Re: "Yes" thread
pakun, et top 6 oleks juba rahul oleku tekitanud, aga #2 ka paha pole :d. palju muidu rebuysi tegid? õnnitlen ka siis. eile muidu railisin ka natuke aega, aga uni sai lõpuks võitu.
Algselt postitas hotcocacola
Q 
Q
3
, Q
, 2
, 10
Comment