"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #1666
    Re: "Yes" thread

    miks sa max stackiga(10$) ei istu? Buttonil on sinust suurem stack, tema vastu kaotad ai situatsioonis üle 30bb valuet ju. Mängi max stackiga, 200bb.

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #1667
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas donkament
      miks sa max stackiga(10$) ei istu? Buttonil on sinust suurem stack, tema vastu kaotad ai situatsioonis üle 30bb valuet ju. Mängi max stackiga, 200bb.
      Maitea, mulle ei ole kunagi meeldinud deep stackiga (200BB) mängida. Mulle on kuskilt meelde jäänud, et normaalne on ju et 100BB oleks?

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #1668
        Re: "Yes" thread

        Muidu veel, seoses selle käega oli mul ka üks küsimus. Et ma tegin flopil sellise üpriski hädise cbeti lootusega buttonit käest välja ajada (ma ise panin ta QQ/JJ peale mis arvatavasti ka sinna kanti oli). Kas see bet oleks pidanud olema kuskil 1$ ringis?

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #1669
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas Karikakar
          Muidu veel, seoses selle käega oli mul ka üks küsimus. Et ma tegin flopil sellise üpriski hädise cbeti lootusega buttonit käest välja ajada (ma ise panin ta QQ/JJ peale mis arvatavasti ka sinna kanti oli). Kas see bet oleks pidanud olema kuskil 1$ ringis?
          Mida deepim oled, seda rohkem maksavad vastaste postflop vead. Juhul, kui muidugi ise oskad postflop mängida. NT setiga saab palju rohkem valuet kui 100bb deep olles(kui vastane ka deep on obv). Ma annaksin flopil juba alla, seti ei saanud, pole mõtet rohkem raha sinna poti panna. ABC poker ftw.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #1670
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas donkament
            miks sa max stackiga(10$) ei istu? Buttonil on sinust suurem stack, tema vastu kaotad ai situatsioonis üle 30bb valuet ju. Mängi max stackiga, 200bb.
            Siis võiks ju NL-10t mängida, kui BR-ist piisab 10$ mängimiseks. Ja ei pruugi kaotada valuet, sest vastane ei ole nõus alati nii suure stäkki ai-d callima.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #1671
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas donkament
              Mida deepim oled, seda rohkem maksavad vastaste postflop vead. Juhul, kui muidugi ise oskad postflop mängida. NT setiga saab palju rohkem valuet kui 100bb deep olles(kui vastane ka deep on obv). Ma annaksin flopil juba alla, seti ei saanud, pole mõtet rohkem raha sinna poti panna. ABC poker ftw.
              Endal on ka sellisel juhul raskem mängida. Enam ei tohi ülepaariga nii kergesti broke minna ning vastasel on paremad implied oddsid draw mängimiseks.

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #1672
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas Vapsik
                Endal on ka sellisel juhul raskem mängida. Enam ei tohi ülepaariga nii kergesti broke minna ning vastasel on paremad implied oddsid draw mängimiseks.
                njah kuidas kellele sobib. imo mida deepim, seda parem.

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #1673
                  Re: "Yes" thread

                  umbes korra kuus hakkan ma natuke uskuma juba, et biidin seda limiiti.

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #1674
                    Re: "Yes" thread

                    noniii üks 215 pilet tuli ära wcoopile

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #1675
                      Re: "Yes" thread

                      täna 2/4 215$ wcoopi piletit

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #1676
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas kivisaba
                        täna 2/4 215$ wcoopi piletit
                        mis satikaid lased?



                        Lõpuks pidas ja tuli ikka koju ära



                        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        UTG+1 ($6.80)
                        MP1 ($26.55)
                        MP2 ($10.40)
                        CO ($25)
                        Button ($18.30)
                        Hero (SB) ($43.60)
                        BB ($4.65)
                        UTG ($28.65)

                        Preflop: Hero is SB with A, A
                        1 fold, UTG+1 bets $1, MP1 calls $1, 2 folds, Button calls $1, Hero raises to $4, 1 fold, UTG+1 raises to $6.80 (All-In), MP1 raises to $26.55 (All-In), 1 fold, Hero calls $22.55

                        Flop: ($61.15) 6, 9, 7 (3 players, 2 all-in)

                        Turn: ($61.15) J (3 players, 2 all-in)

                        River: ($61.15) 2 (3 players, 2 all-in)

                        Total pot: $61.15 | Rake: $3

                        Results:
                        Hero had A, A (one pair, Aces).
                        UTG+1 had Q, Q (one pair, Queens).
                        MP1 had K, K (one pair, Kings).
                        Outcome: Hero won $58.15

                        Comment

                        • kivisaba
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2514

                          #1677
                          Re: "Yes" thread

                          järjest suht kõiki holdemeid mis pole 2xturbo buy inniga 1-30 $

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #1678
                            Re: "Yes" thread

                            suht tore heater oli paarsada kätt :). Stackisin donke paremalt ja vasakult, kuidas raisad panid 100bb stackiga instanuppe AA vs mu rida flopist :). Ja kuidas üks donkregular busted drawiga mind riveris bluffis mingi 50bb panusega ning järgmine käsi hittisin seti, see oli tiltis vist nati ja ei uskunud ning maksis top paariga kinni ning nagu regularile kombeks autoreloadis oma 200bb stacki iga käe järelt. Kahju ainult, et ta ära läks kähku :(. ehk 520BB up 200 käe kohta.

                            Comment

                            • mihkel7
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 259

                              #1679
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas Karikakar
                              Muidu veel, seoses selle käega oli mul ka üks küsimus. Et ma tegin flopil sellise üpriski hädise cbeti lootusega buttonit käest välja ajada (ma ise panin ta QQ/JJ peale mis arvatavasti ka sinna kanti oli). Kas see bet oleks pidanud olema kuskil 1$ ringis?
                              Krt hakkasin sinu screenpici pärast ekraanil satikat tapma..
                              irw ;D ;D ;D

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #1680
                                Re: "Yes" thread

                                Tore kohe, kui nii hea käsi peab:

                                No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                saw flop | saw showdown

                                UTG ($12.60)
                                MP ($9.55)
                                Button ($28.55)
                                SB ($11.40)
                                Hero (BB) ($25)

                                Preflop: Hero is BB with 9, 7
                                UTG calls $0.25, 2 folds, SB calls $0.15, Hero checks

                                Flop: ($0.75) 10, 2, 8 (3 players)
                                SB checks, Hero bets $0.50, UTG raises $1, 1 fold, Hero raises $2.50, UTG raises $4, Hero raises $21.75 (All-In), UTG calls $7.35 (All-In)

                                Turn: ($25.45) 2 (2 players, 2 all-in)

                                River: ($25.45) 6 (2 players, 2 all-in)

                                Total pot: $25.45

                                Results:
                                Hero had 9, 7 (straight, ten high).
                                UTG had A, A (two pair, Aces and twos).
                                Outcome: Hero won $36.60

                                Comment

                                Working...