"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #3466
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    [ ] "yes" threadi vääriline

    Comment

    • ceni
      Jube Noob
      • Feb 2010
      • 110

      #3467
      Re: "Yes" thread

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #3468
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas ceni Vaata postitust
        welldone!

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #3469
          Re: "Yes" thread

          indeed

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #3470
            Re: "Yes" thread

            mis need rohelised kolmnurgad nimede juures on? sry for ot.

            Comment

            • Gettofish
              FPP Pro
              • Nov 2009
              • 259

              #3471
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
              mis need rohelised kolmnurgad nimede juures on? sry for ot.
              Notes ilmselt või lihtsalt ära märgistanud

              Comment

              • ceni
                Jube Noob
                • Feb 2010
                • 110

                #3472
                Re: "Yes" thread

                noted jah. neid kolmnurki saab mingi 10 eri värvi panna, aga ma tavaliselt nii spetsiks ei lähe

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #3473
                  Re: "Yes" thread

                  ei teagi kumb on suurem bräg. Turnavõit või nickname :)
                  wp!

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #3474
                    Re: "Yes" thread

                    muumitroll :D, krdi hea nick.
                    nice hit

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #3475
                      Re: "Yes" thread

                      Peab meeldima


                      No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      CO ($24.20)
                      Button ($33.20)
                      Hero (SB) ($116.49)
                      BB ($10)
                      UTG ($48.35)
                      MP ($21.22)

                      Preflop: Hero is SB with K, A
                      1 fold, MP bets $0.50, 2 folds, Hero raises $1.90, 1 fold, MP calls $1.50

                      Flop: ($4.25) J, K, 7 (2 players)
                      Hero bets $3, MP calls $3

                      Turn: ($10.25) Q (2 players)
                      Hero bets $7, MP calls $7

                      River: ($24.25) 10 (2 players)
                      Hero bets $10, MP calls $9.22 (All-In)

                      Total pot: $42.69

                      Results:
                      Hero had K, A (straight, Ace high).
                      MP didn't show
                      Outcome: Hero won $41.34

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #3476
                        Re: "Yes" thread

                        Paar päeva tagasi sain Toweris Royali ja nemad premeerisid 50$-ga
                        PokerStars vist midagi ei anna, aga ilus on ikkagi:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Kokku peaks vähamalt 21 Royalit juba olema.

                        Comment

                        • Albertti
                          Jube Noob
                          • Dec 2009
                          • 113

                          #3477
                          Re: "Yes" thread

                          Selline asi mulle täitsa meeldis

                          Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          Hero (UTG+1) ($36.59)
                          BB ($10.42)
                          MP1 ($25.50)
                          SB ($25)
                          UTG ($52.33)
                          Button ($27.84)
                          CO ($18.17)
                          MP2 ($14.69)

                          Preflop: Hero is UTG+1 with K, K
                          UTG calls $0.25, Hero bets $1, 6 folds, UTG raises to $52.33 (All-In), Hero calls $35.59 (All-In)

                          Flop: ($73.53) J, 8, 8 (2 players, 2 all-in)

                          Turn: ($73.53) 8 (2 players, 2 all-in)

                          River: ($73.53) 4 (2 players, 2 all-in)

                          Total pot: $73.53

                          Results:
                          UTG had 6, A (three of a kind, eights).
                          Hero had K, K (full house, eights over Kings).
                          Outcome: Hero won $70.03

                          Comment

                          • qjet
                            Grinder
                            • Apr 2009
                            • 806

                            #3478
                            Re: "Yes" thread

                            sain kuu BE. võitev mängija!

                            Comment

                            • KeRRRt
                              Grinder
                              • May 2009
                              • 774

                              #3479
                              Re: "Yes" thread

                              sweet. viimase 469 käega 12buy in'i profit :P

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #3480
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas qjet Vaata postitust
                                sain kuu BE. võitev mängija!
                                Plussis!!!
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...