AA...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #1

    AA...

    Kas oleks mõistlik turniiril foldida AA pre flop kui palju mängijaid on juba lükanud nuppud sisse ja ei ole veel rahadesse jõudnud..
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #2
    Re: AA...

    satikal oleks, muidu ei leiaks küll foldi.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: AA...

      -EV, nutsi ei ole eriti mõttekas niivõinaa foldida varajases faasis. Saaks aru kui tõesti mingi bubble-play kuskil turnal ja eespool on 4 mängijat nupud keskele pannud.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #4
        Re: AA...

        Eip, kui tegu just pole satikaga.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #5
          Re: AA...

          Satikal on ainult võimalik AA-d foldida pre.

          Comment

          • imthcplant
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #6
            Re: AA...

            kui seis on selline et mingi 4 vana enne sind lajatavad sul AA ja mingi 10 inimest jäänud rahadeni ning rahadesse jõudmine aitab su rolli tublisti ( satikalt saadud pilet vms )

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: AA...

              Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
              kui seis on selline et mingi 4 vana enne sind lajatavad sul AA ja mingi 10 inimest jäänud rahadeni ning rahadesse jõudmine aitab su rolli tublisti ( satikalt saadud pilet vms )
              esimene koht aitaks rolli veel paremini.
              AI!

              Comment

              • imthcplant
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #8
                Re: AA...

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                esimene koht aitaks rolli veel paremini.
                AI!
                njaa seda kindlasti... Aga AA-saab tihti crackitud ja kui veel 4 venda ees AI siis suht suur tõenäosus ju saada beat voi eksin ?

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #9
                  Re: AA...

                  kui järgid BRM siis ei teki sellist dilemmat

                  Comment

                  • imthcplant
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #10
                    Re: AA...

                    Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                    kui järgid BRM siis ei teki sellist dilemmat
                    kordan satikaga saadud suurele turniirile ehk siis oletame et BR on NL2 oma ja turna sitem cash koht aitaks rolli NL5 vms...

                    Comment

                    • imthcplant
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #11
                      Re: AA...

                      Või siis FPP-dega saadud pilet kuskile WCOOP suurele turnale mingi ala 1000+50$

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: AA...

                        Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                        njaa seda kindlasti... Aga AA-saab tihti crackitud ja kui veel 4 venda ees AI siis suht suur tõenäosus ju saada beat voi eksin ?
                        eksid
                        ntks kui 3 venna range on JJ+ siis herol 55% 4xupida.

                        arvestades basic turna stuffi juurde (stackid eri suurustega, steal AI A2o, mängitakse võidu peale) siis see on nii obv AI igas jumala situatsioonis.
                        Last edited by variatsioon; 22.09.10, 00:42.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #13
                          Re: AA...

                          Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                          Või siis FPP-dega saadud pilet kuskile WCOOP suurele turnale mingi ala 1000+50$
                          imo mida suuremal turnal seda enam peaksid AI minema..

                          vastased on paremad st hero ROI on negatiivne st mida rohkem flipad seda parem

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: AA...

                            Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                            kordan satikaga saadud suurele turniirile ehk siis oletame et BR on NL2 oma ja turna sitem cash koht aitaks rolli NL5 vms...
                            satikate jaoks on ka bankrolli vaja ja ka BRM.

                            ja kui nii halva tasemega turna siis võib KK ka AI shipida.

                            Comment

                            • imthcplant
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #15
                              Re: AA...

                              NJaa selge... kuigi sellises olukorras mul lihtsam visata minema need...
                              ükski coiner ei taha ära tulla viimase paari kuu jooksul :S ja pocket vs pocket saadakse set mu tugevama pocketi vastu vms :S muidugi tuleb vahel ka ära aga enamus kordades saan vasta pükse... mitmeid kordi juba mõelnud pokerist loobumisele...

                              Comment

                              Working...