Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

    Tervist!

    On vaja viia läbi väikene küsimus teemal, "Mis päeval mängite kõige rohkem pokkerit?"

    Selleks palun võtke lahti oma HEM ja valige ülevalt paremalt poolt Reportide nimistust "Time-Weekly". Oodake ära tulemused ja vaadake, mis päeval olete mänginud kõige rohkem pokketi ning selle järgi täitke ära antud teema küsitlus.

    Samuti võiksite panna siia oma tulemused päevade järjestuses, ülevalt alla kahanedes.
    46
    Esmaspäev
    0%
    8
    Teisipäev
    0%
    6
    Kolmapäev
    0%
    4
    Neljapäev
    0%
    6
    Reede
    0%
    3
    Laupäev
    0%
    10
    Pühapäev
    0%
    9
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

    Mu tulemused:

    Teisipäev
    Nlejapäev
    Reede
    Kolmapäev
    Esmaspäev
    Laupäev
    Pühapäev

    Comment

    • Tylos
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 340

      #3
      Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

      Puudub v6imalus-pole vahet mis p2ev.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #4
        Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

        Neljapäev
        Esmaspäev
        Teisipäev
        Reede
        Kolmapäev
        Pühapäev
        Laupäev

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

          Esmaspäev
          Teisipäev
          Pühapäev
          Kolmapäev
          Laupäev
          Reede
          Neljapäev

          Ainuke miinuspäev on reede :D. Neljapäev on kõige rohkem plussis, kuigi kõige vähem mänginud, and it's not even close.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

            kui sample sized on normaalsed siis võiksite winrated ka lisada.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

              Kood:
              Päev        bb/100
              
              Esmaspäev   1,75
              Teisipäev   2,69
              Pühapäev    3,50
              Kolmapäev   10,95
              Laupäev     3,58
              Reede       2,89
              Neljapäev   16,51
              Kogu kupatus 500k kätt, NL25-100
              Aasta 2010 siis.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                mida/mis stiiliga mängida?

                kolmap/neljap tundub kõige raskemad/nitisemad päevad.
                kas oled lag?

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #9
                  Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                  PT3-s ma ei leiagi seda võimalust...

                  Comment

                  • Toomasl
                    FPP Pro
                    • Nov 2008
                    • 258

                    #10
                    Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                    teisipäev
                    neljapäev
                    reede
                    kolmapäev
                    esmaspäev
                    pühapäev
                    laupäev

                    Profit kõige suurem neljapäeval ja laupäeval. sample 101k kätt

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #11
                      Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                      Käte arv:
                      L
                      P
                      E
                      T
                      R
                      N
                      K

                      Kas kellelgi on arvamus, et nädalavahetusel ei ole kõige softimad mängud?

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                        Käte arv:
                        L
                        P
                        E
                        T
                        R
                        N
                        K

                        Kas kellelgi on arvamus, et nädalavahetusel ei ole kõige softimad mängud?
                        pakun et pokkeriprod ei ole ise NDV kõige paremas vormis.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #13
                          Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                          Wow, väga huvitav tulemuste koha pealt.

                          Esmaspäev - 54K kätt, +1.4K
                          Teisipäev - 50K kätt
                          Neljapäev - 48K kätt, +53K
                          Kolmapäev - 44K kätt
                          Pühapäev - 42K kätt
                          Reede - 36K
                          Laupäev - 32K

                          Ülejäänud päevade sissetulekud jäid 14 ja 25K vahele. Väga huvitav, et esmaspäev ei tule m-igi ja neljapäeval tuleb 2x rohkem kui teisel parimal päeval :P

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #14
                            Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                            Kaks miinuspäeva siis, pühapäev ja reede. Seega fishide vastu ma mängida ei oska. :) Kõige õnnetum päev EV järgi siis reede.

                            1. Esmaspäev 2.57 bb/100

                            2. Kolmapäev 4.26

                            3. Teisipäev 7.54

                            4. Neljapäev 1.21

                            5. Pühapäev -0.64

                            Kokku 343k kätt.

                            6. Reede -2.66

                            7. Laupäev 3.29

                            Comment

                            • Aadu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 326

                              #15
                              Re: Mis päevadel Te kõige rohkem pokkerit mängite?

                              Kolmapäev
                              Neljapäev
                              Reede
                              Laupäev
                              Pühapäev
                              Teisipäev
                              Esmaspäev

                              Sampled on 20-30k

                              Väga huvitav, et esmaspäev ei tule m-igi ja neljapäeval tuleb 2x rohkem kui teisel parimal päeval :P
                              Täpselt sama, esmaspäeva winrate on kõvasti kehvem kui teistel päevadel ja neljapäev on selgelt parim.
                              Last edited by Aadu; 30.08.10, 18:39.

                              Comment

                              Working...