Re: "Yes" thread
miks sa max stackiga(10$) ei istu? Buttonil on sinust suurem stack, tema vastu kaotad ai situatsioonis üle 30bb valuet ju. Mängi max stackiga, 200bb.
miks sa max stackiga(10$) ei istu? Buttonil on sinust suurem stack, tema vastu kaotad ai situatsioonis üle 30bb valuet ju. Mängi max stackiga, 200bb.
, A
, 9
Comment