"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1561
    Re: "Yes" thread

    Viisakas chat tegelt sitaks parem, hit'n'runi saamise tõenäosus väheneb kordades, aga "ship it clown" on special :-*

    Comment

    • blazkuh
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 400

      #1562
      Re: "Yes" thread

      Rahalauas olen ma täiesti vait, ainult viisakas chat. Kui keegi suckoudi teeb vms, ei hakka ma chatis neverever midagi seletama. Micro limiti SNG-d ja turnad on natuke teine teema, seal on lausa naljakas kui närvi keegi läheb peale suckouti saamist mingi "donk" vms peale :D

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1563
        Re: "Yes" thread

        ma sõiman alati kui biidi saan .. mul pohhui mingi minema .. otsin järgmuse .. see aitab mul endla tilti v2ltida

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1564
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas leits
          ma sõiman alati kui biidi saan .. mul pohhui mingi minema .. otsin järgmuse .. see aitab mul endla tilti v2ltida
          1 asi on sõimamine peale biidi saamist, teine asi vastasele "ty", "ship it" jne. ütlemine peale käe võitmist.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1565
            Re: "Yes" thread

            "Ty" on kõige maitsetum asi mida chatis öelda minu meelest. Mulle kõlab see alandavamalt kui räige serbohorvaadikeelne sõim.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1566
              Re: "Yes" thread

              neid ty ja ship it ma ei kasuta .. kui pannakse nh, ütlen u2 ja kõik

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #1567
                Re: "Yes" thread

                Kui keegi ütleb nh, ütlen alati ty, aga kui ei ytle midagi siis veits kahtane ty öelda mõnituseks.

                Comment

                • KeRRRt
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 774

                  #1568
                  Re: "Yes" thread

                  No Limit Holdem Tournament
                  $1 + 0.25 Sit & Go (Turbo)
                  9 players
                  Converted at weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG mr_buji (1500)
                  UTG+1 Sfruttatore (1500)
                  MP1 CARLOSORDAZ (1500)
                  MP2 itsmypot6688 (1500)
                  MP3 archiejo (1500)
                  CO tiosilvio (1500)
                  BTN Zarg1967 (1500)
                  SB Hero (1500)
                  BB scotts84 (1500)

                  Blinds: 15/30

                  Pre-flop: (45, 9 players) Hero is SB A K
                  mr_buji raises to 60, 4 folds, tiosilvio raises to 225, 1 fold, Hero calls 210, 1 fold, mr_buji calls 165

                  Flop: 7 K 4 (705, 3 players)
                  Hero bets 705, mr_buji goes all-in 1,275, tiosilvio goes all-in 1,275, Hero goes all-in 570

                  Turn: A (4,530, 3 players)

                  River: K (4,530, 3 players)

                  Final Pot: 4,530
                  Hero shows: A K
                  mr_buji shows: Q 6
                  tiosilvio shows: 4 4

                  Hero wins 4,530 ( won +3,030 )
                  mr_buji lost -1,500
                  tiosilvio lost -1,500


                  flopis oli mu võidu protsent 3

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #1569
                    Re: "Yes" thread

                    Kas 1+0,25$ ehk 25%st raket on võimalik normaalse ROIga biitida ?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1570
                      Re: "Yes" thread

                      pigem on ikka flopist sul 5%

                      70/25/5

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1571
                        Re: "Yes" thread

                        +10.5 bi p2ev .. 7.5k kätt .. k2ib kah

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #1572
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas leits
                          +10.5 bi p2ev .. 7.5k kätt .. k2ib kah
                          saaks paremini

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #1573
                            Re: "Yes" thread

                            No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            Hero (MP2) ($52.25)
                            CO ($50)
                            Button ($47.35)
                            SB ($50.25)
                            BB ($51.60)
                            UTG ($50.75)
                            UTG+1 ($50.50)
                            MP1 ($50)

                            Preflop: Hero is MP2 with 5, 6
                            3 folds, Hero bets $2.25, 1 fold, Button calls $2.25, SB calls $2, 1 fold

                            Flop: ($7.25) 4, 7, J (3 players)
                            SB checks, Hero bets $5.50, 1 fold, SB raises $15, Hero raises $44.50 (All-In), SB calls $33 (All-In)

                            Turn: ($103.25) 2 (2 players, 2 all-in)

                            River: ($103.25) 8 (2 players, 2 all-in)

                            Total pot: $103.25

                            Results:
                            SB had J, J (flush, Jack high).
                            Hero had 5, 6 (straight flush, eight high).
                            Outcome: Hero won $102.25

                            Huvitav on see, et ma olen see kuu juba 3 korda straight flushi saanud. ;D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1574
                              Re: "Yes" thread

                              40/60 oleme taga siin .. ennast huviytas selline olukord ka ... ma mõtlesin et see on 50/50 +- 1-2% ,, eksisin raisk

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #1575
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas leits
                                40/60 oleme taga siin .. ennast huviytas selline olukord ka ... ma mõtlesin et see on 50/50 +- 1-2% ,, eksisin raisk
                                Mis mõttega sa panid rangeks ainult JJ? Obv me oleme taga kui meil on vastas set ja tüübil veel higher spade ka. Kui panna tüübi rangeks ntks JJ+,AJs,AJo, siis on suhe 52/47.

                                Comment

                                Working...