot: $55.50
              Hero shows J K
              MP2 shows T A
              Hero wins $52.80
              (Rake: $2.70)

              Teine käsi tal lauas, Esimene käsi tegi minraise ning flopil minu checki peale uhas allin ning näitas AA-d

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #232
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas Uniquest
                Minu nädal (don´t try this at home):

                Otsustasin mitu taset vahele jätta ja hakata 25+2$ Starsi SnG-sid mängima (sest bankroll nagu lubas :-[).
                Räägi lähemalt, ei leidnudki esialgse otsimise tulemusena 25+2 s`n`g-si starsist !?

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #233
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas Uniquest
                  Minu nädal (don´t try this at home):

                  Tulemused (alguses oli swong hullem tegelt, ma olen mõned HH-d ära kaotanud kuidagi):
                  [img width=750 height=525]http://img118.imageshack.us/img118/7710/1ndaljh6.jpg[/img]
                  Räägi kui suur sample sellel graafikul on?

                  Comment

                  • Uniquest
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 615

                    #234
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas andu_andu
                    Räägi lähemalt, ei leidnudki esialgse otsimise tulemusena 25+2 s`n`g-si starsist !?
                    Filter peal äkki? Kahest kohast võib block tulla, isiklik filter või siis valid vale tabi Sit-and-Go´s alt. Mul tööarvutis pole Pokerstarsi praegu, ei saa vaadata, aga need peaks Medium all olema.
                    Mängisin 27$ 9-man SnG-sid. Kirjutan lihtsalt auhinnafondi mineva ja rake´i eraldi harjumusest.

                    Comment

                    • Uniquest
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 615

                      #235
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas Tarmonator
                      Räägi kui suur sample sellel graafikul on?
                      Väike ikka, 130 SnGd vist. Mingi ~40% ROI näitas, nii et päris võimas heater. :D
                      Kui aus olla, siis ma ei usu, et niimoodi mängides mu tegelik ROI üle 10% on. Aga järgneva nädala jooksul saab teada, püüan nii palju volüümi lisada, et Platinumstar ära teha.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #236
                        Re: "Yes" thread

                        jepp, minu rumalus, mul olid turbod maha keeratud kaugest minevikust, kui turbode peale vihastusin :)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #237
                          Re: "Yes" thread

                          Minu Unibeti parim käsi.
                          Preflop oli 0,6€
                          Flopil pandi 1,6€ (see kellel AA oli).
                          Ma allin 3,5€ vms ja siis callid ja reraised nende poolt.

                          NICEEEE



                          [img width=750 height=621]http://img145.imageshack.us/img145/8099/flopilallinidiw8.png[/img]

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #238
                            Re: "Yes" thread

                            Proovisin üle pika aja 6-maxi, limiidiks võtsin NL25 ja täitsa okei sess tuli, oleks võind viitsimist rohkem olla.
                            [img width=750 height=429]http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/lollercoaster.jpg[/img]

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #239
                              Re: "Yes" thread

                              lenC sa sa oled küllalt tugev, et beatida 100NL+ limiite ja ma ei soovita sul enam väikestes limiitides konutada, võta 1 mäng ja ehita roll ning liigu agresiivselt limiitidest üles.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #240
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas ranka
                                lenC sa sa oled küllalt tugev, et beatida 100NL+ limiite ja ma ei soovita sul enam väikestes limiitides konutada, võta 1 mäng ja ehita roll ning liigu agresiivselt limiitidest üles.
                                Mul lihtsalt ei ole järjepidevust. Ennast ajab kõige rohkem tilti see, et mingi septembris tegin esimese $5k+ kuu ja selle kandsin kõik(!) välja. Kui moran saab olla :D

                                Comment

                                Working...