***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #16
    Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

    Selle kuu plaanid olid:
    *Vähemalt 300 SNG'd
    *Jääda plussi

    Failisin mõlemaga.

    Eesmärgid Oktoobriks:

    *Vähemalt 300 HUSNG'd
    *Jääda plussi
    *Vaadata ja õppida võimalikult palju õppevideoid.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #17
      Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

      ~3.5k$ koos rakebackiga. Oktoobris tahaks kvaliteetsemalt mängida ja ehk ka NL200 bumhuntida?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #18
        Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        Septembri eesmärgid:

        1) lugeda läbi No Limit - Theory and Practice - FAIL! olen lugenud pool läbi. samas lugesin tohhuijaa igasugust muud materjali ja vaatasin ka mitme tunni jagu videosid.
        2) grindida NL2st NL5te (10bb/100+) - SUCCESS! NL2 ~19bb/100 ja jõudsin lausa NL10
        3) vältida tilti - SUCCESS!
        4) mängida 20k kätt - SUCCESS! 33,5k kätt
        5) Silverstar - SUCCESS!


        + $10 Stellar


        Oktoobri eesmärgid:

        1) õppida!
        2) vältida tilti
        3) NL10 10bb/100
        4) 35k kätt

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #19
          Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

          Oli paar halba päeva 2/4s :(

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #20
            Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

            Rõve tiltmonkey olen endiselt. RB tuli ca 1,7k$.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #21
              Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

              Septembri eesmärgid:
              Jõuda ja püsida nl25, Tehtud
              Saada platinum star Fail, kuid ei üritanudki tegelikult. Kasum > FPPd
              NL25le paslik kasum. Tehtud
              Mitte spewida
              Nii ja naa, olin tildis ühe õhtu.

              Esimene kuu nl25s, limiit seljatatud ning tuleb ilmselt jälle üles liikuda uuel kuul

              +50 $ stellar
              +198 t$ 280FPP satikatega.
              +50 $ boonus
              - ~40 $ MTTdega
              = 1127 $
              Ise rahul ning tunnen, et lõpuks hakkab vilja kandma see, et olen viimane poolaasta või nii 95% päevadest vaadanud vähemalt ühe pokkerivideo.

              Oktoobri eesmärgid
              NL50 omaks võtta.
              Kasum
              Last edited by ziimukaz; 30.09.10, 21:52.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #22
                Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***


                +450 RB.
                Midagi kiita pole, plaane ei täitnud, mängida ei viitsind, hea et plusski.
                Katsetasin uusi asju veidi, jne jne.

                Plaanid: rohkem mängida.
                + kvaliteet volüümi asemel.
                100h endiselt unistus nagu vanadel aegadel töö kõrvalt.

                Comment

                • lennuk
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 298

                  #23
                  Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                  nõrk...


                  +70$ boonust
                  +85$ freerollilt
                  ehk siis kuu põhimõtteliselt 0
                  oktoobris tahaks septembri cashi miinuse ära lappida ja natuke tahaks tegelt nl25 ka näppida.
                  Last edited by lennuk; 30.09.10, 23:40.

                  Comment

                  • onuark
                    Pokkerihai
                    • Oct 2009
                    • 1760

                    #24
                    Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                    Kuu kokkuvõte on päevikus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=259101
                    oktoober: tahaks NL100 beatida korralikult :)

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #25
                      Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                      Blaahh

                      Kuu algas hästi, peale seda täpselt sama jama nagu viimased paar kuud. Päevast päeva coolerid ja sisse võib lisada ka mõned väga halvasti mä...

                      Comment

                      • Ameising
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 29

                        #26
                        Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***



                        +600$ depo boonus
                        +311$ Rakeback

                        Oktoobri eesmärgid:

                        *100K+ kätt
                        *Mänguline kasum 2K$

                        Comment

                        • bluetramm
                          Julm Donk
                          • Aug 2009
                          • 74

                          #27
                          Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                          september, oktoobris peaks paremini

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #28
                            Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            spew, see sul vaid nl50 @ pacis?
                            ja mitmel laual lased?
                            Spew: Ma ei hakand see kuu "gamblima" jah, oli vaja rohkem joogiraha printida. 9-tablen üldiselt, võib-olla keskmine jääb 8-table kanti.

                            Comment

                            • Ermii
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 402

                              #29
                              Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                              Huomenta.
                              Kuu siis selline:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Mängust siis nii palju et too much tilt, ja liiga spewy. Läbi sai loetud Poker mindset ja soetatud oktoobriks lugemiseks "Heads-Up No Limit Holdem" -Collin Moshman-lt.
                              Live cash-i sai ka veits taotud sealt ka veits plussi.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #30
                                Re: ***Septembri Graafikud/Oktoobri Eesmärgid ***

                                Kõige hullem kuu mis mul seni cashis on selline fail. Kuid kuu jäi plussi siiski

                                Comment

                                Working...