AA...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #16
    Re: AA...

    kui arvad et flipid ei tule ära siis OBV pole mõtet ju turnasi mängida...

    Comment

    • imthcplant
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #17
      Re: AA...

      Nu viimase paari kuu statistika on et selgelt flipid kus olen ees saan 70-85% suhkamisse
      4 rolli järjest kadunud selliste olukordade pärast. Tekkib vägisi tahtmine nahhui saata see poker.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #18
        Re: AA...

        Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
        njaa seda kindlasti... Aga AA-saab tihti crackitud ja kui veel 4 venda ees AI siis suht suur tõenäosus ju saada beat voi eksin ?
        Jah, tõenäosus saada beat on suurem kui 50%, aga mis siis? Kui kaotad, kaotad 1 stacki, kui võidad, võidad 4 stacki, kui su tõenäosus AA-ga käsi võita on suurem kui 20.01% (veidi väiksemat vaja isegi kui blindide-antedega arvestada) on juba otsus +EV. Ehk keskmiselt kui sa oma AA-ga 4 vastase vastu võidad 1 kord 5-st, on hästi :)

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #19
          Re: AA...

          keegi mainis millalgi, et reg. mtt-l võid algfaasis AA pre muckida, sest ei ole mõistlik flippe võtta, kui tahad kaugele jõuda. see teema kuulub samasse valdkonda.
          kui saad AA ja näed, et 3 venda on all innis, siis suru oma vasaku käega paremal kätt, patsuta 3x õlale ja lükka nupud sisse.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #20
            Re: AA...

            minge v-u...
            Kui te foldite AA siis voite pokkerist loobuda.
            Kui keegi tyyp pakub, et teete 50 flippe aga kui sina kaotad maxad 1k, aga tema kaotab maxab 5k?Ma peaks ju idioot olema, kui seda diili ei vota, ET 2KKI VOIKS KAOTADA!
            aa fold turna alguses ehk oleks v2ike point siis kui 5 on sitoudis ja ylej22nud on meganitid m2ngijad, et roskivabalt grindida.

            Bubbles ma kasutan reeglit(viimane rahakot annab 2,5bi). Et kui saan kasvoi 65-35 nupud siisse panen nuppe. Et a la cl paneb mu nt sb allinni any2-ga ja leian aj tuleb call.
            Last edited by privador; 22.09.10, 15:37.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #21
              Re: AA...

              isei kui olen wsopil ja saanud freerollilt pileti...siis aa viskaksin ainult siis 2ra kui olen kellelegi a la 15k volgu ja ta lubab 2ra killida kui 2ra ei maxa. Kui on tookoht olemas ja pole pro on selline 2raviskamine pointless...

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #22
                Re: AA...

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Bubbles ma kasutan reeglit(viimane rahakot annab 2,5bi). Et kui saan kasvoi 65-35 nupud siisse panen nuppe. Et a la cl paneb mu nt sb allinni any2-ga ja leian aj tuleb call.
                Kasvõi 65-35? WTF???

                Comment

                • chrosmos
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 340

                  #23
                  Re: AA...

                  ei foldi kunagi PF, väljaarvatud mõned olukorrad satikatel. keegi oskab täpselt seletada, mis juhtumil peaks foldima satikatel AA?

                  5 saavad pileti, 7-6 järgi, oled shortstack AAga, 1,2,3 inimest enne sind all innis?

                  või oled big stack AAga, 1,2,3 inimest enne sind all innis?

                  või oled AAga shortstack, keegi pole tõstnud, blindid loose mängijad?

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #24
                    Re: AA...

                    Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
                    ei foldi kunagi PF, väljaarvatud mõned olukorrad satikatel. keegi oskab täpselt seletada, mis juhtumil peaks foldima satikatel AA?

                    1. 5 saavad pileti, 7-6 järgi, oled shortstack AAga, 1,2,3 inimest enne sind all innis?

                    2. või oled big stack AAga, 1,2,3 inimest enne sind all innis?

                    3. või oled AAga shortstack, keegi pole tõstnud, blindid loose mängijad?
                    1. kui on 3 inimest enne sind allinis võrdsete stackidega siis suure tõenäosusega 2 jäävad väga shortiks/bustoks. kui veel M on suurem kui neile jääks siis foldiks.

                    2. oleneb kui big, üldiselt ehk fold. kui überstack siis võid proovida lõpu lähermale tuua ja callida.

                    3. allin

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #25
                      Re: AA...

                      Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
                      ei foldi kunagi PF, väljaarvatud mõned olukorrad satikatel. keegi oskab täpselt seletada, mis juhtumil peaks foldima satikatel AA?
                      1. Oled bigstack, lauas on kas üks väga short stack(bubble olukord) või mitu alla keskmiste stackidega venda ja CL näitab sinu vastu agressiooni.

                      2. Oled mid- või shortstack ja piisavalt palju inimesi on all-in, et pärast kätt bubble lõhkeb või kellelegi jääb nii vähe järgi, et tal on võimatu sinust kauem foldida surnuks end.

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #26
                        Re: AA...

                        Teema algatajale, kas küsid seda huvi või kogemuste pärast?

                        Comment

                        • imthcplant
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 737

                          #27
                          Re: AA...

                          Huvi...

                          Comment

                          • imthcplant
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #28
                            Re: AA...

                            On ka olnud olukordi kus olen foldinud AA pre..

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #29
                              Re: AA...

                              miks kuna

                              Comment

                              • imthcplant
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 737

                                #30
                                Re: AA...

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                miks kuna
                                Täpselt ei mäleta...Aga vist oli nii et oli viimane roll mängus ja rahadeni oli vaid mõned kohad. Leidsin et targem on mul see AA sel korral foldida...

                                AA ei ole mul just kuigi õnnelik käsi kahjuks.

                                Comment

                                Working...