Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #121
    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma eeldan, et ta flushiga ei calli seal mitte kunagi pmst.

    Kui sa ise oleksid seal olukorras villaini asemel kas sa calliksid shove ära nõrgema maja nii deep? Ma ei usu seda lihtsalt. Sa callid ainult AA-ga selle shove ära.
    +1

    Comment

    • Karelkorm
      Grinder
      • Nov 2009
      • 856

      #122
      Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

      Jääb mulje nagu mõni mees paneks 2nd nutsiga elu mängu kasvõi. "Vastasel ei saa seda ju olla, ta ei mängiks seda nii".

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #123
        Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        Aga kas sa märkasid, et ülesandes oli kirjas, et vastane teab, et sa ta kaarte nägid?
        Ei märganud ilmselt.

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #124
          Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
          Jääb mulje nagu mõni mees paneks 2nd nutsiga elu mängu kasvõi. "Vastasel ei saa seda ju olla, ta ei mängiks seda nii".
          Jutt pole sellest, et tal pole seal ässasid, muidugi on, aga kas ka nii tihti. Sellised jaburad ilkumised, olgu nad levelid või mitte, käivad mulle tõsiselt vastukarva.

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #125
            Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

            Imo on kogu see küsimus liiga sick. Standard pokkerimängija ei mängi oma rolli peale.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #126
              Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

              ma foldiks. tal on AA.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #127
                Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                A9 on troublemaker.

                Imo kui kogu liferoll, korterid, autod, ehted ja perekond on mängus, siis miks peaksime over shovema? Imo call on ainuõige lahendus, sest ei usu et me saame calle underfullidelt, kui vastane on nii üübersuperhea ja tricky.

                Aga nagu öeldud, siis tõsistel pokkerimängijatel pole sellist olukorda, sest keegi neist ei mängi oma liferolliga, või eluga...

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #128
                  Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                  Unustame hetkeks filmi ära, oletame, et herol on AA. Käsi kulgeb samamoodi, vastane on sama. Kas siis ka riveril jätad shippimata, kuna ainuke käsi, millega ta callib oleks 99?
                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Jube hea mängija =/= nit, kes aint uber-nutsiga callib.

                  Seal oli juttu, et mängus on liferoll, mitte elu. Ei tasu neid kahte segamini ajada.
                  Last edited by HU grinder; 03.06.11, 06:33.

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #129
                    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                    olen kunagi teinud seda. miski 130-135 oli. ei mäleta. aga see test on aastaid aegunud ja vastusevariandid pole alati ainuõiged

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #130
                      Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                      Your PokerIQ is: 122
                      biidiks siis nl50tki :D

                      Comment

                      • kip
                        FPP Pro
                        • Jul 2009
                        • 256

                        #131
                        Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                        120

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #132
                          Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Aga kas sa märkasid, et ülesandes oli kirjas, et vastane teab, et sa ta kaarte nägid?
                          Kui ma villaini asemel olen ja tean, et hea mängija mu AA nägi ja 3-bettis, siis nii deep olles võin loobuda kätt edasi mängimast ja shoveda (ehk võtta juba lauas oleva raha). Selle pärast ei saagi hero teha seal midagi muud peale calli - vastasel on korrektne vastus olemas ja selle vastu oleme ise 3-bettides abitud.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #133
                            Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                            Aga foldida ei taha?

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #134
                              Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              Aga foldida ei taha?
                              Kui post-flop kohe üldse mängida ei oska, siis võib foldida ka. Aga pigem on see halb mäng. Võtame laias laastus: 20% kätest AA ei võida ja meie ranges on any2. Ma läheks küll sellega seiklema kui piisavalt deep oleks. 50,000 bb on üsna deep. Villaini saaks panna ikka väga ebameeldivasse olukorda kui nt. overbettida flop+turn+river 4-5x pot. Või kui riveriks 1000bb pot ehitada ja siis shoveda. 49.5k bb. Sounds fun to me.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #135
                                Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                                Mis paneb sind arvama, et villane laseb end panna ebameeldivasse olukorda ja callib üldse mingeid bette kui ta teab, et sa nägid ta kätt?

                                Comment

                                Working...