Sain siis Pokerstrategyst endale PartyPokerisse 50$ stardikapitali. Mõtlesin, et proovin siis mängida NL2 FR cashgame'i. Siiani jookseb graafik ainult allamäge. Mõtlesin, et ehk viitsib mõni kogenenum mängija mu statsidele pilgu peale visata ning jagada õpetussõnu mida muuta (mis liiga kõrge, mis madal jne.)
Ja siis üks käsi ka, mille kohta sooviks kommentaare.
PS! Olen algaja donk, niiet ärge näkku lööge
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ja siis üks käsi ka, mille kohta sooviks kommentaare.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
PS! Olen algaja donk, niiet ärge näkku lööge

, 8

Comment