"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #2881
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Tra sa olidki see lõpetamata keskharidusega düsgraafik, kelle foorumipostitustest 90% on kahe või enama kirjaveaga? Mine kooli.
    usun, et sa tead, et düsgraafia on haigus. loodan, et sa tead, et haige inimese dissimine on väga ebaeetiline.

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #2882
      Re: "Yes" thread

      yess :) teine sellel aastal

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #2883
        Re: "Yes" thread

        UTG: $25.00
        Hero (UTG+1): $39.87
        MP1: $51.74
        MP2: $28.64
        CO: $28.18
        BTN: $25.00
        SB: $20.30
        BB: $17.36

        Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with 5 5
        1 fold, Hero raises to $1, MP1 calls $1, MP2 calls $1, 4 folds

        Flop: ($3.35) 4 3 2 (3 players)
        Hero bets $2.00, MP1 raises to $6, MP2 folds, Hero raises to $38.87, MP1 calls $32.87

        Turn: ($81.09) 8 (2 players)

        River: ($81.09) 2 (2 players)

        Final Pot: $81.09
        Hero shows 5 5
        MP1 shows A 4
        Hero wins $78.09
        (Rake: $3.00)

        Comment

        • sm112
          Grinder
          • Jun 2009
          • 776

          #2884
          Re: "Yes" thread

          Mulle teeb rõõmu mu punane jooneke NL50 6-max laudades ja edukas algus muidugi ka

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • dener89
            Grinder
            • Mar 2009
            • 625

            #2885
            Re: "Yes" thread

            unreal punane joon ju.
            agromaniakk?

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #2886
              Re: "Yes" thread

              Mulle hakkas see lause meeldima :"People often check to me. I exploit this by betting. Sometimes they bet, which I can exploit by raising."

              Ja cts'i raamatut studeerin ka sesside vahepeal. Aggromaniakk? No check/callides sellist punast joont tõepoolest ei saa..

              Comment

              • makz
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 428

                #2887
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas dener89 Vaata postitust
                unreal punane joon ju.
                agromaniakk?
                Igati normaalne solid 6max tag'i kohta.

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #2888
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas makz Vaata postitust
                  Igati normaalne solid 6max tag'i kohta.
                  Ma pakun, et 6max TAG näeb sellist punast joont vaid unes
                  Selleks peab ikka LAG olema.

                  Comment

                  • makz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 428

                    #2889
                    Re: "Yes" thread

                    My bad sir

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #2890
                      Re: "Yes" thread

                      yessss

                      Eile hakkasin mõtlema, et millal ma viimati alkot tarbisin ning selgus , et käimas juba KOLMAS kaine kuu. Lisaks sellele pole juba ligi poolteist kuud sigarette tarvitanud.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #2891
                        Re: "Yes" thread

                        nice... tossupilvest võiks isegi lahti saada

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #2892
                          Re: "Yes" thread

                          ez on lahti saada, kui tahtejõudu on. Ma suitsetasin pmst miski 15 aastat, juuni algusest saab 2 aastat ilma suitsuta. maha jätsin lihtsalt päeva pealt, ilma igasuguste abivahenditeta. enne seda lasin 1 pakk päevas.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #2893
                            Re: "Yes" thread

                            Kas kaalus võtsid ka juurde pärast seda?

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #2894
                              Re: "Yes" thread

                              Ma sain 5 käe jooksul AA, 66, AA, AA, KK
                              Ulme lihtsalt, stacki 4 kordistasin

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #2895
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                Kas kaalus võtsid ka juurde pärast seda?
                                yep. 10 kilo nagu naksti. 95 to 105. trenniga saab muidugi maha.

                                Comment

                                Working...