Holdem manager

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rinoa
    Julm Donk
    • Dec 2008
    • 41

    #1

    Holdem manager

    Tere.

    Tõmbasin endale holdem manageri ja ei oska seda nagu kasutada. Installisin selle ära aga seal listis pole tower pokerit? kuidas ma selle sinna panen?

    Või äkki keegi pakkuks välja õige koha, kust saaks õige holdem manageri ja kasutan seda esimest korda ja siis võiks keegi sissejuhatuse teha kuidas seda käsitleda, et stastistika tööle hakkaks vms
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Holdem manager

    Tower pokker == ongame.

    Väike õpetus: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,120.0.html

    Comment

    • Rinoa
      Julm Donk
      • Dec 2008
      • 41

      #3
      Re: Holdem manager

      kust ma saaksin selle sama holdem manageri mis seal õpetuses on?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Holdem manager

        Algselt postitas Rinoa
        kust ma saaksin selle sama holdem manageri mis seal õpetuses on?
        Päris samasugust sa ei saagi, sest nüüd on toimunud uuendused. Mis versioon sul on? Viimane versioon on 1.07 ja saab tõmmata siit: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe

        Comment

        • Rinoa
          Julm Donk
          • Dec 2008
          • 41

          #5
          Re: Holdem manager

          Polegi, k6ik mis ma tõmmanud olen on olnud valed .exe . Üks oli näiteks pokertournymanagerdemo.exe .Või on se õige?

          Hetkel ei lähe käima mul se holdem manager

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: Holdem manager

            Algselt postitas Rinoa
            Polegi, k6ik mis ma tõmmanud olen on olnud valed .exe . Üks oli näiteks pokertournymanagerdemo.exe .Või on se õige?

            Hetkel ei lähe käima mul se holdem manager
            Soovitan lambitõmbamise asemel ametlik programm osta.

            Comment

            • Rinoa
              Julm Donk
              • Dec 2008
              • 41

              #7
              Re: Holdem manager

              Ma ei julge nimodi lambist osta, tahan enne järgi proovida

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Holdem manager

                Algselt postitas Rinoa
                Ma ei julge nimodi lambist osta, tahan enne järgi proovida
                HEM'il on trial ja lambi-tõmbamis-proged võivsad sisaldada nuhkvara-keyloggereid mis on mõeldud SU POKERITUBADE/e-walletite (neteller, moneybookers jne) paroolide ja kasutajatenimede varastamiseks!!!!!!

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #9
                  Re: Holdem manager

                  Algselt postitas Rinoa
                  Ma ei julge nimodi lambist osta, tahan enne järgi proovida
                  www.holdemmanager.net pead ära tirima ja saad nädal aega(?) proovida

                  Comment

                  • Metsapull

                    #10
                    Re: Holdem manager

                    Algselt postitas lenC
                    www.holdemmanager.net pead ära tirima ja saad nädal aega(?) proovida
                    Siis kui mina proovsin kuu eest, siis oli trial periood 2 nädalat.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Holdem manager

                      Algselt postitas Metsapull
                      Siis kui mina proovsin kuu eest, siis oli trial periood 2 nädalat.
                      jep, 15 päeva kui täpsem olla?

                      Comment

                      Working...