Tere. Kui tingimused on õiged et teha semibluff flopis siis kui tihti ma seda tegema peaks?
semibluff
Collapse
X
-
Re: semibluff
kui sa ei olnud preflop agressor, siis ei soovita, võid reraise saada, mida sa ei taha.
Tee pigem positsioonis, kui turn on ohtlik saad vaadata mis edasi teed.
Et semibluffi üldse mõelda peaks sul olema vähemalt 8 outi, insideri ega runnerunneriga väga ei saa.
Comment
-
Re: semibluff
-1Algselt postitas liewec Vaata postitustkui sa ei olnud preflop agressor, siis ei soovita, võid reraise saada, mida sa ei taha..
pmt semiblufii võimalikult palju!
Comment
-
Re: semibluff
agressiivsus = raisib,betib rohkem kui callib,checkib
ehk ka argrod oskavad foldida.
Comment
-
Re: semibluff
Agressiivsemaid vastaseid peabki just rohkem raisedes/re-raisedes semibluffima, sest nende agressiivsus on nõrgem kui passiivsete mängijate agressiivsus. Ka lihtsalt bettides tasuks seda teha pea alati kui võimalik, siis makstakse su nutse kergemini välja.
Comment
Comment