Re: "Yes" thread
Äkki selgitad natuke, miks sa turnil ainult callid sellise beti. top pair + straight flush draw tunduks mulle kindel raise, praegu jääb selja taha veel SB kes check-raise tehes paneks hero nagu kehva situatsiooni või nii.
Algselt postitas fyte
Vaata postitust
Q
J
9
3
Comment