semibluff

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Villmann
    Julm Donk
    • Apr 2010
    • 31

    #1

    semibluff

    Tere. Kui tingimused on õiged et teha semibluff flopis siis kui tihti ma seda tegema peaks?
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: semibluff

    64,2 %

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: semibluff

      Tee seda õigete vastaste vastu ja õigetel floppidel. Niiviisi tuleb neid niipalju kui vaja.

      Comment

      • liewec
        Julm Donk
        • Jul 2010
        • 43

        #4
        Re: semibluff

        kui sa ei olnud preflop agressor, siis ei soovita, võid reraise saada, mida sa ei taha.
        Tee pigem positsioonis, kui turn on ohtlik saad vaadata mis edasi teed.
        Et semibluffi üldse mõelda peaks sul olema vähemalt 8 outi, insideri ega runnerunneriga väga ei saa.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: semibluff

          Algselt postitas liewec Vaata postitust
          kui sa ei olnud preflop agressor, siis ei soovita, võid reraise saada, mida sa ei taha..
          -1

          pmt semiblufii võimalikult palju!

          Comment

          • liewec
            Julm Donk
            • Jul 2010
            • 43

            #6
            Re: semibluff

            Soovitad agressorit semibluffida? Juhataksid sa mu läbi selle mõtteniidi?

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: semibluff

              agressiivsus = raisib,betib rohkem kui callib,checkib

              ehk ka argrod oskavad foldida.

              Comment

              • liewec
                Julm Donk
                • Jul 2010
                • 43

                #8
                Re: semibluff

                kui ta foldib on kõik super kui mitte siis pead maksma nõus olema

                Comment

                • VinQbator
                  FPP Pro
                  • Dec 2008
                  • 214

                  #9
                  Re: semibluff

                  Agressiivsemaid vastaseid peabki just rohkem raisedes/re-raisedes semibluffima, sest nende agressiivsus on nõrgem kui passiivsete mängijate agressiivsus. Ka lihtsalt bettides tasuks seda teha pea alati kui võimalik, siis makstakse su nutse kergemini välja.

                  Comment

                  • liewec
                    Julm Donk
                    • Jul 2010
                    • 43

                    #10
                    Re: semibluff

                    Hea agressor teab alati millal hoogu maha võtta, nutse maksavad harva välja. Väga halb on turnil kõrget hinda maksta et viimast kaardi näha. Ja kui see tuleb siis makstakse suht harva kinni kah

                    Comment

                    Working...