Kas ilma igasuguste analüsaatorite ja lisavidinateta (pokerträkker,HEM) on netipokkeris võimalik midagi ära teha? 
Et kui teil nt. poleks neid jubinaid,kas siis oleksite ikka sama tegijad või kukuksite fishideks?
Vastame siis ausalt,eks.

Et kui teil nt. poleks neid jubinaid,kas siis oleksite ikka sama tegijad või kukuksite fishideks?

Vastame siis ausalt,eks.
TC
Comment