Re: "Yes" thread
halvasti mängitud, sest peale utg rereraisi pole sul mingit FE-d ja kuna sul kätt ka pole, siis raha läheb sisse alati kaotusseisus.
halvasti mängitud, sest peale utg rereraisi pole sul mingit FE-d ja kuna sul kätt ka pole, siis raha läheb sisse alati kaotusseisus.

, 10
, 2
Comment