"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #3481
    Re: "Yes" thread

    Sain inspiratsiooni strateegia teemas Ranka poolt tõstatatud ksimusest, et kas squeezija vastu on shove hea või fold. No proovisin siis järgi. Algne tõstja oli 22/14 tyypi vana ja BB ka sihuke LAG'i poole kalduv.
    Alles peale all-in nupu vajutamist sain suure kurbusega aru, et oleme 200bb deep...


    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($33.97)
    BB ($25)
    UTG ($26.23)
    UTG+1 ($46.72)
    MP1 ($17.76)
    MP2 ($26.67)
    MP3 ($132.34)
    CO ($22.10)
    Ranka järgija (Button) ($50.57)

    Preflop: Ranka järgija is Button with A, K
    4 folds, MP3 bets $0.75, 1 fold, Ranka järgija calls $0.75, 1 fold, BB raises $3, MP3 calls $2.50, Ranka järgija raises $49.82 (All-In), 1 fold, MP3 calls $47.32

    Flop: ($104.49) 10, 5, 8 (2 players, 1 all-in)

    Turn: ($104.49) 7 (2 players, 1 all-in)

    River: ($104.49) 2 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $104.49

    Results:
    Ranka järgija had A, K (flush, Ace high).
    MP3 had A, A (one pair, Aces).
    Outcome: Ranka järgija won $101.49

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3482
      Re: "Yes" thread

      eriti sitasti mängitud nii deepina imo

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #3483
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        eriti sitasti mängitud nii deepina imo
        ei kandideerigi "Aasta parima käe" tiitlile. Outcome on tähtis ja sellepärast see ka siin teemas on. Oleks ma saanud oma teenitud palga selle käega, siis oleks see asdajsdfhdfg teemas ja ma ei kurdaks seal selle yle, et vastased alati AA leiavad vaid oma sita mängu yle. Sest ainus asi mis mind pokkeris tilti ajab on MINU ENDA SITT MÄNG!

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3484
          Re: "Yes" thread

          No kui sa allaes pärast AI panemist märkasid et 200BB deep, mängi v2hem laudu? See on huge leak kui ei pane t2hele ju

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #3485
            Re: "Yes" thread

            + ega see call AK'ga ka kõige parem pold

            edit: a muidu nice hit

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #3486
              Re: "Yes" thread

              Ja miks sa üldse arvad, et keegi NL25s väga squeezib? Leak.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #3487
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Ja miks sa üldse arvad, et keegi NL25s väga squeezib? Leak.
                Miks sa arvad, et seal ei squeezita?

                NL25 on muutunud võrreldes 2009 aastaga.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #3488
                  Re: "Yes" thread

                  Regularid päris tihti squeezivad.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #3489
                    Re: "Yes" thread

                    Sry, my bad. Ma ei tea palju mängud aastaga muutunud on, aga vähemalt pole mängud surnud kui Tarmonaatori kätt vaadata.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #3490
                      Re: "Yes" thread

                      Proovige olla nyyd natuke. Kui see käsi ei sobi siia teemasse, siis ma ei tea mis siia sobiks. Ja ma pole sekundikski väitnud, et ma mängisin selle käe hästi või isegi ligilähedale sellele (kuigi sellega ma ei nõustu mitte kunagi, et esialgne call AK'ga oleks kuidagi moodi vale alati).
                      Mul on teie kõigi yle äärmiselt hea meel, sest te mängite pokkerit absoluutse tõe alusel ja kõik teie otsused on alati kaalutletud ja 100% õiged. Ning ainuke põhjus miks 99% siinsest foorumi rahvast ei mängi veel nl1k+ on see, et fishid (nagu mina) jooksevad lihtsalt nii hästi.
                      Last edited by Tarmonator; 15.09.10, 18:11.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3491
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                        Proovige olla nyyd natuke. Kui see käsi ei sobi siia teemasse, siis ma ei tea mis siia sobiks. Ja ma pole sekundikski väitnud, et ma mängisin selle käe hästi või isegi ligilähedale sellele (kuigi sellega ma ei nõustu mitte kunagi, et esialgne call AK'ga oleks kuidagi moodi vale alati).
                        Mul on teie kõigi yle äärmiselt hea meel, sest te mängite pokkerit absoluutse tõe alusel ja kõik teie otsused on alati kaalutletud ja 100% õiged. Ning ainuke põhjus miks 99% siinsest foorumi rahvast ei mängi veel nl1k+ on see, et fishid jooksevad lihtsalt nii hästi.
                        Sa peaks siis NL1k olema juba ju? Miks nii kauaks Nl25 j22nud?

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #3492
                          Re: "Yes" thread

                          No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          Hero (MP3) ($12)
                          CO ($4.76)
                          Button ($13.70)
                          SB ($10)
                          BB ($4.25)
                          UTG ($2.01)
                          UTG+1 ($3.60)
                          MP1 ($8.03)
                          MP2 ($8.04)

                          Preflop: Hero is MP3 with K, K
                          4 folds, Hero bets $0.40, 1 fold, Button calls $0.40, 1 fold, BB calls $0.30

                          Flop: ($1.25) K, 4, K (3 players)
                          BB checks, Hero checks, Button bets $0.20, 1 fold, Hero calls $0.20

                          Turn: ($1.65) 10 (2 players)
                          Hero checks, Button bets $0.40, Hero calls $0.40

                          River: ($2.45) J (2 players)
                          Hero bets $11 (All-In), Button calls $11

                          Total pot: $24.45

                          Results:
                          Button didn't show
                          Hero had K, K (four of a kind, Kings).
                          Outcome: Hero won $22.82

                          Üldiselt peab meeldima vist :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #3493
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                            Sain inspiratsiooni strateegia teemas Ranka poolt tõstatatud ksimusest, et kas squeezija vastu on shove hea või fold. No proovisin siis järgi. Algne tõstja oli 22/14 tyypi vana ja BB ka sihuke LAG'i poole kalduv.
                            Alles peale all-in nupu vajutamist sain suure kurbusega aru, et oleme 200bb deep...


                            No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            saw flop | saw showdown

                            SB ($33.97)
                            BB ($25)
                            UTG ($26.23)
                            UTG+1 ($46.72)
                            MP1 ($17.76)
                            MP2 ($26.67)
                            MP3 ($132.34)
                            CO ($22.10)
                            Ranka järgija (Button) ($50.57)

                            Preflop: Ranka järgija is Button with A, K
                            4 folds, MP3 bets $0.75, 1 fold, Ranka järgija calls $0.75, 1 fold, BB raises $3, MP3 calls $2.50, Ranka järgija raises $49.82 (All-In), 1 fold, MP3 calls $47.32

                            Flop: ($104.49) 10, 5, 8 (2 players, 1 all-in)

                            Turn: ($104.49) 7 (2 players, 1 all-in)

                            River: ($104.49) 2 (2 players, 1 all-in)

                            Total pot: $104.49

                            Results:
                            Ranka järgija had A, K (flush, Ace high).
                            MP3 had A, A (one pair, Aces).
                            Outcome: Ranka järgija won $101.49
                            Ma rääkisin 100BB ja 100BB AK-ga cold-call raise on ultrastandardmäng.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #3494
                              Re: "Yes" thread

                              Lõpuks sain samalt vennalt kokku 550$.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #3495
                                Re: "Yes" thread

                                Nice Andres :)

                                Comment

                                Working...