*** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #31
    Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

    Graafik jäi Eestisse :(

    +3k vms + rakeback. Ei suuda 9tableda. Kuu alguses tõmbasin mõne tuhande handiga +3k, sellele järgnes umbes 30k handi downswingi ja lõpus jälle 2k kätt ja +1.5k.

    Septembris tahaks $5000 profit. Pean Kambodzas käima jms, ei tea kas suudan... aga kuulsin et seal olevat live pokker super fishine

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #32
      Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

      +1 kloonike, teeme mõlemad +5k.
      Kambodzas on kasiinosid w :D?

      Comment

      • Poku
        Bännitud
        • Mar 2010
        • 295

        #33
        Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        +1 kloonike, teeme mõlemad +5k.
        Kambodzas on kasiinosid w :D?
        Ega see seal mingi lasteaed pole:D
        Mõtlesin isegi sinna minna kunagi ca pool aastat tagasi, kuna kuulsin ka häid lugusid selle kohta kuidas seal rikkurid dollarite hunnikuid pokkeris jagavad:D, turvamehed jms filmiteema :D

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #34
          Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

          Ma kuulsin, et 1/2 $ mängus olevat 17k pot olnud.

          Sõber just tuli sealt... ongi teema, et hunnik rikkaid aasia gamblereid istub unlimited buyin lauas super deep stackidega ja turvamehed passivad kõrval. Poker manager on pärit vegasest. Jagab vähemalt -50% hotellile ja toidule kui päevas vähemalt 2h mängida. This shall be a fun trip

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #35
            Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

            septembris tahaks 5-6x nädalas 4h+ tööpäevi teha.
            Kanda kinnitada NL50s ja raha teha.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #36
              Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

              Ment päris suure haardega mängid ka vaatan.;D
              NL2,PL/NL25,5/10 jne

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #37
                Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                mängin jälle peale pooleaastast pausi :)





                cash: $2905.89
                kaudne rakeback: $538.79
                donkaments: $463.6

                overall: $3908.28

                Comment

                • MrRiver
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 735

                  #38
                  Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***



                  +1.5k MTT'dega umbes.

                  September: Vähemalt 1k profit.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #39
                    Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                    augustis 60k kätt BE
                    kolisin augusti keskel FullTilti depoboonust vabastama. pool on lahti.
                    kõik donkamised kokku jäi kuu kuskil 500 daala plussi. masendav. masendavalt viletsaks olen jäänud/olen olnud kogu aeg. ühe toreda inimesega foorumist on veidi räägitud coachimisest. loodan, et saab asja ja saan august välja.

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #40
                      Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                      Kuna NL10 BE tüütas ära (6maxi ei oska ja full ringi ei viitsinud), siis hakkasin mängima 5.40 DoN-e.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Tuleks parandada distsipliini. Nõme tildisess -67$ tuli sisse. Ei maksa mängida, kui on kehv tuju ja segavaid faktoreid.

                      Kuu profit koos cashgame jäänustega, boonuste ja asjadega +260$. Bankroll 290$ -> 550$.

                      Septembri eesmärk - jätkata 5.40 DoN.
                      Teha head mängu.
                      Kui läheb hästi, võtta 10.80 shot.
                      Kasumi eesmärk 300$.
                      Last edited by peete82; 01.09.10, 07:19.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #41
                        Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***



                        Esimene täiskuu nl50-s kujunes swongiseks. Imestan lenC graafikut, et kuidas niiiiii stabiilselt saab lasta ja väga ilusa winratega. Respect!

                        Koos igasuguste donkamentsidega + kaudse rakebackiga tuli endal ikka üle 21000eekune kuu ära. Ise olen rahul, sest eesmärk oli nl50-s vähemalt natukenegi plussi jääda.

                        Sept: Proovida stabiilsemalt lasta nl50 ja ehk mingi aeg nl100-sse liikuda

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #42
                          Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                          Koos rakebackiga ~2k$ plussi. Mängisin vist ~30k ja 57h.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #43
                            Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                            August oli fail: mäng miinuses, rakeback vedas nulli.
                            http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=456

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #44
                              Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                              Augusti eesmärgid:
                              * kokku võtta ja tiltamine lõpetada ja ükskord mingi NL100 kohane kuukasum ka teha. <-- FAIL, NL100le kohane kahjum hoopis genereeritud
                              * Omaha või MTT raamat läbi lugeda. <-- FAIL, pohhui see Omaha või MTT.. holdemi peaks ikka enne selgeks saama



                              Septembri eesmärgid:
                              * alustada NL25 5k käsi ja kasumis olla
                              * edasi NL50 ja suuremate swongideta kasumis olla ja mäng korda saada
                              * kui tunne on õige, siis oktoobris ehk uuesti NL100

                              Comment

                              • QKulgur
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 484

                                #45
                                Re: *** Augusti Graafikud/Septembri Eesmärgid ***

                                5.20-donid


                                cash



                                järgmieks kuuks eesmärke ei sea aga proovin rahalaudu hakata rohkem mängima

                                Comment

                                Working...