"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #3151
    Re: "Yes" thread

    38

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #3152
      Re: "Yes" thread

      CO

      Comment

      • nalg
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 489

        #3153
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        mis see dp siia puutub? Pean hitleri pildi panema siis või?
        sa võibolla ei julge soovitada, aga ma olen selleks piisavalt julge
        :D:D ei no siis sa oled küll väga hull vend jh

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #3154
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
          Btw, kust sa 8 outi loed? 2 ässa vaid pakis veel
          Tahtis nokkida vaid ja ei suutnud aru saada, et 88 ka seti sai vaid jälgis ainult Q6-e.


          K2snakalle MV soovitan sul peeglisse vaadata? misasja, kui tühja koha pealt su laused tulevad jääb mulle täiesti arusaamatuks.

          Obv oli see esimene emotsioon ja kui kodus arvuti taga ei ole ka viisakas rõõmustada siis kus veel?

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #3155
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            K2snakalle MV soovitan sul peeglisse vaadata? misasja, kui tühja koha pealt su laused tulevad jääb mulle täiesti arusaamatuks.
            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            wow on nüüd uhke tunne olla tähenärija?
            jerk.
            Kui sa nüüd ikka aru ei saanud "kui tühja koha pealt mu lause tuli", siis ma võin sulle uuesti PM-ga seletada.

            Ja outside koha pealt on teil õigus, oligi neid vaid 2 ja my bad. Ja räme norimise tuju oli ka eile
            Aga hitleri pildi peaks küll panema, siis vähe turvalisem foorumis ringi liikuda :D :D :D
            Last edited by k2snakalle; 04.06.10, 17:33.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #3156
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              Aga hitleri pildi peaks küll panema, siis vähe turvalisem foorumis ringi liikuda :D :D :D
              Leitsi foorumi maffia sümbol. Irw :D

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #3157
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                Kui sa nüüd ikka aru ei saanud "kui tühja koha pealt mu lause tuli", siis ma võin sulle uuesti PM-ga seletada.

                Ja outside koha pealt on teil õigus, oligi neid vaid 2 ja my bad. Ja räme norimise tuju oli ka eile
                Aga hitleri pildi peaks küll panema, siis vähe turvalisem foorumis ringi liikuda :D :D :D
                Jerk ei olnud üldse halvasti öeldud kui sa antud hetkel käitusid ju kui jerk.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #3158
                  Re: "Yes" thread

                  Saab ju ka vähe paremini vastata kui idikaks kutsuma hakata.
                  Jah ma näirisin tähte seal kohas, aga see ei tee mind kohe idikaks eks?

                  OT lõpp minu poolt.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #3159
                    Re: "Yes" thread

                    jerkina ei mõelnud ma sind kui idikat vaid inimest, kes käitus täiesti põhjendamatult nõmedalt.

                    Õige, las see teema lõppeb! Mina viha ei pea ja loodetavasti ka sina mitte.
                    Last edited by KristjanLaas; 04.06.10, 21:34.

                    Comment

                    • eddi
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1200

                      #3160
                      Re: "Yes" thread

                      molli, mis seal ikka...

                      Comment

                      • nalg
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 489

                        #3161
                        Re: "Yes" thread

                        lisaks viimaste päevade teiste poolt rõvedalt riverdatud ässadele, väike suckout ka minu poolt, sealjuures ma ei mäletagi, et ma oleks varem millegi nii koledaga hakkama saanud :D
                        konkreetne sng oli minu jaoks täielik lucky monkey sng. korra kukkusin 316 nööbi peale, blaindid olid sealjuures 100/200 ....

                        PokerStars No-Limit Hold'em, 1.2 Tournament, 100/200 Blinds 25 Ante (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        SB (t6618)
                        Hero (BB) (t6882)

                        Hero's M: 19.66

                        Preflop: Hero is BB with 7, 7
                        SB calls t100, Hero bets t800, SB raises to t6593 (All-In), Hero calls t5793

                        Flop: (t13236) 6, A, 9 (2 players, 1 all-in)

                        Turn: (t13236) 10 (2 players, 1 all-in)

                        River: (t13236) 8 (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: t13236

                        Results:
                        SB had 9, 9 (three of a kind, nines).
                        Hero had 7, 7 (straight, ten high).
                        Outcome: Hero won t13236
                        Last edited by nalg; 05.06.10, 11:01.

                        Comment

                        • qjet
                          Grinder
                          • Apr 2009
                          • 806

                          #3162
                          Re: "Yes" thread

                          kuu veel -200, aga areneb!

                          Pacific $100.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 738105
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          CO: $450.59
                          BTN: $52.24
                          SB: $174.61
                          BB: $453.14
                          Hero (UTG): $358.67
                          MP: $104.00

                          Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with T T
                          Hero raises to $3.50, 3 folds, SB calls $3, BB raises to $14, Hero calls $10.50, SB calls $10.50

                          Flop: ($42.00) T 2 Q (3 players)
                          SB checks, BB bets $29.00, Hero raises to $66, SB folds, BB calls $37

                          Turn: ($174.00) 7 (2 players)
                          BB checks, Hero bets $102.00, BB calls $102

                          River: ($378.00) 4 (2 players)
                          BB checks, Hero bets $176.67, BB calls $176.67

                          Final Pot: $731.34
                          BB shows A Q
                          Hero shows T T
                          Hero wins $727.34
                          (Rake: $4.00)

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #3163
                            Re: "Yes" thread

                            Täna õhtul alates ca 00.00 (3000. käsi) algasid starsis jõulud, laupäeva õhtud on ikka fking kuldsed. Suits, kohvi ja let the grind continue.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • kaardimaja
                              FPP Pro
                              • May 2010
                              • 281

                              #3164
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                              Täna õhtul alates ca 00.00 (3000. käsi) algasid starsis jõulud, laupäeva õhtud on ikka fking kuldsed. Suits, kohvi ja let the grind continue.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Copy that,
                              Unibetis hakkas ka täna kella 00.00 jõulud:D
                              Igas lauas istub 1-2 jõuluvana, kes mängivad 95% kätest ja jagavad kingitusi:)

                              500 käega + 4,5 BI

                              Comment

                              • taavi
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 684

                                #3165
                                Re: "Yes" thread

                                Esimene see aasta.


                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $0.10(BB) Prima
                                SB ($15.70)
                                BB ($10.87)
                                UTG ($11.43)
                                Hero ($13.79)
                                BTN ($5.34)

                                Dealt to Hero K J

                                fold, Hero raises to $0.40, BTN calls $0.40, fold, fold

                                FLOP ($0.95) Q T K

                                Hero bets $0.50, BTN raises to $1, Hero calls $0.50

                                TURN ($2.95) Q T K A

                                Hero checks, BTN bets $3.94 (AI), Hero calls $3.94

                                RIVER ($10.83) Q T K A A

                                Hero shows K J
                                (Pre 75%, Flop 89.8%, Turn 100.0%)

                                BTN shows K 2
                                (Pre 25%, Flop 10.2%, Turn 0.0%)

                                Hero wins $10.29

                                Comment

                                Working...