*** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • macroTilt
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
    • May 2010
    • 629

    #46
    Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

    august 2010 on +1200 euri.
    kuna mul eriti pluss kuid karjaari jooksul polnud, siis vaga fine. super lausa! :)
    selle raha eest ostan palju head weedi ja joon Ibizal ennast maluauku! true story :D

    jargmise/jargmiste kuude eesmark on vist enamusele teada, haha.

    Comment

    • TaistoJ
      Grinder
      • Aug 2010
      • 787

      #47
      Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

      Lootsin plussi jääda- olemas:)

      Hakkasin pmst poole kuu pealt mängima ja kõik-kokku graafik selline


      Samas suutsin oma algaja kogemustega kasumit nl5'es, rushis ja 6maxis maha mängida.

      Muidu puhas NL2 fr graafik selline.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Septembris :
      *NL2'es korralikku winratet näidata
      *Rakebackiga +100$ jääda vähemalt
      *Õppida õppida õppida

      Comment

      • Poku
        Bännitud
        • Mar 2010
        • 295

        #48
        Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

        Eesmärk oli vähemalt midagi biitida, mida ma ka suutsin.
        Selle kuu eesmärk 300h puhast mängu ja näidata mingit kasumit jälle ning liikuda ülesse 2 limiiti.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #49
          Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

          Algselt postitas Poku Vaata postitust
          Eesmärk oli vähemalt midagi biitida, mida ma ka suutsin.
          Selle kuu eesmärk 300h puhast mängu ja näidata mingit kasumit jälle ning liikuda ülesse 2 limiiti.

          Poku poku... poker has to be part of your life, not your life.

          Comment

          • VinQbator
            FPP Pro
            • Dec 2008
            • 214

            #50
            Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***



            Kuu lõpus sünnipäeval jõin vist mindseti natuke ära, tuli swing sisse kerge. Limiidiks siis nl100 6max.

            Septembris tahaks nl200 mängima hakata ja winrate võiks ka selline korralik 8+bb/100 tulla.

            Comment

            • Poku
              Bännitud
              • Mar 2010
              • 295

              #51
              Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              Poku poku... poker has to be part of your life, not your life.
              Mõned kuud veel, siis saab osaks elus
              See on sama, et kui keegi sportlane hakkab trenni tegema 12h+ päevas et tulla maailmameistriks, siis kõik kiidavad, või kui keegi teeb uue äri ja teeb tööd 12h+ päevas siis kõik kiidavad - inimesed töötavad eesmärkide nimel, aga kui mina mängin pokkerit 10h päevas et edukaks saada siis kõik laidavad:D

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #52
                Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                ma tean, et miks sa nii palju grindid, aga no 300h...see on tõesti juba ulme! See on hullem veel kui nolife :D

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #53
                  Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                  Algselt postitas Poku Vaata postitust
                  kui mina mängin pokkerit 10h päevas et edukaks saada siis kõik laidavad:D
                  Kui graafiku pärast välja paned, siis küll kiitjaid leidub.

                  Comment

                  • paradigmlost
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 421

                    #54
                    Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                    august jäi plussi mingi 400$. 2 kuud on üsnagi head tulemused, arvestades sellega kui vähe ma mängin (mtt, sng). väga väikse volyymi juures on mindset vähemalt väga hea. kvaliteediga võib rahule jääda..

                    septembri eesmärk on lugeda läbi harrington on cash games vol 1.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #55
                      Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                      Algselt postitas Poku Vaata postitust
                      Mõned kuud veel, siis saab osaks elus
                      See on sama, et kui keegi sportlane hakkab trenni tegema 12h+ päevas et tulla maailmameistriks, siis kõik kiidavad, või kui keegi teeb uue äri ja teeb tööd 12h+ päevas siis kõik kiidavad - inimesed töötavad eesmärkide nimel, aga kui mina mängin pokkerit 10h päevas et edukaks saada siis kõik laidavad:D
                      Ei usu, et mõni sportlane teeb 12h+ päevas trenni, see oleks -EV. Pokkeri puhul tõenäoliselt ka, vähemalt tavainimese puhul - kvaliteet kaob ära ja põled kiiresti läbi.

                      Comment

                      • mcbethk
                        Bännitud
                        • Oct 2008
                        • 687

                        #56
                        Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***



                        Uploaded with ImageShack.us

                        Sept eesmärk +10k$ ja vähemalt 30k kätt

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #57
                          Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                          No blää sellised graafikud, teete fishid rahast tühjaks ju :D

                          Comment

                          • MrRiver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 735

                            #58
                            Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                            Mis limiit/mäng see on, mcbethk?

                            Comment

                            • mcbethk
                              Bännitud
                              • Oct 2008
                              • 687

                              #59
                              Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                              Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
                              Mis limiit/mäng see on, mcbethk?
                              100/200NL HU

                              Comment

                              • Poku
                                Bännitud
                                • Mar 2010
                                • 295

                                #60
                                Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Ei usu, et mõni sportlane teeb 12h+ päevas trenni, see oleks -EV. Pokkeri puhul tõenäoliselt ka, vähemalt tavainimese puhul - kvaliteet kaob ära ja põled kiiresti läbi.
                                Eks siin teised asjad mängus, pidin alustama uuesti otsast peale ja olen limiitides milles on mul ka väsinud peaga edge olemas vastaste vastu, teen seda et kiiresti jõuda "õigetesse" limiitidesse.

                                sry 4 ot.

                                Comment

                                Working...