Re: "Yes" thread
Yle pika aja on siia threadi ka asja.
Tundub, et sellest kaineks olemisest ja korralikult stratti sukeldumisse on abi.
NL50 HU siis viimased 2-3 päeva. Kerge hea run ka muidugi alati abiks :)
Yle pika aja on siia threadi ka asja.
Tundub, et sellest kaineks olemisest ja korralikult stratti sukeldumisse on abi.
NL50 HU siis viimased 2-3 päeva. Kerge hea run ka muidugi alati abiks :)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

TC
Comment