Mõned küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RaidoR
    Räme Fish
    • Mar 2010
    • 21

    #1

    Mõned küsimused

    Sain siis Pokerstrategyst endale PartyPokerisse 50$ stardikapitali. Mõtlesin, et proovin siis mängida NL2 FR cashgame'i. Siiani jookseb graafik ainult allamäge. Mõtlesin, et ehk viitsib mõni kogenenum mängija mu statsidele pilgu peale visata ning jagada õpetussõnu mida muuta (mis liiga kõrge, mis madal jne.)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ja siis üks käsi ka, mille kohta sooviks kommentaare.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    PS! Olen algaja donk, niiet ärge näkku lööge
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #2
    Re: Mõned küsimused

    1600 käe pealt ei julge nende statside kohta küll ühtegi kriipsu öelda, käe kohta nii palju et minu arust väga kenasti mängitud, olenevalt vastasest oleks võib-olla isegi suuremalt üle tõstnud. Eeldan, et vastas oli ülepaar?:)

    Edu!

    Comment

    • RaidoR
      Räme Fish
      • Mar 2010
      • 21

      #3
      Re: Mõned küsimused

      Miskipärast ei näita seda kätt korralikult. Vastas oli jah 99
      Last edited by RaidoR; 03.11.10, 20:25.

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #4
        Re: Mõned küsimused

        Siis küll:) Muidu järgmine kord convertides pane Show Results ette linnuke, siis näitab lõpuni.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #5
          Re: Mõned küsimused

          emm.. liiga loose oled FRi kohta 21% VPIP, SB pealt completed ilgelt palju.. 37% wtf.. hull leak.. BB'd kaitsed liiga palju.. foldid stealile sealt ainult 57%

          ühesõnaga.. positsioonid paika ja tightimaks.. lisaks tundud calling station ka olema.. foldid flopis cbetidele ja reraisetele liiga vähe.. callid tuimalt riverini välja..

          Comment

          • RaidoR
            Räme Fish
            • Mar 2010
            • 21

            #6
            Re: Mõned küsimused

            SB panen raise'i ainult siis, kui BB fold big blind to steal näitab 70%+ ning teised mängijad on minuni foldinud (seda juhtub üpriski palju). BB sama lugu - kui kõik foldivad ja SB limbib, siis ma panen otsa. Nagu ma aru saan, siis see on vale? Edaspidi proovin siis flopi cbetile rohkem foldida :)

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #7
              Re: Mõned küsimused

              Algselt postitas RaidoR Vaata postitust
              SB panen raise'i ainult siis, kui BB fold big blind to steal näitab 70%+ ning teised mängijad on minuni foldinud (seda juhtub üpriski palju). BB sama lugu - kui kõik foldivad ja SB limbib, siis ma panen otsa. Nagu ma aru saan, siis see on vale? Edaspidi proovin siis flopi cbetile rohkem foldida :)
              me räägime erinevatest asjadest.. BB fold to steal on sul väike.. see ei ole SB limpimine millele otsa paned..

              SB osas su statid on siin veidi kesised.. aga vaata seda asja mingite filtritega.. kus PFR = false ja VPIP = true ja position = SB.. vaata palju seda tuleb ja siis vaata läbi mis kätega ja mitme vastase vastu sa sealt callid/completed..

              Comment

              • RaidoR
                Räme Fish
                • Mar 2010
                • 21

                #8
                Re: Mõned küsimused

                Ei ole PT3-ga veel nii pädev :(

                Comment

                • armand0
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 358

                  #9
                  Re: Mõned küsimused

                  Käe kohta ,et ise oleks sama moodi mänginud sest seal flopis on nii palju drawe ja kuna ta limpis siis läheb ta range igasugused reatõmbed&fd&tp jne.

                  Oleks turni tulnud scary card oleks suht lihtne fold olnud aga peale seda kaarti oleks foldid võimatu ,sest 46/69 biidiks sind endiselt.


                  Oli ta enne kah limpinud tugevate kättega ?

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: Mõned küsimused

                    VP$IP alla 10
                    ja siis postita statid uuesti.

                    Comment

                    • RaidoR
                      Räme Fish
                      • Mar 2010
                      • 21

                      #11
                      Re: Mõned küsimused

                      Olen nüüd mõned päevad veidi tight'imalt mänginud ning tulemused on paranenud.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Kosmonaut
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 584

                        #12
                        Re: Mõned küsimused

                        Esiteks mis ma soovitan - ära üldse jama nende statsidega. Pane endale lauda HUDi VPIP/PFR/WTSD/AF/hands. NL2 algajale on see täiesti piisav.
                        PSis loe hoolikalt artikleid ja vaata hasenbrateni videosi - väga korralik ABC mäng.
                        Pea meeles , et NL2 töötab lihtne straightforward mäng hästi. Kui on hea käsi, siis beti , kui nõrk siis foldi/ära beti.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #13
                          Re: Mõned küsimused

                          WTSD on põhistats sinu jaoks? miks?

                          Comment

                          • Kosmonaut
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 584

                            #14
                            Re: Mõned küsimused

                            Põhimõtteliselt näitab, kui calli himuline ta on (sisuliselt muidugi on see ka pöördvõrdeline AFga), aga selle võib ka välja jätta. Ega ta jah kõige vajalikum pole.

                            Comment

                            • RaidoR
                              Räme Fish
                              • Mar 2010
                              • 21

                              #15
                              Re: Mõned küsimused

                              PokerStrategy artiklid loetud ning lisaks veel ka The Poker Blueprint by Tri Nguyen and Aaron Davis. Olen aru saanud jah, et NL2 toidab ainult TAG mängustiil.

                              Comment

                              Working...