"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #91
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas TaaviK
    ühe potiga võitsid mu kuuteenistuse...
    Ja teinekord kaotan ühe päevaga mitu kuu teenistust... Mis on vägagi kurnav, stressirohke.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #92
      Re: "Yes" thread

      [img width=334 height=468]http://img339.imageshack.us/img339/2606/3000xa1.png[/img]

      Rahul, arvestades mu päeva algust ja seda, kuidas ma sinna turnale jõudsin :D

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #93
        Re: "Yes" thread

        päris hea codecci
        Endalgi igati kordaläinud päev, pühapäevad on ikka liiga ulme :D
        Eesti keskmine kenasti taskus nl100-st, ei viitsi käsi postitama hakata, kes neid donkide herocalle enam jõuab kokku lugeda :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #94
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas Codecci
          [img width=334 height=468]http://img339.imageshack.us/img339/2606/3000xa1.png[/img]

          Rahul, arvestades mu päeva algust ja seda, kuidas ma sinna turnale jõudsin :D
          N1. Ehk räägid ka päeva algusest?

          Algselt postitas Fortune
          päris hea codecci
          Endalgi igati kordaläinud päev, pühapäevad on ikka liiga ulme :D
          Eesti keskmine kenasti taskus nl100-st, ei viitsi käsi postitama hakata, kes neid donkide herocalle enam jõuab kokku lugeda :D
          Minu jaoks on pühapäevad reeglina kahjumlikud päevad, tänu turnadele.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #95
            Re: "Yes" thread

            Eile sain cashis täiega aanusesse, tänane päev oli full gamble ;D
            Võtsin ühe 25$ 6 max turbo SNG, WTF tase oli?!?!?!
            Blindid, anted olid 225, 2.5k'ne stack open shoves ning mitu mängijat tegid samamoodi.
            Igatahes lõppude lõpux õnnestus heads upis ka käsi pidama saada, vahepeal tuli siuke biit üle elada, kui mingi 923 flop tuli ning vend lendas all ini mingi suht väixe poti peale. Callisin A4'ga ära ning olingi ees, kuid 10J sai riverisse paari kokku.
            Lõpux siiski võit ja 89$, sellega freerollisin end NL200 55$'iga ning esimene käsi AQ'ga flopist broadway ja donki vastu duubel ning rohkemgi veel :D Hiljem lasin veel ühel regularil barreleid lasta ja passiivitsesin endale hea poti KJ'iga, siis sain ka mõned väixemad potid AA'dega ja lõpetasin 275$ stackiga.

            Eilne downswing sai sellega peaaegu täielikult kaetud ;D

            NL200 laud oli üldse muidu jõhker, donke jagus igast ilmakaarest :)

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #96
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas ranka

              Minu jaoks on pühapäevad reeglina kahjumlikud päevad, tänu turnadele.
              Miks siis nii? Lased ise turniire ja ei jõua donke koorida ? :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas Fortune
                Miks siis nii? Lased ise turniire ja ei jõua donke koorida ? :D
                Sest mängin pühapäeviti vähem cashi (see napakas serveri lääg), uurin oma eelneva nädala mängu, uurin tulemusi jne ja kõrvale tiksuvad turniirid, kus ei suuda pluss mängu näidata.

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #98
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas ranka
                  Sest mängin pühapäeviti vähem cashi (see napakas serveri lääg), uurin oma eelneva nädala mängu, uurin tulemusi jne ja kõrvale tiksuvad turniirid, kus ei suuda pluss mängu näidata.
                  Viimane aeg strateegiat muuta, mängu uuri nt esmaspäeval, pühapäeval lase raudselt cashi. Näed, et varsti pole raha enam kuhugi ära panna, mitte et sul seda muret juba praegu ei oleks :D, aga ega küll küllale liiga tee.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #99
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas ranka
                    N1. Ehk räägid ka päeva algusest?
                    No kõigepealt mängisin ühe 105$ HU SNG eesmärgiga, et kui võidan, mängin 100K gtd, kui ei võida, ei mängi, aga obv kaotasin ja tuli tilt, mängisin kokku 5tk neid ja ainult ühe suutsin võita, mis tegi seisuks -325$. Ei suutnud selle miinusega leppida ja 105$ HU SNG-de jätkamine ei tundunud ka hea mõte, sest oleks tulnud 4tk järjest võita, et plussis oleks, seega tegin 326$ flipi ja ütlesin vastasele, et kui võidan flipi, mängin 100K$ gtd, kui ei võida ei mängi (paar minti enne turna algust), flipis peale floppi oli mul mingi 5% tõenäosus võita, tuli runner-runner straight ära ja regati turnale ära ;D

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #100
                      Re: "Yes" thread

                      UNREAL OMG! Triobeti Bad beati lauad on nii rigged, et OMGOMG! ;D

                      [img width=750 height=41]http://www.hot.ee/rudi1//SICKOMFGRUN.JPG[/img]


                      Tra, juba alguses oli igas lauas nii palju pocketeid, et ei jõudnud ära imestada, aga sessi keskel tõmbas üx jobudik Open endediga flopil mu seti vastu all in ja tõmbas ära ning sessi keskel olin nullis tagasi!!

                      Aga sis tuli mingi megalimper pot, viimane vend tõstis 6$ peale, aga kõik limperid siiski callisid ja minu 55 leidis flopist 10 5 3 rainbow ning JJ maxis kinni ;D

                      Siis tuli jälle tagasilöök , flopis jälle set TT'ga, turnis sain donkamendi all ini aga oh imet, oli aukuostuga tulnud flopist ja broadway kokku saanud!

                      Aga hoolimata nendest kahest peaaegu full stacki kaotusest tuli uber BB/100 ning lõpp oli nii sick, et ajas naerma ;D

                      Viimased 300 kätt oli flop set 40% ja lihtsalt tõmbasin vahepeal 88'ga kolm setti järjest ning aina igas lauas pocketid ja vahepeal vist tõmbasin umbes 10st pocketist 6 setti vms , lisaks sellele oli AA ja KK pidevalt ja vahepeal oli kahel laual korraga AA ;D

                      Jama, et need kaks setti puruks rebiti, aga no sellist settide sadu pole elusees näinud, see oli lihtsalt nii uskumatu kui olin 3 setti järjest tõmmanud ning tulid aina edasi üle ühe pocketi aina setid, WISH EVERY DAY WAS LIKE THIS ! :D

                      Ahjaa, üx käsi oli veel ulme, AK'ga flopist A2A, mõtlesin, et lähen kohe maximumi peale ja betin terve poti, et kui Tal A on siis maxab, kui ei ole, siis nagunii ei maxa, Turn oli K ning terve poti beti peale reraises all ini, WOOOT. Aga showdownil sain teada, millest pääsenud olin, uskumatu, aga 22 oli tal hoopis ;D

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #101
                        Re: "Yes" thread

                        Olympicu 110 kr turna tartus - 2 koht. Jäime sõbraga HU-d mängima. Mul oli 18k tal 4k ja tema võitis HU.

                        Aga hea 650 krooni tuli :P

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #102
                          Re: "Yes" thread

                          [img width=750 height=468]http://i235.photobucket.com/albums/ee304/Guido43/Royal.jpg[/img]

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #103
                            Re: "Yes" thread

                            Tegin täna ülihalba mängu, mis oli täis herocalle, suckoute ja valedes kohtades bluffimisi. Yes threadi postitan sellepärast, et lõpetasin ära täpselt oma stoplossi piiripeal, kuigi olin ülitiltis. Õhtul uuesti.

                            edit:typo

                            Comment

                            • runnar
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 740

                              #104
                              Re: "Yes" thread

                              Full Tilt Pot-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              CO ($9.25)
                              Hero (Button) ($54.70)
                              SB ($50.05)
                              BB ($69.10)
                              UTG ($18.60)
                              UTG+1 ($57.85)
                              MP1 ($50.95)
                              MP2 ($87.20)
                              MP3 ($52)

                              Preflop: Hero is Button with Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
                              UTG calls $0.50, 5 folds, Hero calls $0.50, SB calls $0.25, BB raises to $2.50, 1 fold, Hero calls $2, SB calls $2

                              Flop: ($8) 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (3 players)
                              SB checks, BB bets $4, Hero raises to $10, SB calls $10, BB raises to $48, Hero raises to $52.20 (All-In), SB calls $37.55 (All-In), BB calls $4.20

                              Turn: ($159.95) 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (3 players, 2 all-in)

                              River: ($159.95) 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (3 players, 2 all-in)

                              Total pot: $159.95 | Rake: $3

                              Results:
                              Hero had Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (straight, King high).
                              SB had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (one pair, tens).
                              BB had J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (three of a kind, Jacks).
                              Outcome: Hero won $156.95

                              arvasin, et mul on rohkem oute aga noh, tahtis tulla...

                              Comment

                              • G3rt
                                Julm Donk
                                • Oct 2008
                                • 35

                                #105
                                Re: "Yes" thread



                                Lihtsalt pull käsi pole sellist asja enne ette tulnud :o

                                Comment

                                Working...