Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #91
    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Aga mis te sellele vastasite kui näete vastase AA-d? :D
    Ma vastasin call. Superuserite testist võetud ju. UB ametlik test.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #92
      Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

      Pole selle testiga kursis. Miks sina callid? Lühidalt.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #93
        Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Mina valisin call, sest see pole parim full house, call kuna kogu roll on mängus.
        This, shove pole ju kasumlik seal kuidas käsi välja mängis.
        Kui sa shoved siis tahad ju ainult kehvemalt käelt value saada, aga mis kehvem käsi sind callib. NY parim mängija vaevalt sind halvema käega/flushiga seal callib.
        Panin ka, et call ainult.
        Lisaks on ka viimane plekk lauas. Mingi fishi vastu või mingi rikka gambleri vastu kes obv callib seal flushiga ka siis muidugi shoveks.
        Netis standard olukorras ka muidugi alati shoveks. Aga see olukord mis kirjeldati oleks küll call. Kuigi samas kui ise ennast sinna olukorda panna siis vb isegi shoveks :/. Tagant järele on ju hea mõelda.
        Last edited by qbj0hn; 02.06.11, 15:58.

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #94
          Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

          102

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #95
            Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

            Your PokerIQ is: 115
            I quess, low stakes ongi mu tase praegu :)
            Mõne küsimuse kohta oleks rohkem infot tahtnud tho. Näiteks kui passive vastane riveril betib ja mul keskmine käsi, siis näiteks oleks vaja täpsemini teada, et KUI passive see vastane on vms :D
            Mõned küsimused suht retarded ka. Näiteks ei läheks ma kunagi 500bb deep high stakes shoti võtma 4rollz ja ma panin ka, et shoveks 2nd nutsi.
            Last edited by MeelisV; 02.06.11, 16:40.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #96
              Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              This, shove pole ju kasumlik seal kuidas käsi välja mängis.
              Kui sa shoved siis tahad ju ainult kehvemalt käelt value saada, aga mis kehvem käsi sind callib. NY parim mängija vaevalt sind halvema käega/flushiga seal callib.
              Panin ka, et call ainult.
              Lisaks on ka viimane plekk lauas. Mingi fishi vastu või mingi rikka gambleri vastu kes obv callib seal flushiga ka siis muidugi shoveks.
              Netis standard olukorras ka muidugi alati shoveks. Aga see olukord mis kirjeldati oleks küll call. Kuigi samas kui ise ennast sinna olukorda panna siis vb isegi shoveks :/. Tagant järele on ju hea mõelda.
              500BB deep 4-handed mäng, vastane preflop BB-l ainult callib (miks peaks 500BB deep AA-ga ainult callima?), board As9s8c9d2s, meil Ac9c ehk 2nd nuts, me biidime 22 (3 combot), 88 (3 combot), 98 (2 combot), 92 (2 combot) full house ja chopime A9 (2 combot) full house vastu (mis ta teie mõttekäigu järgi ju foldida võib?) ja kaotame ainult AA-le mida saab olla 1 combo! Ehk siis 10-t full house combot biidime, 2 chopime ja 1-le kaotame. No-brainer shove imo. Flushiga prolly ta ei maksa jah.

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #97
                Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                Imho no-brainer ship too.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #98
                  Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  500BB deep 4-handed mäng, vastane preflop BB-l ainult callib (miks peaks 500BB deep AA-ga ainult callima?), board As9s8c9d2s, meil Ac9c ehk 2nd nuts, me biidime 22 (3 combot), 88 (3 combot), 98 (2 combot), 92 (2 combot) full house ja chopime A9 (2 combot) full house vastu (mis ta teie mõttekäigu järgi ju foldida võib?) ja kaotame ainult AA-le mida saab olla 1 combo! Ehk siis 10-t full house combot biidime, 2 chopime ja 1-le kaotame. No-brainer shove imo. Flushiga prolly ta ei maksa jah.
                  küsimuses oli rõhutatud sellele, et kogu su br on lauas, kuigi EV-s on shove parem oli väga hästi aru saada küsimusest, et siin tahetakse vastuseks calli.

                  any strateegia topicus on ship jah.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #99
                    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    küsimuses oli rõhutatud sellele, et kogu su br on lauas, kuigi EV-s on shove parem oli väga hästi aru saada küsimusest, et siin tahetakse vastuseks calli.

                    any strateegia topicus on ship jah.
                    Kuidas see asjasse puutub strateegiaküsimuses, et palju mängus on? Ja ütleme, et tuleb täpselt sama küsimus (sul roll lauas) ja käsi selline, et sul AA preflop ja vastane shoveb - foldid? Siin spotis shovemine (eeldusel, et ta callib kõikide fullidega) on kasumlikum kui AA-ga preflop mingi teise käe vastu nupud sisse saada imo.

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #100
                      Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                      Oleks mul reaalselt selline olukord, siis ikkagi ship.

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #101
                        Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Aastal 2001 ei olnud eriti infot ka saada pokkeri kohta, et teada üldse kuidas võita.
                        Ma rohkem tahtsingi vihjata sellele, et tol ajal oleks võinud ju kuhu iganes sattuda. Ja vaevalt et mindset palju erinev oleks olnud praegusest 12/9 mõtlemisest. Ja sellise niti imagega oleks tõenäoliselt igat limiiti biitinud.

                        Edit: Ma pole siiani viitsind midagi õppida ja mingeid strateegia artikleid lugeda, aga näe reiki biidin ikka... Mis on tänapäeval ka juba üsna suur asi...

                        Comment

                        • suitsutihane
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 286

                          #102
                          Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                          104 =( mõttetu test lol tight agressive regular limps utg wat? ilmselgelt kanadalaste poolt tehtud imo

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #103
                            Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                            Pole selle testiga kursis. Miks sina callid? Lühidalt.
                            Esiteks, 3bet tehes võin ma üsna suure tõenäosusega vastu saada 4bet või 4bet ai ja seda ei tahaks. Kui lihtsalt callin, siis näen flopis kas suudan suckouti teha või mitte.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #104
                              Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Kuidas see asjasse puutub strateegiaküsimuses, et palju mängus on? Ja ütleme, et tuleb täpselt sama küsimus (sul roll lauas) ja käsi selline, et sul AA preflop ja vastane shoveb - foldid? Siin spotis shovemine (eeldusel, et ta callib kõikide fullidega) on kasumlikum kui AA-ga preflop mingi teise käe vastu nupud sisse saada imo.
                              Ei ole adekvaatne näide, AA on nuts, meil oli käes 2nd nuts.
                              Sinu näide oleks võrdväärne kui meil oleks pre KK ja vastane overbetshoveb(esimest korda), siis kas foldid riskides kogu br-ga 500bb deep olles investinud 30bb.

                              teiseks meil ei ole mingit eeldust siin käes, et vastane mängiks kehvemate fullidega nii (overbetiks). Meie ainus info on, et vastane pole varem midagi sellist teinud ja esindab ülimat tugevust.
                              Me ei saa panna vastasele riidi arvestades, et standard regular/eelmine vastane või kes iganes võibolla mängiks väiksemaid maju/flushe nii, igale vastasele läheneme vastavalt sellele mis info meil tema kohta on.
                              Last edited by KristjanLaas; 02.06.11, 16:58.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #105
                                Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                Ei ole adekvaatne näide, AA on nuts, meil oli käes 2nd nuts.
                                Sinu näide oleks võrdväärne kui meil oleks pre KK ja vastane overbetshoveb(esimest korda), siis kas foldid riskides kogu br-ga 500bb deep olles investinud 30bb.

                                teiseks meil ei ole mingit eeldust siin käes, et vastane mängiks kehvemate fullidega nii (overbetiks). Meie ainus info on, et ta teeb seda esimest korda.
                                Me ei saa panna vastasele riidi arvestades, et standard regular/eelmine vastane või kes iganes võibolla mängiks väiksemaid pote nii, igale vastasele läheneme vastavalt sellele mis info meil tema kohta on.
                                Live aeglases mängus iga full house ongi nuts ja hea mängija 500BB deep 3betib AA-d preflop pmselt alati.

                                Okei ma küsin nii: kui sa tead, et vastane iga full housega meie shove seal maha callib, kas siis sinu arust preflop AA-d omada ja all-in callida on parem kui seal shoveda?

                                Comment

                                Working...