"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #3136
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas nalg Vaata postitust
    graafik on iseenesest jube, aga võidetud summa väga kõva
    Sa mängid pokkerit ainult ilusate graafikute pärast?

    Comment

    • nalg
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 489

      #3137
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
      Sa mängid pokkerit ainult ilusate graafikute pärast?
      üldiselt on eesmärgiks ikka raha jah, erinevalt mõnest
      Last edited by nalg; 31.05.10, 19:59.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3138
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
        Sa mängid pokkerit ainult ilusate graafikute pärast?
        jah

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #3139
          Re: "Yes" thread

          weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager



          Riiili naiss:D

          Comment

          • ziimukaz
            Grinder
            • Jan 2010
            • 741

            #3140
            Re: "Yes" thread

            Öösel mängisin partys ajaviiteks donkamenti, kahjuks vaid 2 dol buy-in, kuid elu esimene MTT FT ning 3/760 osalejast ja 91doltsi kukkus. :)

            Comment

            • ceni
              Jube Noob
              • Feb 2010
              • 110

              #3141
              Re: "Yes" thread

              täna võitsin 3+0.30 $ KO turniiri Full Tiltis. +400 taala. peab meeldima

              edit:First post!

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #3142
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas ceni Vaata postitust
                täna võitsin 3+0.30 $ KO turniiri Full Tiltis. +400 taala. peab meeldima

                edit:First post!
                welcome !

                Comment

                • V4LDO
                  FPP Pro
                  • Jun 2010
                  • 229

                  #3143
                  Re: "Yes" thread

                  sain just $1+0.1 MTT'l finaallauda. 11 mängijat oli alles ja siis selline käsi.

                  PEAB MEELDIMA

                  No-Limit Hold'em Tournament, 15000/30000 Blinds (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  Button (t830228)
                  SB (t372176)
                  Hero (BB) (t1186784)
                  UTG (t840713)
                  MP (t2941537)

                  Hero's M: 26.37

                  Preflop: Hero is BB with K, A
                  2 folds, Button bets t90000, SB raises t135000, Hero raises t1153784, Button calls t737228, SB calls t219176

                  Flop: (t2023632) Q, 3, 3 (3 players)

                  Turn: (t2023632) 10 (3 players)

                  River: (t2023632) J (3 players)

                  Total pot: t2023632

                  Results:
                  Button had K, K (two pair, Kings and threes).
                  SB had A, A (two pair, Aces and threes).
                  Hero had K, A (straight, Ace high).
                  Outcome: Hero won t2038632


                  //
                  Ära võitsin turna, eriti ei kurda :D
                  Last edited by V4LDO; 04.06.10, 01:20.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #3144
                    Re: "Yes" thread

                    PokerStars No-Limit Hold'em, 1.1 Tournament, 2000/4000 Blinds 500 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    BB (t149524)
                    UTG (t90246)
                    UTG+1 (t82741)
                    MP1 (t34214)
                    MP2 (t84410)
                    MP3 (t54018)
                    CO (t129950)
                    Button (t51779)
                    Hero (SB) (t58873)

                    Hero's M: 5.61

                    Preflop: Hero is SB with A, A
                    4 folds, MP3 calls t4000, CO calls t4000, 1 fold, Hero bets t16000, 1 fold, MP3 calls t12000, CO calls t12000

                    Flop: (t56500) 3, 8, Q (3 players)
                    Hero bets t12000, MP3 calls t12000, CO raises to t24000, Hero raises to t42373 (All-In), MP3 calls t25518 (All-In), CO calls t18373

                    Turn: (t178764) 6 (3 players, 2 all-in)

                    River: (t178764) A (3 players, 2 all-in)

                    Total pot: t178764

                    Results:
                    Hero had A, A (three of a kind, Aces).
                    MP3 had 6, Q (two pair, Queens and sixes).
                    CO had 8, 8 (three of a kind, eights).
                    Outcome: Hero won t178764



                    1 kord elus ma resuckisin outi.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #3145
                      Re: "Yes" thread

                      no ma kohe üldse ei taha uskuda, et see su esimene kord oli
                      Peale turni oli sul 8outsi, et see käsi võtta...et mitte kordagi pole ever nii olnud, et tema saab turni parema käe ja sina rivers temast parema käe jälle? unbelivable

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #3146
                        Re: "Yes" thread

                        wow on nüüd uhke tunne olla tähenärija?
                        jerk.
                        Last edited by KristjanLaas; 04.06.10, 05:36.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #3147
                          Re: "Yes" thread

                          ma sinu asemel vaataks peeglisse parem, aga ära enam nutma hakka
                          Last edited by k2snakalle; 04.06.10, 07:05.

                          Comment

                          • nalg
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 489

                            #3148
                            Re: "Yes" thread

                            kui mul endal oleks dp-ks käsnakalle, siis ma ei julgeks soovitada teisel peeglisse vaadata...

                            ilus river...kuid äkki see oli tal esimene emotsioon ja siis õnnejoovastuses trükkis nii, pole vaja kõike ilusat ära rikkuda ning mingeid fakte välja tuua

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #3149
                              Re: "Yes" thread

                              mis see dp siia puutub? Pean hitleri pildi panema siis või?
                              sa võibolla ei julge soovitada, aga ma olen selleks piisavalt julge
                              Last edited by k2snakalle; 04.06.10, 07:56.

                              Comment

                              • ziimukaz
                                Grinder
                                • Jan 2010
                                • 741

                                #3150
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                                no ma kohe üldse ei taha uskuda, et see su esimene kord oli
                                Peale turni oli sul 8outsi, et see käsi võtta...et mitte kordagi pole ever nii olnud, et tema saab turni parema käe ja sina rivers temast parema käe jälle? unbelivable
                                Btw, kust sa 8 outi loed? 2 ässa vaid pakis veel

                                Comment

                                Working...