"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #1681
    Re: "Yes" thread

    halvasti mängitud, sest peale utg rereraisi pole sul mingit FE-d ja kuna sul kätt ka pole, siis raha läheb sisse alati kaotusseisus.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #1682
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas Fortune
      halvasti mängitud, sest peale utg rereraisi pole sul mingit FE-d ja kuna sul kätt ka pole, siis raha läheb sisse alati kaotusseisus.
      Hetkel converteriga mingi jama, aga mis mõttes, et alati kaotusesisus?

      Sain ju eduseisus raha sisse sellel korral.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #1683
        Re: "Yes" thread

        õige mäng ju. Monster draw stack sisse, sest equityt on üle 50% eriti kuna turn võib tulla vastase jaoks scary ning ta läheb check-call või isegi check/fold mode peale. Aga nii väike stack poleks AAd neverever foldinud vast.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1684
          Re: "Yes" thread

          wtf raisid 1 to 2,5?

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #1685
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas leits
            wtf raisid 1 to 2,5?
            No ise näed ju, palju siis oleks pidanud panema?

            Comment

            • TaaviK
              FPP Pro
              • Nov 2008
              • 248

              #1686
              Re: "Yes" thread

              Fortune mõtles vast seda, et enne polnud maste näha. Oli vaid OESD.

              Comment

              • Skrufster
                Julm Donk
                • Jul 2009
                • 56

                #1687
                Re: "Yes" thread

                Päris geenius olen, tahtsin natu venitada enne ta all-ini tõstmist ja lasin endal time-outida... Loll võib olla, aga no nii loll ikka ei oleks ;D

                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - Poker-Stars Hand Converter from HandHistoryConverter.com

                Button ($3.24)
                SB ($5.95)
                BB ($2.82)
                UTG ($4.20)
                MP ($3.79)
                Hero (CO) ($7.21)

                Preflop: Hero is CO with 10, 10
                UTG calls $0.05, MP calls $0.05, Hero bets $0.25, 2 folds, BB calls $0.20, 2 folds

                Flop: ($0.62) 10, 2, 8 (2 players)
                BB checks, Hero bets $0.20, BB calls $0.20

                Turn: ($1.02) 2 (2 players)
                BB checks, Hero bets $0.30, BB raises to $0.60, Hero calls $0.30

                River: ($2.22) 3 (2 players)
                BB bets $0.60, Hero folds

                Total pot: $2.22 | Rake: $0.10

                Results:
                BB didn't show
                Outcome: BB won $2.12

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #1688
                  Re: "Yes" thread

                  slowroll? lameeeee

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1689
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas Karikakar
                    slowroll? lameeeee
                    see ei ole slowroll.. slowroll on siis kui vastane on juba allinis vms.. ehk temast enam midagi ei sõltu ja sa siis oma nutsiga praed teda...

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #1690
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas Karikakar
                      slowroll? lameeeee
                      Eem, nope ju.
                      Kasutas vaid timebanki, et näidata otsust "raskena", i get it that way.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #1691
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas Karikakar
                        slowroll? lameeeee
                        Timing tellide pärast muretses, sest inta ai pannaks üldiselt nutsuga ja seega kerge venitamisega püüdis oma kätt nõrgemana näidata.
                        Slowroll oleks siis kui vastane oleks ai pannud ning siis oleks venitanud.

                        Oeh, jälle jäin hiljaks :P

                        Comment

                        • Skrufster
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 56

                          #1692
                          Re: "Yes" thread

                          Ei olnud slowroll, ta oli 72 0 kutt ja ma ei osanud teda käe peale panna. Tahtsin lihtalt nõrk näida, et ta suurema tõenäosusega oma viimae dollarinatukese ka poti paneks :-\

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #1693
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas TaaviK
                            Fortune mõtles vast seda, et enne polnud maste näha. Oli vaid OESD.
                            this

                            Comment

                            • Karikakar
                              Vana Tegija
                              • Jul 2009
                              • 1235

                              #1694
                              Re: "Yes" thread

                              Oih, my bad. Millegipärast jäi mulle mulje, et vastane juba AI ja venitasid meelega, et siis enda maja ümber pöörata :)

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #1695
                                Re: "Yes" thread




                                omamoodi huvitav käsi arvestades poti suurust

                                Comment

                                Working...