Re: Ehk on keegi nõus sharema...
imo cr'il on mingi protection failidel peal, et ei saa arvutis vaadata kui mingi läbi lehe ära ei autoriseeri vms.
vlc playeriga ei mängi üldse, pilt sibrusäbru täis ning windows media playeriga suunab cr'i enda logini lehele, ehk arvutis vaatamiseks peab kehtiv subscription olema.
imo cr'il on mingi protection failidel peal, et ei saa arvutis vaadata kui mingi läbi lehe ära ei autoriseeri vms.
vlc playeriga ei mängi üldse, pilt sibrusäbru täis ning windows media playeriga suunab cr'i enda logini lehele, ehk arvutis vaatamiseks peab kehtiv subscription olema.
Comment