Tere.
Tõmbasin endale holdem manageri ja ei oska seda nagu kasutada. Installisin selle ära aga seal listis pole tower pokerit? kuidas ma selle sinna panen?
Või äkki keegi pakkuks välja õige koha, kust saaks õige holdem manageri ja kasutan seda esimest korda ja siis võiks keegi sissejuhatuse teha kuidas seda käsitleda, et stastistika tööle hakkaks vms
Tõmbasin endale holdem manageri ja ei oska seda nagu kasutada. Installisin selle ära aga seal listis pole tower pokerit? kuidas ma selle sinna panen?
Või äkki keegi pakkuks välja õige koha, kust saaks õige holdem manageri ja kasutan seda esimest korda ja siis võiks keegi sissejuhatuse teha kuidas seda käsitleda, et stastistika tööle hakkaks vms
Comment