Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #76
    Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    ev joon on matemaatilises mottes bs. Nt oletame, et oleme yliaggrod-varastame r2medalt potte. Ometigi porkume nittide nutside vastu, aga seda tuleb harva.
    kui ev joont vaadata, siis oleme r2medad dongid, sest joon liigub miinus lopmatusse.


    Voi vastupidi nt, oleme ybernitid ja m2ngime vaid AA-d..EV joon n2itab ilusta tousvat joont, samas me kaotame konstanatselt raha ylidses m2nguplaanis.

    EV joon ei n2ita midagi
    lol sul pole ligilähedastki aimu kuidas ev joon töötab.

    Comment

    • Ajuvaba
      Grinder
      • Oct 2008
      • 634

      #77
      Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
      lol sul pole ligilähedastki aimu kuidas ev joon töötab.
      Mängid yhel laual, nl 1000, esimene käsi AK jõuad pre AI, vastas 88. Mõlemal on 100bb. Sellel hetkel teeb EV joon arvutuse, mis on sinu expecteed value. Ytleme nii, et tegemist on flipiga, siis EV joon arvutab sinu tulemuseks 0 daala.
      Kui võidad filmi näitab Winnings 1000 ja EV 0 daala ehk oled jooksnud paremini kui Expected value. Kui kaotad, siis vastupidi, oled -1000 daala, aga expected value on 0.

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #78
        Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

        Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
        Mängid yhel laual, nl 1000, esimene käsi AK jõuad pre AI, vastas 88. Mõlemal on 100bb. Sellel hetkel teeb EV joon arvutuse, mis on sinu expecteed value. Ytleme nii, et tegemist on flipiga, siis EV joon arvutab sinu tulemuseks 0 daala.
        Kui võidad filmi näitab Winnings 1000 ja EV 0 daala ehk oled jooksnud paremini kui Expected value. Kui kaotad, siis vastupidi, oled -1000 daala, aga expected value on 0.
        EV näitab antud näites AK-le 450 midagi, mitte 0. Ehk kui võidad, siis jooksed 550 üle EV ja kui kaotad, siis 450 alla EV.

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #79
          Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

          eksid, umbes -60 kuni -120 näitab
          Last edited by Tuul; 09.10.10, 16:15.

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #80
            Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

            Algselt postitas Tuul Vaata postitust
            eksid, umbes -60 kuni -140 näitab
            mismoodi?

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #81
              Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

              AK võiduvõimalus no 45%, potis on kokku $2000
              45% 2000-st = 900
              ehk oma 1000st dollarist, mis potti panid, saad ev järgi tagasi 900 = -$100

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #82
                Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

                sul on õigus!

                Comment

                • Ajuvaba
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 634

                  #83
                  Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

                  no kui prosad on 52-48, siis jah. tõin näite kui tegemist 50-50 seisuga

                  Comment

                  • Ajuvaba
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 634

                    #84
                    Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

                    Hr Tull, kas sa vastaksid minu muredele? mis see näitab, tõin ees näite

                    Comment

                    • Tuul
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 989

                      #85
                      Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

                      Jah, ma parandasin Atsetooni, mitte sind, Ajuvaba.

                      Ma ei saanud su murest eespooltoodud näites aru,
                      oled mängija, kellel on negatiivne hälve või dispersioon või kuidasiganes seda kutsuda tahad.
                      Last edited by Tuul; 09.10.10, 16:43.

                      Comment

                      • Ajuvaba
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 634

                        #86
                        Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

                        Küsimus on, et kui mul winnings on 10 000 kuu ja EV joon näitab et 50 000, kas mul siis kaardijooks kehva? olen ise kehva? mida sellest järeldada saab? Mina arvan, et kaardijooksu, rohkmat mitte kui midagi...on mul õigus?

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #87
                          Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

                          ei, kokkuvõttes võib kaardijooks hea ka olla,
                          see näitab ainult seda, et enne riverit all-in mindud pottides on kaardijooks kehva

                          ja selles on sul muidugi õigus, et enda kohta ei saa sellest midagi järeldada, kas sa alla või üle ev jooksed

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #88
                            Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

                            Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                            Küsimus on, et kui mul winnings on 10 000 kuu ja EV joon näitab et 50 000, kas mul siis kaardijooks kehva? olen ise kehva? mida sellest järeldada saab? Mina arvan, et kaardijooksu, rohkmat mitte kui midagi...on mul õigus?
                            See näitab seda, et antud kaardijooksu arvestades on sinu võidetud summa 5 korda väiksem kui matemaatiline ootus. Mitte ühtegi "jooksu" iseloomustavat sõna ei saa paraku selle info põhjal mitte kuidagi väita. Samuti ei saa midagi öelda sinu mängutaseme kohta. Järeldada saab seda, et suure tõenäosusega oled võimeline pikas perspektiivis näitama oluliselt paremaid tulemusi kui selle perioodi lõikes.

                            Comment

                            • Ajuvaba
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 634

                              #89
                              Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

                              poisid - ma saan aru. EV joon hakkab winnings joonest AINULT siis eralduma kui toimub showdown ja see ei ole riveris. Muidu ei olegi võimalik EV arvutada.
                              Saan ka sellest aru, et joosku iseloomustavat sõna ei ole. Tegelikult tean ka seda, et mängutaseme kohta midagi öelda ei saa, aga siiski...mul tõesti oli olukord, kus ev joon jooksis vahepeal 80 000 daala üles kui mu tegelik winnings. Ma tunnetasin kuidas kaardid alt vedasid koguaeg.
                              Et pigem näitab see joon sellel perioodil kaardijooksu(matemaatiline ootus on enam-vähem sama asi, aga ametlikus vormis, kui jutt käib pokkerist), kui maakeeli rääkida.

                              Comment

                              • VinQbator
                                FPP Pro
                                • Dec 2008
                                • 214

                                #90
                                Re: Teoreetiline küsimus/hüpotees all-in EV kohta

                                Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                                ei, kokkuvõttes võib kaardijooks hea ka olla,
                                see näitab ainult seda, et enne riverit all-in mindud pottides on kaardijooks kehva

                                ja selles on sul muidugi õigus, et enda kohta ei saa sellest midagi järeldada, kas sa alla või üle ev jooksed
                                Nõustun 100%, PFAI olukorrad on ainult osa jooksust ja olles alla EV võid olla ka väga hästi kokkuvõttes jooksnud.

                                Comment

                                Working...