"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #2236
    Re: "Yes" thread

    See oli alguses, kui mängisin HUD-iga ja ca 10 lauda korraga + table-selectimine. Siis oli winrate mingi 4-5bb/100. Siis olid rahajoon ja EV joon ka suht koos. Nüüd, kui 24-tablen ilma HUD-ita, oleks winrate vastavalt EV-le ca 2-3bb/100, aga tänu ülisitale jooksule kõigub seal 1bb/100 ringis. Novembri algus on muidugi täielik katastroof :P

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #2237
      Re: "Yes" thread

      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 362877
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      BB: $7.40
      UTG: $2.15
      UTG+1: $4.85
      Hero (UTG+2): $15.95
      MP1: $5.00
      MP2: $1.85
      CO: $5.85
      BTN: $10.05
      SB: $10.25

      Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+2 with K K
      1 fold, UTG+1 raises to $0.30, Hero raises to $0.95, 6 folds, UTG+1 calls $0.65

      Flop: ($2.05) K K 2 (2 players)
      UTG+1 bets $3.90 all in, Hero calls $3.90

      Turn: ($9.85) 6 (2 players - 1 is all in)

      River: ($9.85) A (2 players - 1 is all in)

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #2238
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas sm112
        Näh, see ei ole mingi ühekordne jama, iga kuu on selline ;D

        Paari viimase kuuga üle 5k$ alla EV, keskmine tuleb mingi 1bb/100. Mängimas hoiab 60+% rakeback aasta lõpuni (eeldusel, et 300k milestone boonuse kätte saan, 2 eelmist kuud oli 50%) ning lootus, et "pikas perspektiivis" (1M kätt? 5M kätt? 10M kätt?) asi paika loksub. Kuna järgmine aasta tahan (esimese eestlasena?) SNE ära teha, siis ei saa SSS-i perse ka saata, muidu hakkaks kohe full stacki mängima.
        tuleb lihtsalt võtta :P

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #2239
          Re: "Yes" thread

          [X] $1/hand

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #2240
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas lenC
            [X] $1/hand

            1)play more
            2)osta omale lõpuks värviline molu, kaua sa selle mustvalgega jamad :D

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #2241
              Re: "Yes" thread

              muidugi osta värviline monitor lenC

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #2242
                Re: "Yes" thread

                http://forumserver.twoplustwo.com/54...-stars-629891/

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2243
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas sm112
                  See oli alguses, kui mängisin HUD-iga ja ca 10 lauda korraga + table-selectimine. Siis oli winrate mingi 4-5bb/100. Siis olid rahajoon ja EV joon ka suht koos. Nüüd, kui 24-tablen ilma HUD-ita, oleks winrate vastavalt EV-le ca 2-3bb/100, aga tänu ülisitale jooksule kõigub seal 1bb/100 ringis. Novembri algus on muidugi täielik katastroof :P
                  Ma ei viitsi PTR sorada ja su SN meelde tuletada aga kas natuke liiga suur eesmärk ei ole? Kui see aasta teed 300k VPP-d ja järgmine aasta lähed miljonit sihtima siis ma ütleks, et mul oleks SNE tegemine tõenäolisem, kui sul sest kuni septembrini üldse ei mänginud ja see aasta 300k VPP täis.

                  Ja enda puhul 1m VPP tegemist pean äärmiselt ebatõenäoliseks. Siis sinu puhul pean seda veel väiksemaks :) Aga optimist tuleb olla ja õnn kaasa SNE tegemisel. See peaks kokku olema miski 3m kätt 100NL'is.

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #2244
                    Re: "Yes" thread

                    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    SB ($53.60)
                    BB ($52.35)
                    UTG ($91.10)
                    MP ($50)
                    Kuu Esimene Flipiwin (CO) ($98.35)
                    Button ($28.15)

                    Preflop: Kuu Esimene Flipiwin is CO with Q, K
                    UTG bets $1.50, 1 fold, Kuu Esimene Flipiwin calls $1.50, Button calls $1.50, 2 folds

                    Flop: ($5.25) J, 10, 7 (3 players)
                    UTG bets $1.50, Kuu Esimene Flipiwin raises $8, 1 fold, UTG raises $22, Kuu Esimene Flipiwin raises $88.85 (All-In), UTG calls $66.10 (All-In)

                    Turn: ($184.45) 2 (2 players, 2 all-in)

                    River: ($184.45) 6 (2 players, 2 all-in)

                    Total pot: $184.45

                    Results:
                    UTG had 8, 9 (straight, Jack high).
                    Kuu Esimene Flipiwin had Q, K (flush, King high).
                    Outcome: Kuu Esimene Flipiwin won $188.70

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #2245
                      Re: "Yes" thread

                      Kolisin oma kodinatega Starsi...ja nii krdima mõnus on multitableida. Mai saa aru, miks juba varem Starsis ei mänginud. Ongame-is tekkis softi tõttu juba enne laudade avamist tilt!

                      PS! River on rigged, obv, aga see ebaoluline, kui soft nii mõnna on ;D

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #2246
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas CTXrix
                        Kolisin oma kodinatega Starsi...ja nii krdima mõnus on multitableida. Mai saa aru, miks juba varem Starsis ei mänginud. Ongame-is tekkis softi tõttu juba enne laudade avamist tilt!

                        PS! River on rigged, obv, aga see ebaoluline, kui soft nii mõnna on ;D
                        Word!

                        Comment

                        • rynno
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 511

                          #2247
                          Re: "Yes" thread

                          selle kuu graafik, kuu algul hakkasin nl100 mängima, pole mitte paha hiiteripoiss

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #2248
                            Re: "Yes" thread

                            Väga kõva graafik!

                            Kus toas mängid? Kas FT-s?

                            Comment

                            • rynno
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 511

                              #2249
                              Re: "Yes" thread

                              ftilt jeps 6max nlhe

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #2250
                                Re: "Yes" thread

                                n1

                                Comment

                                Working...