Ehk on keegi nõus sharema...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #1

    Ehk on keegi nõus sharema...

    Tervist... Küsimus siis selline et sooviks www.pokerstrategy.com is lugeda gold statuse artikleid ja vaadata videosi eriti võimas oleks muidugi diamond statuse artiklitele ligi pääsemine... Et siis kas on kellelgi seal kasutaja sellise staatusega ja kes on nõus enda kasutajat jagama...

    Vabandan ette teema valesse kohta postitamise eest aga ei leidnud kuskilt sobilikku teemat.
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #2
    Re: Ehk on keegi nõus sharema...

    +1, vastu võin anda deucescracked.

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #3
      Re: Ehk on keegi nõus sharema...

      +1 Ma võin bluefiret vastu anda.

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #4
        Re: Ehk on keegi nõus sharema...

        Mul on platinum staatusega account hetkel seal. Aga kas ma nüüd just kõigile oma parooli hakkan jagama.. Kuidagi ehk saaks muidugi kokkuleppele.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #5
          Re: Ehk on keegi nõus sharema...

          Mina annaks vastu suure aitäh ja vb paar $$$. Sobib ükskõik milline sait. Võtaks paar rushi videot ja kõik, rohkem pole vaja.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #6
            Re: Ehk on keegi nõus sharema...

            ma tahaks cardrunnersisse pääseda, vaataks ca 3 videot(recordiks camtasiaga ära). olen nõus maksma sümboolsed 50eeki eesti panka ntx.

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #7
              Re: Ehk on keegi nõus sharema...

              mul on godl status, ehk annab midagi kokku leppida

              Comment

              • nummar
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 322

                #8
                Re: Ehk on keegi nõus sharema...

                mul ka gold olemas seal, miski muu sait kõlaks suht hästi :D

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #9
                  Re: Ehk on keegi nõus sharema...

                  olen valmis maksma head raha cardrunnersisse pääsemise eest, võib jagada kontot, võib kellegagi kahepeale võtta.

                  hetkel on seal väga häid videosi nl25 meestele ntx:

                  selle mehe videod.

                  FT meestele on asi soodsam, lisaks leidsin ka mingisuguse skeemi:




                  anyways olen avatud kõigile pakkumistele(:
                  Last edited by con; 11.11.10, 09:06.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #10
                    Re: Ehk on keegi nõus sharema...

                    Hehe, tahtsin endale Cardrunnersi kontot teha ja avastasin, et krediitkaart on oma kehtivusaja ületanud. Ei õnnestunudki maksta :( Kui kellegil konto, siis olen heameelega talle nõus pangakontole näiteks pool maksma 1 kuu maksumusest ja vastu tahaks saada kasutajanime ja parooli mõneks ajaks, et mind huvitavad videod alla tirida. Kellel huvi, siis andke märku.

                    Comment

                    • Helmps
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 828

                      #11
                      Re: Ehk on keegi nõus sharema...

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Hehe, tahtsin endale Cardrunnersi kontot teha ja avastasin, et krediitkaart on oma kehtivusaja ületanud. Ei õnnestunudki maksta :( Kui kellegil konto, siis olen heameelega talle nõus pangakontole näiteks pool maksma 1 kuu maksumusest ja vastu tahaks saada kasutajanime ja parooli mõneks ajaks, et mind huvitavad videod alla tirida. Kellel huvi, siis andke märku.
                      saatsin sulle pm!

                      Comment

                      • 5lehte
                        Jube Noob
                        • Apr 2009
                        • 126

                        #12
                        Re: Ehk on keegi nõus sharema...

                        Kas CR esimesel registeerimisel peab maksma 100$?. Kui nii siis maksaks ka mingi summa kellegile parooli eest.

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #13
                          Re: Ehk on keegi nõus sharema...

                          Tervist

                          Sooviks CardRunnersist mõnda videot alla tõmmata. Kui keegi on nõus sharema kasutajat, siis oleksin väga tänulik. VASTU PAKUN pokerstrategy Gold Staatust.

                          TY

                          Comment

                          • Facepoker
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 364

                            #14
                            Re: Ehk on keegi nõus sharema...

                            Võiks võtta 1 kuu goldi Cardrunnersis. Kui saaks 4 inimest kokku oleks normaalne 32,5$ per face.

                            Lisage msni Kallepops@hotmail.com

                            Ise jõuan sinna kuskil kella poole 6 aeg.

                            Comment

                            • 5lehte
                              Jube Noob
                              • Apr 2009
                              • 126

                              #15
                              Re: Ehk on keegi nõus sharema...

                              Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                              Võiks võtta 1 kuu goldi Cardrunnersis. Kui saaks 4 inimest kokku oleks normaalne 32,5$ per face.

                              Lisage msni Kallepops@hotmail.com

                              Ise jõuan sinna kuskil kella poole 6 aeg.
                              Ma oleks üks nendest

                              Comment

                              Working...