"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #3331
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Sinuarust siis 89s iga oleks see hea call preflop jah?
    wat
    Minu arust on 89s hea call, preflop 3 vastase vastu. Millal siis veel SC mängida?

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #3332
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Sinuarust siis 89s iga oleks see hea call preflop jah?
      wat
      89s on nuts

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #3333
        Re: "Yes" thread

        Okay,ei viitsi vaielda.
        Eks igsüks ise teab kuidas raha koju toob :)

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #3334
          Re: "Yes" thread

          Ei midagi isiklikku, aga -8PTBB/100 on küll rohkem nagu kodust raha väljaviimine sul.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #3335
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Ei midagi isiklikku, aga -8PTBB/100 on küll rohkem nagu kodust raha väljaviimine sul.
            Mis mõttes?
            Ma tean seda ise ka,aga see ei puutu absoluutselt siia.
            Kui see -8TPBB/100 huvitab siis mul on maailma sitem run olnud lihtsalt.Mu coach vaatas kõik käed üle ja värki ja pole tal midagi ette heita mulle.Kui sa tegid selle postituse selle m6ttega,et mul pole 6igust NL25 k2si kommenteerida vms.Kui sa kahtled minu m2ngu oskustes vms.
            Aga ma ei calli yldiselt jah seal.Ju siis olen nii nit j2relikult.
            Tulevikus kui mu postflop mängu oskus paraneb siis obv callin jne.
            Aga praegu lihtsalt on siuke tight mäng mul.
            Tantsin coachi pilli järgi ja loodan parimat.
            Last edited by qbj0hn; 27.07.10, 20:16.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #3336
              Re: "Yes" thread

              Isegi maailma suurim nit, nittide kunn, mängiks buttonilt 89s-ga 3 vastase puhul. Kui sa mängid coachi stakega nii, siis ta teeb oma tööd küll kehvasti ja peab päris paksu rahakotiga olema, et uued plekid pidevalt taha visata.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #3337
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Isegi maailma suurim nit, nittide kunn, mängiks buttonilt 89s-ga 3 vastase puhul. Kui sa mängid coachi stakega nii, siis ta teeb oma tööd küll kehvasti ja peab päris paksu rahakotiga olema, et uued plekid pidevalt taha visata.
                Ma mõtlesin,et õigustan ennast kuidagi aga siis mõtlesin ümber.
                /end of case

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #3338
                  Re: "Yes" thread

                  heh ma oleks seal 69s ka callinud kui kasvõi üks neist eelmistest callijatest fish oli.
                  89s võiks taetud juhtudel isegi raiseda

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #3339
                    Re: "Yes" thread

                    no 89s on minu arust liiga hea postflop käsi, et sealt 3bettida.

                    Comment

                    • Madis_89
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 841

                      #3340
                      Re: "Yes" thread

                      OT härrased, ei ole sellised postid huvitavad.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #3341
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                        OT härrased, ei ole sellised postid huvitavad.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Need mõned OT postid siin oli huvitavamad ja kasulikumad kui terve see teema kokku.

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #3342
                          Re: "Yes" thread

                          Sain ka lõpuks ilusa setupi :)

                          $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                          FullTiltPoker
                          7 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG Hero ($25)
                          UTG+1 pfz-ak ($8.75)
                          MP CRODoro ($15.36)
                          CO javiermh425 ($25)
                          BTN nh_sir23 ($28.91)
                          SB Adlerturm ($25)
                          BB Alzado83 ($25)

                          Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is UTG A A
                          Hero raises to $0.75, 2 folds, javiermh425 calls $0.75, nh_sir23 calls $0.75, 2 folds

                          Flop: K 4 A ($2.60, 3 players)
                          Hero bets $2, javiermh425 calls $2, nh_sir23 raises to $6.25, Hero calls $4.25, javiermh425 goes all-in $24.25, nh_sir23 goes all-in $28.16, Hero goes all-in $18

                          Turn: 6 ($79.26, 3 players, 3 all-in)

                          River: 3 ($79.26, 3 players, 3 all-in)

                          Final Pot: $79.26
                          javiermh425 shows three of a kind, Kings
                          K K
                          nh_sir23 shows three of a kind, Fours
                          4 4
                          Hero shows three of a kind, Aces
                          A A

                          Hero wins $72.35 (net +$47.35)

                          nh_sir23 collects $3.91 (net -$25)
                          javiermh425 lost $25

                          Comment

                          • makz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 428

                            #3343
                            Re: "Yes" thread

                            nice chase lol

                            PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            BB ($8.71)
                            UTG ($5)
                            MP ($2)
                            CO ($4.86)
                            Button ($33.04)
                            Hero (SB) ($5)

                            Preflop: Hero is SB with 8, 9, K, J
                            2 folds, CO calls $0.10, 1 fold, Hero calls $0.05, BB checks

                            Flop: ($0.30) 6, 7, 3 (3 players)
                            Hero checks, BB checks, CO bets $0.29, Hero raises to $1.16, 1 fold, CO calls $0.87

                            Turn: ($2.62) Q (2 players)
                            Hero bets $2.49, CO calls $2.49

                            River: ($7.60) Q (2 players)
                            Hero bets $1.25 (All-In), 1 fold

                            Total pot: $7.60 | Rake: $0.37

                            Results:
                            Hero didn't show 8, 9, K, J (nothing).
                            Outcome: Hero won $7.23

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #3344
                              Re: "Yes" thread

                              Väike mustikas ka vahepeal

                              Full Tilt Poker $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 827243
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              SB: $25.32
                              Hero (BB): $41.46
                              UTG: $25.00
                              UTG+1: $25.00
                              MP1: $36.61
                              MP2: $25.00
                              CO: $20.82
                              BTN: $28.28

                              Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with J J
                              2 folds, MP1 raises to $0.75, 4 folds, Hero calls $0.50

                              Flop: ($1.60) J 9 5 (2 players)
                              Hero checks, MP1 bets $0.75, Hero raises to $2.50, MP1 calls $1.75

                              Turn: ($6.60) 7 (2 players)
                              Hero bets $4.44, MP1 raises to $12, Hero raises to $38.21, MP1 calls $21.36 all in

                              River: ($73.32) T (2 players - 1 is all in)

                              Final Pot: $73.32
                              Hero shows J J
                              MP1 shows J A
                              Hero wins $65.47
                              (Rake: $3.00)

                              Comment

                              • Arcticman
                                FPP Pro
                                • Apr 2009
                                • 208

                                #3345
                                Re: "Yes" thread

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                100's post :D

                                Comment

                                Working...