Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #16
    Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

    Algselt postitas Aadu Vaata postitust
    Täpselt sama, esmaspäeva winrate on kõvasti kehvem kui teistel päevadel ja neljapäev on selgelt parim.
    Mul ka samamoodi, huvitav täitsa.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #17
      Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

      Päris huvitav jah
      teisipäev 135K
      esmaspäev 124K
      kolmapäev 117K
      neljapäev 63K
      põhapäev 27K
      reede 18K
      laupäev 17K

      Kus on käärid ikka päevade vahel.Üle 500K käsi siis.

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #18
        Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

        Kokku käsi 281k, aastal 2010.

        Esmaspäev 52k 5.96 bb/100
        Teisipäev 47k 5.28 bb/100
        Kolmapäev 40k 2.63 bb/100
        Pühapäev 39k 3.49 bb/100
        Neljapäev 38k 4.80 bb/100
        Reede 33k 4.36 bb/100
        Laupäev 32k 3.89 bb/100

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #19
          Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

          Mis kurat, mul HEM verisoon 1.10.06a ja no ei leia kohta, kust ma saaksin reportit sortida nädala päevade järgi....

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #20
            Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

            Update ära, 1.11.xx, otsisin ise ka just 10 minutit taga, eeldasin, et olin update teinud hiljuti, et selles ei saa viga olla.

            Laupäev 103k 12bb/100
            pühapäev 70k 8bb/100
            reede 43k 11bb/100
            neljapäev 42k 12bb/100
            kolmapäev 35k 2bb/100 !?
            teisipäev 34k 5bb/100
            esmaspäev 27k 16bb/100

            Üllatav siis, et kolmapäev nii halb on ja esmaspäev nii hea. Muidugi tuleb lisada, et päevad on mingil määral nihkes, sest minu 00.00 saabub 4-6h varem kui Eestis/Euroopas.
            Last edited by Spewmonkey; 30.08.10, 19:41.

            Comment

            • Ermii
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 402

              #21
              Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

              All hands, alates eelmise aasta 13septembrist:

              Comment

              • Poku
                Bännitud
                • Mar 2010
                • 295

                #22
                Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                All hands, alates eelmise aasta 13septembrist:

                Korralik keskmine winrate, mis limiit/limiidid?

                Comment

                • Ermii
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 402

                  #23
                  Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                  Algselt postitas Poku Vaata postitust
                  Korralik keskmine winrate, mis limiit/limiidid?
                  LOL, alates nl2st-hetkel nl25, 3/5 sellest mängitud nl5-s

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #24
                    Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                    Algselt postitas Aadu Vaata postitust
                    Täpselt sama, esmaspäeva winrate on kõvasti kehvem kui teistel päevadel
                    Mul esmaspäev 17bb/100.

                    Aga päevad mängitud käte arvu järgi:
                    Laupäev
                    Reede
                    Esmaspäev
                    Neljapäev
                    Kolmapäev
                    Teisipäev
                    Pühapäev

                    Comment

                    • Poku
                      Bännitud
                      • Mar 2010
                      • 295

                      #25
                      Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                      Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                      LOL, alates nl2st-hetkel nl25, 3/5 sellest mängitud nl5-s
                      Selge :D Ikkagi wp (y)

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #26
                        Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                        Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                        All hands, alates eelmise aasta 13septembrist:
                        kohe näha, et sportlase distsipliin.

                        wp!

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #27
                          Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #28
                            Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                            nl4 ja nl10 segamini. teisipäeval on nicer winrate väikse sample peale.



                            // dno miks reedel ja kolmapäeval miinusmärki winrate'i ees pole.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #29
                              Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                              Kui võidad nl4's 10BI ja kaotad nl10's 5BI, oled rahaliselt miinuses, aga blindides siiski 500bb plussis.

                              Comment

                              • Tupsik
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 497

                                #30
                                Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                                laupäev
                                esmaspäev
                                pühapäev
                                kolmapäev
                                neljapäev
                                teisipäev
                                reede

                                Comment

                                Working...